Navigace TOM TOM

vše ohledně modelové řady Prius
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomi71
Manager Týmu
Příspěvky: 311
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Navigace TOM TOM

Příspěvek od Tomi71 »

Ahoj Priusáci. Máte někdo navigaci TOM TOM? Taťka senior si do své Corolly Verso 2005 bez předchozí porady zakoupil v Datartu od navigaci GPS Tomtom GO CLASSIC 6" a nejsou slyšet žádné hlasové poknyny, nejde žádný zvuk. Já osobně bych to asi nekoupil, rozmluvil bych mu to, ale on to má zaplé pořád i když jede na své pojíždky po okolí a cche, aby to na něho hlavně mluvilo a varovalo při překrořčení rychlosti a upozornilo na radary. Měl předtím nějakou neznačku Navitel nebo Autodriver, ale ta mu odešla do věčných lovišť. Mluvil na něho před tím Pavel Liška a byli s tím s babičkou spokojení, já bych asi chytl nerva jak mi furt říká "Já bych brzdil" :-) V nastavení jsou zaškrtnuty všechny hlasové pokyny. Kde může být problém? Kam nebo na koho se obrátit? Zaregistroval jsem ho na stránce TOM TOM i se zařízením, ale ta jejich podpora je tam kostrbatá, člověk se nic nedozví. Děkuji
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
Tomi71
Manager Týmu
Příspěvky: 311
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TOM TOM

Příspěvek od Tomi71 »

Díky, JO smartpohne má, i ve svých 80 surfuje na netu a facebooku. Tam bude někde nějaká chybka, musím znovu projít, jestli tam není nějaká lišta s regulací hlasitosti, možná je to někde potlačené. Mluvčího jsme mu právě nastavoval, Liška už tam nejde :-) Když tak zajde do Datartu.
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
Uživatelský avatar
Tomi71
Manager Týmu
Příspěvky: 311
Registrován: stř 24.09.2014, 16:05
Bydliště: Horní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace TOM TOM

Příspěvek od Tomi71 »

Díky, no nevím, mobil je pro něho mrňavý, já vím, že chce hlavně hlas, ale bude se i dívat a ani nemá velký tarif na data atd. Při každém sednutí do auta aby zapínal gps a mapy v mobilu by asi nechtěl. Závada byla oddstraněna - poradil borec na forum mobilmania:
V hlavní nabídce je na spodu lišta s regulací hlasitosti a vpravo od ní je malý kruhový piktogram s vypnutím/zapnutím hlasových povelů...

Nastavil jsem a asi to bylo ono, dnes to vyzkouší. Já věděl, že to bude nějaká blbost, kterou jsem přehlídl.
Toyota Prius HSD II, 1.5., r.v. 09/2007
Toyota Corolla Verso, r.v. 2005, 1.8. benzin/LPG
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2002
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Navigace TOM TOM

Příspěvek od slabostka »

my sme kúpili tomtom určený prioritne pre kamiony a absolútne spokojnosť. Osobne to používam radšej ako mobil. Rovnako som nevedel spustiť zvuk ale 11 ročná dcéra to poriešila :D
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
Odpovědět

Zpět na „Prius“