Nejde sytic - nevite cim to?

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Nejde sytic - nevite cim to?

Příspěvek od Ditri »

na co mam koukout kdyz ni nenaskakuje sytic?dik za info.
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Porsacek »

Me taky ne ted kdyz je teplo tak mam hned otacky kolem 750-900 (garaz)
Ale o weekendu jsem byl pric a po ranu to drzelo 1600 otacek.
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

ja jsem opravoval alternator a jak jsem jej tam znovu dal tak jakoby se resetovala jednotka a auto zacalo jancit - naskoci otacky vyleti a apk propad nekam k 500 - tam se to kvedla a az po delsi dobe to vyleze nahoru. je to pak hruzne tuhe. nechapu to . .
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Uživatelský avatar
Ditri
Manager Týmu
Příspěvky: 354
Registrován: čtv 19.08.2004, 02:15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ditri »

Pokud by to nekoho zajimalo v budoucnu . odpovim si sam - pomohl kompletni restart a znovu nacteni jednotky...
> Celica 2.0 GT | 3SGE | Oldschool <> Celica 1.8 GTS | VVTL | Newschool < RAV4 2.Dv.
www.alkohol-tester.cz - Shop s alkohol testery / www.xenony.in - Shop s xenony & bixenony / www.plachty.as - Plachty na auta / www.tuning.as - Webik o autech
Odpovědět

Zpět na „Celica“