dotaz na cenu Supry

vše ohledně modelové řady Supra
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

dotaz na cenu Supry

Příspěvek od Tonda »

Je to reálná cena nebo je to hloupost?Mně to připadne nějak moc málo. http://cze.autoscout24.com/home/index/d ... dlzezf43mn :shock: Spíš tam mněla být ještě jedna nula.
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

Temhle cenam never nikdy, to je shit. Cenu nejmin ma tak okolo 15 tis. euro , za 3 tis. koupis tak mozna starsi generaci v trosku dobrym stavu.
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Pavo.B. píše:Temhle cenam never nikdy, to je shit. Cenu nejmin ma tak okolo 15 tis. euro , za 3 tis. koupis tak mozna starsi generaci v trosku dobrym stavu.
jen dodám že za 3tis ta starší generace muze být i v horším stavu než tak 1200.. klasickej příklad když sjem rpodával já loni svou za 75tis a človíček mi řekl že ví o jendíé za 200co ej vo top stavu, ukázal fotkly já ji znal tak jsem mu řek lat sizvedne koberec v kufru a uvidí proc mu ji nedoporučuju.. neudelal to dnes mi obden volá co s ní má delat že už to ani nejzedí :D

u supry t nebude rozhodovat cena, musíš proste projít a vzít sebou nekoho kdo supru zná ( ne obyč mechanika ) a potom máš cca 50% šannci že to co ti o ní řekne dobré tak vyjde a to co ti řekne špatné tak na 99% vyjde :D

MKIV pod 200tis CZK je holá utopie , na hranici 220-250tis se dají sehnat v GB NA "černé" dovozy z JPN které ale asi sotva přestavíš na levostanné - resp, přestavíš ale vyjde to dráž než koupit rovnou o 100tis dražší levostarnku..
Odpovědět

Zpět na „Supra“