koupit/nekoupit a vše kolem toho.

vše ohledně modelové řady MR2
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

koupit/nekoupit a vše kolem toho.

Příspěvek od Jamal »

zdarec, má cenu kupovat mr2 s najetýma 240.000 kilometrama, klimou za 84.000,-? nechci koupit auto který se mi po tisíci kilometrech rozpadne pod rukama. Jediný co mě přímo k téhle láká je ta klima.

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bcf4jjhtfwru

dík za odpovědi.
Naposledy upravil(a) Jamal dne pát 18.07.2008, 16:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

Z obrazku nepoznas stav, chce to videt na zivo. Klima je podle me v tomto aute zbytecna, mas tam targa strechu a tak staci shodit skla a je to vyreseno :).
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

240 000km neznamená tolik a obzvláště někde v německu nebo okolních státech kde jsou schopný jezdit do práce třista kiláků po dálnici denně,jde o stav,ale zamysli se dáš 84 tis. doprava + vyřízení papírů + technická atd. to máš talších cca 15 tis. jelikož to stojí někde v bazaru tak bych jim nevěřil ani slovo, takže výměna kapalin,kontrola rozvodů,nevíš jak na tom bude spojka,a s cenou se můžeš krásně vyšplhat na 120 000kč to bych si možná radši koupil nějakou u nás v ČR občas se tu oběví fakt pěkný kousky za rozumnou cenu a podle majitelů to jsou kousky většinou v dobrym stavu kde převezmeš auto a minimálně sezonu na nic nesáhneš
Uživatelský avatar
Tequilla
Věčnej rejpal
Příspěvky: 646
Registrován: pát 16.09.2005, 10:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tequilla »

A pro MR2 v CR za 120 tis. neni potreba chodit daleko...http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopic.php?t=7754
Toyota Yaris 1.0, 1. gen. alias Pracant...prodáno do Jižních Čech, RIP :(
Toyota MR2 Mark III alias Mrcha
Toyota FJ Cruiser alias Můj sen :)
http://mr2.tequilla.cz
Peugeot 307 SW alias Pracovní realita ze žabožroutova
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jasně only_one zrovna jeho si myslim že bude v super stavu a že neprohloupíš
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

jj na tu sem taky koukal, ale nema posilovac a ja budu mit auto predevsim do mesta, a bez posilovace to bude nepohodlny... mel sem zalusk i na tu Jakuzovu, ale taky nema posilovac a to me odrazuje... takze klima zbytecnost?
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

posilovač? co to je :twisted: až si zkusíš jízdu v MR2 bez posilovače tak pak říkej že to je nepohodlný,já mám zálusk na mr2 turbo a taky bych chtěl sehnat bez posilovače je to o dost lepší záživnější a já i na mých 17"kách to krásně utočím a bez problémů
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

nerekl bych ze MR2 je dobra volba do mesta
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

tak do mesta.... porizuju si ho jako sportovni auto ale vetsinou s nim budu jezdit po meste...
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

já si nemyslim že je na prd do města je malá všude se vejde a když tě chtěj honit policajti tak než nasednou tak seš už za městem
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

posilovač nepotřebujes. předek neni zatiženej motorem a točení s volantem je uplně v pohodě i bez posilovače. jezdí s tím i moje přítelkyně a nemá s tím problém
Uživatelský avatar
Only_one
Navigátor
Příspěvky: 99
Registrován: ned 26.08.2007, 21:41
Bydliště: Plzeň - tvůrce Pilsner Urquel :o)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Only_one »

přijeď si to zkusit ;)
Uživatelský avatar
Jamal
Navigátor
Příspěvky: 131
Registrován: ned 14.10.2007, 20:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Jamal »

hosi vy me vrazite kliny do hlavy. :lol: sem byl rozhodlej a ted zas nevim... :lol: :lol:
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

jako říkám ti že Only_one ti nabídne dalekolepší model než něco z německýho bazaru a já bych taky nechtěl emeru s posilovačem bez je best :twisted:
marcelus
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 20.02.2006, 18:31

Příspěvek od marcelus »

nechci podrejvat názory ostatních-ale já měl i tu bez posilovače i tu s tim posilovačem a při městský pomalý jízdě je to určitě pohodlnější s posilovačem a při rychlejší jízdě zas ani nepoznáš že tam nějakej posilovač je-při zvyšující rychlosti strácí účinnost-jak již zde psal Lander, takže to je v poho-myslim že ta jeho mk2 revize 3 je taky stále na prodej-a ta je s posilovačem řízení, jinak na tu klimu bych se taky vysr.., u takovýhodle auta je to spíš pro zlost-váží to přes 20 kilo-zbytečnejch 20kilo-ani jednou za ty dva roky co mám mr dvojky sem v létě když bylo teplo nejel bez sundaný střechy a když je zima tak si pustíš topení-ani jednou sem ji fakt nepotřeboval-u mr2 je to fakt jen další zbytečná věc, kerá se může posrat a bude stát peníze..., takže Jakuzova, nebo Only oneova bez posilovače , nebo Landerova s posilovačem-výběr celkem velkej
Odpovědět

Zpět na „MR2“