Beskydy 7.9-.9.9. 2007 foto NOVE str. 14

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Přijedu

Ano
17
77%
Být to jinej termin určitě dojedu
5
23%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

dr.knedlo píše:Prinejhorsim stahnu Celeraka..:)) A pojedu jako navigator:D Chutak to jeste nevi
Už zase? =))
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

Artie píše:
dr.knedlo píše:Prinejhorsim stahnu Celeraka..:)) A pojedu jako navigator:D Chutak to jeste nevi
Už zase? =))
Heheh:))) Uz zase..ale dneska jsem pokrocil srovnej jsem drzak narazniku a ocistil svetlomet od skla a tmelu po vikendu koupim lepidlo nalepim novy sklo... a namontuju naraznik.. pokud se zadari ovsem..
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

LEON: ty jsi z Holasovic jestli se dobře dívám,to máš přes Opavu tak to by jsme se mohli domluvit ať tam nejedu bavorem na Toyota sraz.Kdyžtak mi napiš na sebe kontakt do SZ :wink: tak konečně nějaká lepší Toyota v okolí Opavy :D Celica jo?nebyl jsi v Hradci Králové na srazu?stála tam vedle mě nějaká černá.
Uživatelský avatar
Miroslav Fiala
Navigátor
Příspěvky: 106
Registrován: úte 08.05.2007, 21:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miroslav Fiala »

Zdarec.
Jedete někdo v pátek přes Ostravu na sraz ? Když tak dejte vědět a já se připojím. Míra 8)
Uživatelský avatar
CharlieCh
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1155
Registrován: pon 03.10.2005, 20:12
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od CharlieCh »

Čus, jsem z5, "opaváci" se můžou domluvit s Haniskem a dojet do NJ, kde už jsme domluveni s Haniskem na scuka a fičet společně... 8)

2 dr.knedlo - no doufám, že budu moct prolézt tvoji E9, ještě jsem ji vlastně in natura neviděl :roll:
Toyota Yaris Blue 2004 1.0 VVTi 48 kW 5D
Toyota Corolla E10 1996 1.6 16V 84kW 3D
Uživatelský avatar
wmousew
Manager Týmu
Příspěvky: 436
Registrován: pon 07.05.2007, 14:15
Bydliště: Uničov, Praha, Trutnov, Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wmousew »

čekal jsem až skoro do poslední chvíle, snažil jsem se si udělat čas, ale bohužel.. zkusím přijet jen na večer v pátek ale nevím nevím.... škoda.. :cry:
---- Toyota Corolla E10, 1.3-16V, 4E-FE, 55kW, rv. 96 ----
++Toyota Corolla E12 2.0 D4D, 1CD-FTV, 85kW, r.v. 05++
Uživatelský avatar
Hanisek
Řidič
Příspěvky: 211
Registrován: sob 23.06.2007, 16:02
Bydliště: Krnov

Příspěvek od Hanisek »

jj, u me neni problem, klidne nekoho priberu, akorat Paseo je malinke, takze max 1 clovek :?
Toyota Celica 1,8VVT-i
7.gen
Uživatelský avatar
Leon*cz
Navigátor
Příspěvky: 121
Registrován: pon 26.03.2007, 11:47
Bydliště: Holasovice [Opava]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leon*cz »

KUBAJZZ píše:LEON: ty jsi z Holasovic jestli se dobře dívám,to máš přes Opavu tak to by jsme se mohli domluvit ať tam nejedu bavorem na Toyota sraz.Kdyžtak mi napiš na sebe kontakt do SZ :wink: tak konečně nějaká lepší Toyota v okolí Opavy :D Celica jo?nebyl jsi v Hradci Králové na srazu?stála tam vedle mě nějaká černá.
V hradci králové jsem náhodou byl,ale nebyl jesem na žádném srazu, bohužle jsem o žádném nevěděl :oops: měl jsem toho moc. ale jednu červenou šestku jsem viděl v zoo, škoda, že pršelo a došli mi baterky ve fotáku, jinak bych si jí cvaknul :( Ještě zjistím, jak mám službu a určitě se ti ozvu a domluvíme se :wink:
TO:CharlieCh a Hanisek: No Problemo, můžeme se domluvit a dát scuka a jet společně, jen je škoda, že tam pojedu jen na jeden den :cry Ale aspon něco, když ten NJ nevyšel (bohužel,měl jsem moc práce :cry: ) Ale určitě se tam za vámi stavím!!!
Obrázek
Celica 6.gen 1.8 [7A-FE] My life, My love, My destiny
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

