Destičky

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Radik
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 09.01.2005, 17:26
Bydliště: Ha

Destičky

Příspěvek od Radik »

Nazdar chlapi.....Mám Celicu 92, najeto 170tis a na mém bílem mazlikovi se mi začal ozývat u pravého předního kola při brzdění nepříjemný dřecí zvuk, tak jsem zkontroloval destičky a BINGO!, pravá přední vnitřní byla na kraji sjetá na plech....Po nutné investici za desky bez pár zlaťáků mě to stálo 900,-kč, což je úleva, ale na druhou stranu to mohlo být dost V-Poweru...K věci: Ostatní desky byly tak na 50procent, je to normální...Jinak je to má první investice po 3/4 roku majitelování a cca 12tis km..... 8)
Uživatelský avatar
Porsacek
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: úte 04.01.2005, 22:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

:-)

Příspěvek od Porsacek »

ja mam taky vnitrni vyce sjete nez venkovni ze vnitr na ne tlaci pistek a pak jse pripojuje trmen . Jaky jsi koupil teda znacku ja mel na corolle ABS to je nazev desticek a ty vubec nebrdili a tvrdnul pedal pak jsem koupih hi tec a ty byly OK. ale originaly jsem daval pric ve 130 000 tisicich to kdyz jse mi ozval stejny zvuk jako tobe bohuzel z cesty z chorvatska . :lol:
C-HR Hybrid, Toyota Corolla 1.6 SDN
Radik
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: ned 09.01.2005, 17:26
Bydliště: Ha

Příspěvek od Radik »

Presně nevím co to je za značku, ale kupoval jsem to u "George" a na značku se mrknu příště....Jinak tady tyhle desky brzdí zatím skvěle,ale doufám, že nebudou mizet před očima.... :wink:
Odpovědět

Zpět na „Celica“