PROBLÉM S ŘÍZENÍM

vše ohledně modelové řady Carina
Odpovědět
PAVEL NOVÁK
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 02.09.2005, 16:27

PROBLÉM S ŘÍZENÍM

Příspěvek od PAVEL NOVÁK »

ahoj všichni příznivci této značky,mám něco s řízením u cariny 1,6 16v xli 4a ef,volant jde částečně ztuha,částečně zvolna,prostě krokuje,je to opruz,připadám si jak řidič náklaďáku :) (kapalinu tam mám novou) dík za každou radu,Pavel
Jirka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 925
Registrován: úte 29.06.2004, 16:12

Příspěvek od Jirka »

Tak to bude asi v p.... posilovač.
J.
Uživatelský avatar
konik
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: pát 03.09.2004, 12:26
Bydliště: velké karlovice

Příspěvek od konik »

Mě to dělalo na corolle taky a měl jsem vadnou řemenici na klikovce.Ona je ze dvou částí slepených k sobě pruhem gumy a ona se rozlepila a začala prokluzovat a právě jsem to poznal na řízení, taky jsem si myslel že mi odešel posilovač a nakonec to byla řemenice o které jsem si myslel že se na ní nemá co pokazit.
Corolla E11 1.8 16V 81kw 4WD
PAVEL NOVÁK
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 02.09.2005, 16:27

Příspěvek od PAVEL NOVÁK »

čaves,tak jsem pod tím servem zase ležel,na pravý straně byla poměrně suchá pístnice tak jsem ji namazal,no a když už bylo vyheverovaný auto tak jsem s tím zkusil motat jak s motorem tak bez,ze začátku to krokovalo ale pak se to jakš takš rozchodilo,ale furt tomu nevěřím,přznávám se taky k jedný věci-nalil jsem do toho naftu a najezdil určitě cca 100km a rozchodila to(bohužel ne nadlouho,a doufám že něco nepoškodila ještě víc)
Dobrej typ je na tu řemenici,za tu dík,zatím čau Pavel
Komanche

Příspěvek od Komanche »

eh nechapu, do benzinaku naftu nebo jak?
PAVEL NOVÁK
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 02.09.2005, 16:27

Příspěvek od PAVEL NOVÁK »

zdar,bavíme se o servo řízení,tak do něj,měl jsem ji tam nechat jen chvíli ale protože mě to dost sra... tak jsem ji tam nechal trochu dýl a fakt se to srovnalo,jenomže ne nadlouho...
Uživatelský avatar
petrumr
Řidič
Příspěvky: 207
Registrován: čtv 05.05.2005, 20:19
Bydliště: kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrumr »

Filtr je nový?Olej tam má být ATF-DII-III.Jestli tam je vzduch a nepomůže to odvzdušnit při plným rejdu,tak se musí sundat kuláky a protočit to tak.čerpadlo má dobrý simering?může nasávat vzduch,na servu ne,tam už je tlak. :idea:
toyota corolla 4E FE 65kW
PAVEL NOVÁK
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 02.09.2005, 16:27

Příspěvek od PAVEL NOVÁK »

petrumr píše:Filtr je nový?Olej tam má být ATF-DII-III.Jestli tam je vzduch a nepomůže to odvzdušnit při plným rejdu,tak se musí sundat kuláky a protočit to tak.čerpadlo má dobrý simering?může nasávat vzduch,na servu ne,tam už je tlak. :idea:
čau petrumre,nemám od toho literaturu tak ani nevím že je tam filtr,je to ostuda,teď se mi to opět rozhýbalo-mám tam stále naftu+minerál.olej do dvoudobých moto.(už tam musím dát originál!),asi jsem tomu pomohl zvednutím celeho předku a točením do plných rejdů,že se to odvzdušňuje rejdem jsem taky nevěděl (hledal jsem šroubek)to je tak když o tom víš HO... :) ostatní věci ještě probádáme,ještě že ty "fora"existujou :) díky,čau Pavel
Uživatelský avatar
petrumr
Řidič
Příspěvky: 207
Registrován: čtv 05.05.2005, 20:19
Bydliště: kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrumr »

Ten filtr je v nadobce,ale u nekterých typů tam není,podle popisu tam je vzduch,jestli je řemenice čerpadla mastná,tak je to ten simering,a nejde ti ztuha nějaký čep,nebo horní uložení tlumiče?Já bych to oddělal od tych kuláků a poznal aspon v čim to je,přeci toyota není liazka. :roll:
toyota corolla 4E FE 65kW
PAVEL NOVÁK
Člen Týmu
Příspěvky: 5
Registrován: pát 02.09.2005, 16:27

Příspěvek od PAVEL NOVÁK »

petrumr píše:Ten filtr je v nadobce,ale u nekterých typů tam není,podle popisu tam je vzduch,jestli je řemenice čerpadla mastná,tak je to ten simering,a nejde ti ztuha nějaký čep,nebo horní uložení tlumiče?Já bych to oddělal od tych kuláků a poznal aspon v čim to je,přeci toyota není liazka. :roll:
tak se to rozhejbalo,ale nevím moc dobře čím,jak jsem psal předtím(promazal jsem pravou pístnici,točil jsem na místě do plnejch rejdů,a ještě jsem do nádobky frknul stříkačku toho mineral.oleje)
Tlumiče jsem si dělal,za ty ručím,těma to nebude.Musím tam dát tu správnou kapalinu a uvidím.Zatím to je OK.Dík za radu,měj se.
Uživatelský avatar
petrumr
Řidič
Příspěvky: 207
Registrován: čtv 05.05.2005, 20:19
Bydliště: kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrumr »

ten filtr tam asi není,v CariněII jsem ho měl,ale v corolle-plastová nadobka není. :?
toyota corolla 4E FE 65kW
Odpovědět

Zpět na „Carina“