Pochlubte se svojí Rollkou

vše ohledně modelové řady Corolla
Odpovědět
monk
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: stř 28.09.2016, 09:51

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od monk »

Ahoj, tak jsem na firme nahradili aurise novou rolkou. Ale tentokrat 2 litr.
Přílohy
20200729_212128.jpg
20200729_212128.jpg (447.28 KiB) Zobrazeno 1701 x
20200729_210700.jpg
20200729_210700.jpg (121.27 KiB) Zobrazeno 1701 x
20200729_212228.jpg
20200729_212228.jpg (103.03 KiB) Zobrazeno 1701 x
Corolla TS hybrid Executive VIP SKY 2020
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od octavius »

Ta je kraaaaaasnaaa!! Jedna z mojich favoritnych farieb. :bigups: Vela stastnych km!
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
matias
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06.11.2019, 10:22

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od matias »

Pekne nafotené ;)
Toyota Corolla TS 2.0 HEV (M20A-FXS)
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D (2AD-FTV)
matias
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06.11.2019, 10:22

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od matias »

biscuit: stojím si za svojím, pekne nafotene:) a áno, beriem do úvahy ze je to foto z telefónu... myslel som, ze to pochopí každý, nabudúce budem presnejší:D
Toyota Corolla TS 2.0 HEV (M20A-FXS)
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D (2AD-FTV)
bohdan
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 03.01.2019, 14:24

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od bohdan »

já si taky stojím za svým. není to dobře nafocené, nejsou to dobré fotky. jestli někomu nevadí ten ghosting mezi autem a tím umělohmotně rozostřeným pozadím, tak mě teda značně.
No jak pises sam. Muzes maximalne napsat, ze tobe se to nelibi a ne ze to nejsou dobre fotky. Je to tvuj nazor. Mne osobne se ty fotky s tim ghostingem i lokalita libi vic, nez to co si dal ty, ze dobre nafocene. Vsechno je to o tom co se komu libi a ne o tom co nejakej "odbodnik" rekne. Chapu ze te neco muze iritovat ale v bezne mluve kdyz nekdo rekne ze je neco pekne tak logicky vyjadruje svuj nazor a ne nazor vsech lidi na svete.
Toyota C-HR Selection Hybrid Azure 2018, 1.8 benzin 122 koní e-CVT 4x2
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od octavius »

Fotim tiez nejaky ten rok ale vyjadrovat sa ku kvalite nebudem, nie sme na nikonian ani na podobnom foto :!: Ja som hodnotil farbu ze ma celkom prekvapila na TSku.
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2536
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od Kocúr »

Mne sa tie fotky páčia. K odbornej stránke veci sa nevyjadrujem.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
bohdan
Navigátor
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 03.01.2019, 14:24

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od bohdan »

biscuit píše:bohdan: když přijdeš k doktorovi a on ti řekne diagnózu, taky mu oponuješ, že na to každej může mít svůj názor
Takze ty porovnavas umeni s vedou? Na doktora studujes cca 10 let. Umeni je podle mne subjektivni zalezitost a kedzemu se muze libit neco jineho a kupodivu se na to neumira. :)
Toyota C-HR Selection Hybrid Azure 2018, 1.8 benzin 122 koní e-CVT 4x2
Uživatelský avatar
BMarcellus
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 23.12.2018, 17:08
Bydliště: Karlovarsko

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od BMarcellus »

Jak roztomile,kdyz se dva tahaji za slovo... :lol:

Tak ja si taky prisadim:
Nerika se nahodou 'umění' kazdy 'mazanici' ?!

Jeden v tom vidi obsah a druhy zase zpracovani,tim bych to uzavrel pánové :wink:
daily Corolla E12 1.6 VVT-i , hobby Almera N15 2.0 GTi
Uživatelský avatar
BMarcellus
Člen Týmu
Příspěvky: 42
Registrován: ned 23.12.2018, 17:08
Bydliště: Karlovarsko

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od BMarcellus »

Samozrejme a nejen tady,ale globalne.Mimochodem se mi taky jen tak neco nezavdečí,ale tolerance v kontextu je zadouci ;-) Driv byl kazdej chytrej v hospode a dneska na internetu. Takze radsi nepohrdnu zadnou fotkou ;-))
Vsichni tu hodnotime ciste subektivne,berme to s nadhledem,nejsme na umeleckym foru a budme radi,ze se najde par lidi co nejsou ujety jen na fejsu a jdou i sem ;-)
daily Corolla E12 1.6 VVT-i , hobby Almera N15 2.0 GTi
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od 29Carlos »

