prestavba

vše ohledně modelové řady MR2
Odpovědět
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

prestavba

Příspěvek od marf69 »

Ahoj lidi mam zajem o mr2 turbo,ale je s pravostranym rizenim.Mam prozbicku jestli by jste se nekdo mohl kouknout na svou a povedet mi jestli je aspon naka priprava v karoserii pro levou stranu,chtel bych koupit pak jeste jednu obycejnou a prekopat jen rizeni,interier a tak.Diky moc.Snad se brzo budu taky vozit :lol:
Uživatelský avatar
TommyD
Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 05.02.2007, 16:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TommyD »

čuz Českolipáku,na přestavbu tam pár věcí připravenejch je,ale bude to složitější,já plánuju na léto to samé,kdybych to zjednodušil,potřebuješ z levostranýho auta palubovku,pedály,přehodit lanovody na ručku,převařit,mezi palubkou a kufrem plech kudy vede řízení,které musíš taky vyměnit,řeším spíš prostor předního kufru kde máš držáky na ABS a servo a brzdy,všechno musíš pečlivě překopat na druhou stranu,a pak drobnosti jako stěrače,tapecáky,světla.Mám už pár dokumentací ale počítám že to bude prácička tak na půl roku minimálně ale stejně se na to už těšim.musíš sehnat vhodnej vrak kterej je napálenej na zadek nebo na boudu
Uživatelský avatar
marf69
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: ned 02.03.2008, 15:06
Bydliště: Ceska Lipa

Příspěvek od marf69 »

Cauez Tommy,moc diky za info,myslel jem ze to bude snazsi ale stejne do toho asi pujdu.Jinak ma otazka byla presneji na tu kufrovou cast,tam to pro me bude orisek :? A nejen pro me co? :wink: Jak je to s elektrikou??Podle fotek jsou na druhe strane i relee a tak.Jsem nakou dobu v anglii a chtel bych si s sebou zpet privezt jednu krasavici a zjistuju co a jak.Nevis nahodou jak by to bylo s prepisem???A jeste kdyz tak otravuju,kde jsi sehnal tu dokumentaci??Moc diky.
Odpovědět

Zpět na „MR2“