Denní svícení

vše ohledně modelové řady MR2
jerry.s
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: pon 02.01.2006, 22:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jerry.s »

a co do toho narazniku dat tahokov? treba i za ty plastove mrizky ale diru po mlhovkach by to zaplnilo a spatne by to taky nevypadalo.

ja to mel pred "faceliftem" udelane takhle

Obrázek
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

Jak se tak dívám na nabídku denních světel, tak některé homologované LEDkové mají na výšku jen 32 mm. Možná by to šlo uchytit ještě před mlhovky nahoru aniž by to těm mlhovkám překáželo, ne? Bohužel si to nemůžu sám změřit, protože MR2 je stále ještě pečlivě zazimovaná.
DarkLogic
Člen Týmu
Příspěvky: 33
Registrován: sob 13.05.2006, 22:46
Bydliště: Brno

Příspěvek od DarkLogic »

jerry.s píše:a co do toho narazniku dat tahokov? treba i za ty plastove mrizky ale diru po mlhovkach by to zaplnilo a spatne by to taky nevypadalo.

ja to mel pred "faceliftem" udelane takhle

Obrázek
No tak to by bylo řešení... Nějak to musím vymyslet. Už mě to nesvícení 2x stálo zasponzorování útraty v hospodě policajtovi. Aspoň, že byli rozumní a šlo to neoficiální cestou.

Btw. mám pocit, že jsem tu tvou MR2 už v Brně viděl minulé léto zaparkovanou u Kraví Hory.
jerry.s
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: pon 02.01.2006, 22:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jerry.s »

DarkLogic píše:
jerry.s píše:a co do toho narazniku dat tahokov? treba i za ty plastove mrizky ale diru po mlhovkach by to zaplnilo a spatne by to taky nevypadalo.

ja to mel pred "faceliftem" udelane takhle

Obrázek
No tak to by bylo řešení... Nějak to musím vymyslet. Už mě to nesvícení 2x stálo zasponzorování útraty v hospodě policajtovi. Aspoň, že byli rozumní a šlo to neoficiální cestou.

Btw. mám pocit, že jsem tu tvou MR2 už v Brně viděl minulé léto zaparkovanou u Kraví Hory.
nj kdyz svetla na denni sviceni tak uz bych sel asi taky do tech ledek, ale nevim jestli se daji sehnat i s homologaci..

je to mozne zes me nekde videl, po brne jsem se umel potuovat ale to uz bylo auto po laku a vypadalo jinak nez na tehle fotce
Odpovědět

Zpět na „MR2“