Ahoj,

vše ohledně modelové řady Supra
Odpovědět
Libor Čapek
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: úte 28.06.2005, 13:24
Bydliště: Slaný

Ahoj,

Příspěvek od Libor Čapek »

mám otázku.mám kamaráda v Londýně,jedu tam v červnu točit a známý mi sehanal nádhernou MK IV s levostranným řízením,ten člověk chce za ní cca 4000 Liber,najeto 60000 mil.Myslím,že do toho půjdu.Jediný ,co mi vadí je,že je to automat a já o tom nic nevím.Poraďte,prosím.Jezdím v celice,ale tohle je fakt lákadlo jako bejk....
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj,

Příspěvek od Idaho »

Libor Čapek píše:mám otázku.mám kamaráda v Londýně,jedu tam v červnu točit a známý mi sehanal nádhernou MK IV s levostranným řízením,ten člověk chce za ní cca 4000 Liber,najeto 60000 mil.Myslím,že do toho půjdu.Jediný ,co mi vadí je,že je to automat a já o tom nic nevím.Poraďte,prosím.Jezdím v celice,ale tohle je fakt lákadlo jako bejk....
hmm pokud je levostranná tak bych do ní šel, otázka je v jakém bude stavu, zda je to TT nebo NA ( pokud NA tak to není nic extra cenově, ta se dá koupit v ucházejícím stavu kolem 200-250tis ).
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

momentálně je tady v cr na prodej krásná mkIv přestavená na singl atd atd ..proste spousta uprav, výkona ž k 650PSům a majitel za ni chce jen 500tis...
Uživatelský avatar
Beaver
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2731
Registrován: úte 29.06.2004, 09:23
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beaver »

A jinak konverze z automatu na manual je celkem brnkacka :wink:
Toyota Supra 2.5 twin turbo
Lexus IS200
Lexus RX400h
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"
http://www.supraklub.cz
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Beaver píše:A jinak konverze z automatu na manual je celkem brnkacka :wink:
jo taky sem si tím prošel, je to brnkačka pokdu máš motr z levostranné supry... :D jinak mylsím že je to uplná zbytečnost u MKIV jejich uatomaty jsou super apochybuju že nekdo bude mít 15tis+ na konverzi na getrag :D
Libor Čapek
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: úte 28.06.2005, 13:24
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Libor Čapek »

Je to Turbínka.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Libor Čapek píše:Je to Turbínka.
tak to bych si dal pozor na vule turb, tlak oleje ( i když s tím už mk4 nemá problémy - pokud není motor v háji.. )


jinak je ješte rozdíl zda je to turbo nebo TT ( turbo bude už přestavované z TT takže je třeba se optat jaké díly použity atd.. pokud to byla levná přestavba z dílu od ssautochrome tak od toho rychl epryč.. )
Odpovědět

Zpět na „Supra“