No,když to teda sklouzlo k hodnocení kvality fotek.... Nezlobte se na mně, ale první co mě při pohledu na fotky napadlo, že je to dost nepovedená fotomontáž...
Nikoho se nechci dotknout, fotograf ani umělecký kritik nejsem, akorát jsem už pár dobrejch i špatnejch fotek viděl...;-)
Uživatelský avatar
octavius
Řidič
Příspěvky: 214
Registrován: stř 28.03.2018, 07:01

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od octavius »

...jo jo jen pokracujte a potom sa nedivte, ze sem nikto ziadnu fotku neda :blush: :biggrin: zo "strachu", ze bude popotahovany za kvalitu a koncept fotografie. :roll: :bomb:
Toyota Auris White Shark 1.6 Active Trend+ (2014)
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2182
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od jarson »

...krásná holka bude krásná i nakreslená křídou na chodníku :)
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Fotomajor
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: stř 22.07.2020, 13:36

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od Fotomajor »

Všem, kteří diskuzi o fotkách považují na fóru o autech za nevhodnu, se omlouvám. Mám ale k tématu pár poznámek. Biscuit to rozjel zostra, ale dávám mu za pravdu. Jen bych byl mírnější. Ne každý má v oblasti fotografie hlubší znalosti - jasně! Ne každý má foťák s odpovídající optikou, a ne každý ji umí opravdu využít. Proto jsem alespoň ocenil při absenci odpovídající techniky snahu oddělit auto od pozadí pomocí dodatečné úpravy. Taky nemám rád kouzla v pc. Co nedokážeš nasnímat rovnou, už později nedoženeš. Ale co má člověk, nefotograf, dělat, když nechce mít obrázek celý proostřený, a tak zoufale popisný? Biscuit dává jako příklad sérii fotek červeného sporťáku, a správně píše, že kritika není útok, ale snaha pomoci. Pak bych ale očekával krátký komentář, proč byla ta červená kráska nasnímána právě takto. A třeba, kterou z těch fotek by mohl obyčejný smrtelník podobně nafotit i běžnou technikou (třeba mobilem).

Určitě je potřeba rozlišit fotografii jako prostou informaci ve smyslu: to je můj nový bourák, má takovou barvu a takovou výbavu a mám z něj radost. V tom případě stačí zajet na pěkné místo, a udělat pár standardních fotek, třeba mobilem. Ok - bez debat.
A na druhou stranu fotku s určitou přidanou hodnotou. Každý přece ví, jak který model vypadá, proč tedy dělat čistě popisnu fotku? Tady chci svého miláčka ukázat nějak jinak. A už si můžu hrát: netradiční lokalita, světlo, perspektiva, detail... To auto mám rád, dávám mu péči, leštím ho, proč nevěnovat trochu času navíc i náležité prezentaci?

Jarson v posledním příspěvku píše, že krásná holka je vždy krásná. Já dodám, že kvalitní fotografie udělá i z tuctové holky modelku.
matias
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: stř 06.11.2019, 10:22

Re: Pochlubte se svojí Rollkou

Příspěvek od matias »

fiiha, sa to tu rozbehlo :)

zbezne som si diskusiu prezrel a teda @biscuit ak som spravne pochopil, tak suhlasis, ze fotky su vpohode nafotene na mobil a ucel pre ktory boli urobene? Toto predsa nie je photo forum ak sa nemylim...

Mne osobne to prostredie viac pasuje - pripomina to plac pri rodinnom baraku, kde ten kombik bude skor parkovat ako niekde pri "fabrike" alebo pristave, alebo co to bolo...
@biscuit: prosim, nezacinaj zase x stranovu "prednasku" Dakujem :)

Ako som pisal, mne sa to osobne paci, je tam urcita pridana hodnota a k tomu som vyjadril svoj nazor, ze je to !PEKNÉ!
matias píše:Pekne nafotené ;)
Vsak aj podla tvojich komentov obaja ocenujeme snahu, ze si dal pracu navyse... su jasne technicke a kvalitativne aspekty fotografie... takze nechapem naco tolko "stran" z tvojej strany, aby si vyvratil niekoho subjektivny - zalozeny na POCITOCH - nazor.

Ak ti vadil moj komentar k fotkam tak verim, ze uz je ti to jasne - nikde som nepisal ze je to DOBRE nafotene, KOMPOZICNE, TECHNICKY spravne - napisal som, ze je to PEKNÉ.

PS: sorry, ak sa ti to nepaci a ak ta irituju urcite "malovanky", mozno by mohlo pomoct navstevovat len photo portaly...
Toyota Corolla TS 2.0 HEV (M20A-FXS)
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D (2AD-FTV)
Odpovědět

Zpět na „Corolla“