Organizace cesty na sraz Toyota Klubu 16.6.2007 z Brna

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu

Máte zájem o takovou akci a přidáte se??

Ano, zcela určitě se připojím
10
91%
Není to špatný nápad,ale raději pojedu samostatně
0
Žádná hlasování
Ne, tohle mě vůbec nezajímá
1
9%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
petiss2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 694
Registrován: čtv 13.07.2006, 12:20
Bydliště: Kousek od Brna, vyjímečně i Brno :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petiss2.0Gti »

lake-bodom píše:Mohl bych se přidat v Táboře? Pojedu z Humpolce přes Pelhřimov a Tábor mám po cestě. Jen to tam nějak neznám :( .
Tak přidat se můžeš určitě, jen vybrat místo kde se připojíš. Já jel přes Tábor zatím jen jednou a nějak si nepamatuju kde se tam dá zastavit a počkat. Snad poradí Marťas
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

Marťas píše:JAAA se pridam urcite, jen potrebuji vedet v kolik budete "u sloupu" benzina OMW je to krizovatka ze ktere se jede z JH na Tabor, je po prave strane.. Vyzvedne me nekdo?
Neboj, to bude dobrý :D:D vím kde to je, na tom přejezdu sme čekali když sme jeli do Sez. Ústí :) tak se mi tedy ozvi na ICQ s číslem, bo se ozvu dřív já, a domluvíme se.
lake-bodom píše:Mohl bych se přidat v Táboře? Pojedu z Humpolce přes Pelhřimov a Tábor mám po cestě. Jen to tam nějak neznám :( .
jak říká petiss, hoď mapu či něco abychom se dokázali někde potkat, popř. ještě pošli přes SZ nějaký kontakt :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
lake-bodom
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 23.03.2007, 11:03
Bydliště: Smržov (nedaleko Smiřic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lake-bodom »

Co se srazit treba tady http://www.mapy.cz/?query=v%C5%A1echov& ... =135931832 v tom Všechově? Nevypada to velky a je to uz na vyjezdu z Tabora pri ceste do Pribramy :wink: .
Corolla Verso I, 1.8, 8,2l/100km
Mitsubishi Grandis, 2.4, 5l/50km
ex: Auris, 1.6 Dual VVTi, 7l/100km
ex: Seat Ibiza, 1.4 MPi, 5-6l/100km
ex: Avensis 2.0D-4D, 6l/100km
ex: Avensis, 1.6 16V, 8l/100km
ex: Corolla, 1.3 12V 5,5l/100km
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

dívám na tu mapu, a souhlasím, tam se potkáme. ať to tu nezaplácáváme, tak se domluvíme dále spolu na icq :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

jedu v sobotu ráno až z Opavy ale Brno moc neznám tak kde budete mít sraz v Brně?vyjedu z Opavy kolem 5 ráno takže jsem 6:15 - 6:30 v Brně tak dejte vědět kde Vás najdu a napište sem někdo mobil kdybych bloudil at můžu zavolat
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

KUBAJZZ píše:jedu v sobotu ráno až z Opavy ale Brno moc neznám tak kde budete mít sraz v Brně?vyjedu z Opavy kolem 5 ráno takže jsem 6:15 - 6:30 v Brně tak dejte vědět kde Vás najdu a napište sem někdo mobil kdybych bloudil at můžu zavolat
chlape, ale ty jsi psal že povalíš po dálnici až tam, kdežto my pojedeme po normálních silnicích, spodem přes Třebíč, Telč, Jindř. Hradec, Tábor... a z brna snad vyjedeme před 6h, z brna jedu jenom já a spookey, cestou přibíráme další tři auta a další kousek před Táborem.. tak leda že by jsi byl ochoten jet po staré s námi :) kdyžtak pisni :)
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Celerak2.0Gti
Věčnej rejpal
Příspěvky: 950
Registrován: pon 28.08.2006, 16:59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Celerak2.0Gti »

a už zase ticho, klid... asi teda pojedeme zatím v té sestavě jak jsme domluveni, pánové... nikdo další se nehlásí.. a to tu jezdí toyot jak nas.... :(:(
"Její největší problém je v tom, že se u nás nikdy oficiálně nedostala do prodeje. Byla to velká chyba…"
Celica 91 2.0 Gti 115 kW
www.motorteam.webnode.cz
www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
KUBAJZZ
Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: úte 02.05.2006, 00:14
Bydliště: Opava,přechodně i jinde :-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KUBAJZZ »

kdyžtak dej na sebe tel. já ještě nevím jestli povalím s kamošem po dálnici,pokud nepojede tak pojedu s váma po okrskách ale napíšu ti tak v pátek odpoledne jak pojedu at víš jestli na mě máte čekat
Uživatelský avatar
fannda
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: pon 28.08.2006, 20:23
Bydliště: Brno,Zaječí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fannda »

Tak dneska jsem se pres mobil dovedel ze nejedu.tak sem aj trochu nastvanej.tak at vam vyjde pocasi a zadny policajti na cestach vam preje fanda co zustava v sobotu v brne
Uživatelský avatar
Marťas
Věčnej rejpal
Příspěvky: 700
Registrován: čtv 14.09.2006, 11:50

Příspěvek od Marťas »

Takze, je dnes rano blbe pocasi, u nas ve velkomeste prsi a prsi.. Ale i presto jedu, bohuzel jedu taky sam, takze uvidim jake to bude... Tesim se :D
Celica 1,6STi
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“