Help... nemrká mi jedno oko

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Sokolík
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31.08.2004, 20:40
Bydliště: Byšice

Help... nemrká mi jedno oko

Příspěvek od Sokolík »

čau všici. Dneská po práci mě autíčko zase něčím překvapilo. Tentokráté se mu nechtělo otevřít levé světlo. S jedním vypadá jak pirát tak jsem jel domů bez svícení :oops:
Teď se mi podařilo najít ruční pohon abych to světlo vytáhl alespoň manuálně ale jinak se ani nehne. Normálně svítí tak problém předpokládám v motorku. Nemá s tím někdo již nějaké zkušenosti? Pokud ne tak se nebojte ono ta taky příjde :lol:
saus
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: úte 20.07.2004, 22:29
Bydliště: Černčín

Příspěvek od saus »

Zkus skontrolovat jestli jde vůbec proud do toho motorku. Možná že to bude jenom rozpojenej konektor. :roll: Ale spíš bych řekl že bude po motorku.
Celica 4WD turbo 5.gen
Uživatelský avatar
ToyotaMan
Site Admin
Příspěvky: 265
Registrován: pon 28.06.2004, 10:39
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Help... nemrká mi jedno oko

Příspěvek od ToyotaMan »

Sokolík píše:čau všici. Dneská po práci mě autíčko zase něčím překvapilo. Tentokráté se mu nechtělo otevřít levé světlo. S jedním vypadá jak pirát tak jsem jel domů bez svícení :oops:
Teď se mi podařilo najít ruční pohon abych to světlo vytáhl alespoň manuálně ale jinak se ani nehne. Normálně svítí tak problém předpokládám v motorku. Nemá s tím někdo již nějaké zkušenosti? Pokud ne tak se nebojte ono ta taky příjde :lol:
Motorky jsou brutálně drahé!! I na vrakovištích.

Měl jsem podobný problém a pomohlo WD40. Občas se ten celý systém otevírání světel zanese bordelem z cest a prostě najednou si to řekne konec!! Zkus nedřív to prolít tím WD a vyčistit, když to nepomůže tak pak začni řešit el., funkci motorku, atd.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

bad dreams

Příspěvek od micron »

asi se špatně přes noc vyspala :P , to se občas stane každý :P
Odpovědět

Zpět na „Celica“