Uprava KM po vymene centralneho displeja ?

vše ohledně modelové řady Yaris
Odpovědět
Uživatelský avatar
worm6666
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 14.09.2019, 21:58

Uprava KM po vymene centralneho displeja ?

Příspěvek od worm6666 »

Zdravim priatelia. Poprosim Vas o radu...

Moja mala Toyotka trpi beznou vadou - odchadza napajanie VFD (prava cast budikov s hodinami, priemerkou, a.t.d.).

Kupil som z vrakoviska komplet za 160€ (oproti novemu za 660€!!! :mad: koli suciastkam za mozno par centov...) ale je tam problem ze ODO si pamataju praveze budiky a nie palubna jenotka.

Mozete poradit, ako zachovat/zmenit stav ODO zo starych budikov na menene (pouzite) ? Celkom rad by som pokracoval v legalnej historii kilometrov - aj do uctovnictva to potrebujem, aj na STK by mohli papagaji papulovat...

Dakujem moc.

Tu clanok jedneho panka - pre kutilov co sa neboja oprav - ja tiez nie ale nemam cas a nechcem riskovat ostat bez auta teraz...

https://perso.aquilenet.fr/~sven337/eng ... Yaris.html

p.s. Ak sa podari vymena - pokusim sa opravit moje povodne a dat tam poriadne suciastky - a mozem potom servisovat za rozumne peniaze aj ostatnych. Lebo sak aj tych 160 evricok je celkom paleta a este as s rizikom ze tam budu suciastky tiez tesne pred zhorenim... Potom sa ozvem ako som dopadol ak sa najde dobra dusa co poradi tie km prenos...
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: Uprava KM po vymene centralneho displeja ?

Příspěvek od MatGO »

Ak chces napis mi spravu. No to si sa celkom nechal obrat o peniaze :D v polsku idu take budiky aj od 4,-eur co som narychlo pozeral. Neviem ale ktoru generaciu presne mas..
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
worm6666
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: sob 14.09.2019, 21:58

SOLVED - Re: Uprava KM po vymene centralneho displeja ?

Příspěvek od worm6666 »

Tak sa mi to po dlhej dobe podarilo konecne pozriet a opravit - clanok odo mna tot tutok:

Opravene - bez dalsich suciastok...
Yaris XP9F/KSP90/H/1A - 10/2005 - Hatchback 5 dverovy - s displejom
Odpovědět

Zpět na „Yaris“