4A-FE - lehké vylepšení

vše o tuningu na vozech Toyota
Uživatelský avatar
hanes
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: pon 29.01.2007, 21:32
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od hanes »

přesně tyhle svody od OBX mám na aute a s klidnym srdcem ti povim že žadne zlepšeni vykonu jsem nepoznal. jedine plus je že vypadaji lepe než litinove. Koupil jsem je jen proto že mi puvodni praskly.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

A ja jsem se postupně na různých místech dočetl, že OBX je slušná sra**a, takže asi raději nebrat. Jak dlouho je máš a kolik na nich máš najeto?
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

Obecne je doporuceno nebrat od OBX veci, ktere jsou slozene z dilu (turba, spojky, apod.). Svody zpravidla funguji dobre, jen nekdy je lepsi nechat prevarit "cinske svary" aby vydrzely pripadne vibrace a tepelne namahani.
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
hanes
Člen Týmu
Příspěvky: 37
Registrován: pon 29.01.2007, 21:32
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od hanes »

Marty píše:A ja jsem se postupně na různých místech dočetl, že OBX je slušná sra**a, takže asi raději nebrat. Jak dlouho je máš a kolik na nich máš najeto?
Mam je na autě rok a pul, cca 30tis km. nereznou nepraskaji jen puvodni chromova uprava se vytratila:-) Zvišeni vykonu fakt nečekej.
Uživatelský avatar
Marty
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1601
Registrován: úte 01.03.2005, 21:56
Bydliště: Prague / Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marty »

hanes píše:
Marty píše:A ja jsem se postupně na různých místech dočetl, že OBX je slušná sra**a, takže asi raději nebrat. Jak dlouho je máš a kolik na nich máš najeto?
Mam je na autě rok a pul, cca 30tis km. nereznou nepraskaji jen puvodni chromova uprava se vytratila:-) Zvišeni vykonu fakt nečekej.
Ahoj, na Carinu jsem je nakonec nekoupil a u nové corolly mám teď jiné priority, takže když na to dojde, tak se to přesouvá tak na příští rok.
Zvýšení výkonu bych ani nečekal, protože jsou postaveny víceméně stejně jako sériové...
Obrázek
'06 Mazda 6 2.0 MZR-CD 105kW
ex '97 Corolla AE111L 4A-FE 81kW
Odpovědět

Zpět na „Tuning“