CharlieCh píše:Čus, jsem z5, "opaváci" se můžou domluvit s Haniskem a dojet do NJ, kde už jsme domluveni s Haniskem na scuka a fičet společně... 8)

2 dr.knedlo - no doufám, že budu moct prolézt tvoji E9, ještě jsem ji vlastně in natura neviděl :roll:

Je to normlani E9ale jede hezky ti ju aj pujcim:))ale ted uz je tukla :(
Virtualni prohlidka netukle...:D http://www.cvcm.cz/toyota/toyota/page_01.htm
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Artie píše: A myslíš, že jsem si nevšimla?! Už jsem se to dopo dozvěděla od Spookeyho a dostatečně jsem byla naštvaná ráno...u Spookeyho to chápu, ten byl nerozhodnej, ale vy dva řeknete, že _určo_ půjdete a že to bude super a pak z toho vycouváte...a ještě mi tu napíšeš "bohužel", když jste se na tom normálně domluvili a jak sis jistě všimnul, tak jsem vás neuváděla v "seznamu", protože jsem s váma nepočítala....normálně bych to nechala plavat, ale tohle mě už asi dorazilo...
to mi spookey nerekl ze ti to oznamil, to za prve, a za dalsi holt nekteri lidi maji financni problemy a jiste investice, ale to je asi nepochopitelne, ze.. a proste holt tech cca 600 je pro me ted moc penez. ale esi to nechapes, tak nevadi, ja se hadat nehodlam, na to nemam naladu... a tim to koncim a hotovo. :roll:
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

dr.knedlo píše:...A ja si jdu lehnout pod sovje auticko ktery jsem si lehce tukl abych mohl dojet svym..:) Prinejhorsim stahnu Celeraka..:)) A pojedu jako navigator:D Chutak to jeste nevi
hehe, celerak taky vcera lezel pod svym autickem, a s pomoci petisse ho spravili aby mohlo jet na srazek :)
btw klidne te vezmem, ale jede se mnou petiss, takze navigatora uz mam, ale tebe vezmem radi.. ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Artie »

Celerak2.0Gti píše:to mi spookey nerekl ze ti to oznamil, to za prve, a za dalsi holt nekteri lidi maji financni problemy a jiste investice, ale to je asi nepochopitelne, ze.. a proste holt tech cca 600 je pro me ted moc penez. ale esi to nechapes, tak nevadi, ja se hadat nehodlam, na to nemam naladu... a tim to koncim a hotovo. :roll:
Já se s tebou hádat nechci, ale prostě si mě vytočil, když říkáš, jak určitě půjdete, jak se moc těšíte a když dojde na "lámání" chleba, tak vycouváte...to fakt nechápu. Ale jde mi o to, že já tam vypíšu lidi, který půjdou /vy tam nejste/ a ty mi pod to napíšeš, že nejdete...promiň, ale to vypadá jako provokace...prostě mě mrzí, že tohle přišlo zrovna od vás, jsem zvyklá od různejch lidí, ale od vás to prostě mrzí... :eh:
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
DaliborIva
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: pát 10.08.2007, 16:15
Bydliště: Janovice 561 okr F-M

Příspěvek od DaliborIva »

Muzu se taky prijet podivat a seznamit?
Celica Turbo 4wd motor 3s-gte st-185
Hi-Ace 2,4d 1998
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

DaliborIva píše:Muzu se taky prijet podivat a seznamit?
jasně, přijeď, 4wd tam zatím žádná jiná není, tak se rádi podíváme ;)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
dr.knedlo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 953
Registrován: sob 18.03.2006, 23:52
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dr.knedlo »

DaliborIva píše:Muzu se taky prijet podivat a seznamit?
Prijed na nejakou chatku te hodim..
Corolla E12 1,6 16V 3ZZ-FE 81Kw 2002
Corolla E10 1,6 16V 4A-FE 84Kw 1996
Corolla E9 1,3 12V 2E-E 55Kw 1989 - RIP 2019
Corolla E9 1,6 16V 4A-FE 77kw 1990 - RIP 2019
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“