Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

vše ohledně modelové řady Corolla
Odpovědět
Martinro
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: stř 22.05.2019, 23:24

Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od Martinro »

Přešel jsem na Corrolu z Hyundai i30 a trošku mi chybí taková ta tvrdost podvozku. Na i30 jsem měl sportovní pružiny od TATechnix. Na corrolu bych chtěl něco prestižnějšího. Kamarád mi doporučil AP SPortfahrwerke. Máte někdo zkušenost ?
Uživatelský avatar
Lihus
Řidič
Příspěvky: 231
Registrován: úte 01.03.2011, 00:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od Lihus »

Pokud je to ještě aktuální budu mít na prodej podvozek od anglické firmy MeisterR vyškově a tuhostne stavitelny asi 32moznosti tuhosti, možnost nastavení odklonu. Kdyžtak mi napiš na mail :)
Ex: Corsa C 1,8 GSi
Ex: Celica t23 1zz-fe
Ex: Corolla T-Sport ZZE123, 2zz-ge

Lexus GS300 06
Uživatelský avatar
Djmicho
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.03.2018, 01:07

Re: Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od Djmicho »

Výškově stavitelný podvozek na Corollu je zbytečnost, to auto nemá sportovní ambice, pokud to není kompresor (což tazatel nemá) :wink: na dostatečné přitvrzení auta stačí pružiny buď originál TTE od toyota motorsport nebo H&R (ty sem strčil na Verso) a to je až až na takový auto, protože sériové nastavení podvozku (uložení ramen, stabilizátor atd) není stavěné na větší snížení a ne každý chce měsíc trávit sháněním vhodného kratšího stabíku a zjištěním, že polyuretanový uložení ramen nikdo nedělá :). Za mě ideál H&R + zesílený stabík Meyle HD, auto leží o hromadu níž a drží stopu ideálně a je to cenově za hubičku (pružiny do 3000, stabíky za 700 oba)
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7640
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od biscuit »

mozna jestli nekde hledas, tak hledej corolla, ne corrola. to vis, tady jsme na to haklivi :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Lihus
Řidič
Příspěvky: 231
Registrován: úte 01.03.2011, 00:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od Lihus »

Poradit někomu místo stelovaciho podvozku obyc snížené pružiny může jen člověk co o tom absolutně nic neví :D výborný vtipek :) Na podvozek se dá sehnat cokoliv přes vyztuhy, sportovní stabiky, pur uložení všeho atd atd. A normálně se to vyrábí a jde to koupit. No fabia nebo i 20 v základu tak nemá moc sportovní ambice a jezdí např wrc takže argument mimo. Skoro každé auto se dá postavit, je to jen otázka peněz.
Ex: Corsa C 1,8 GSi
Ex: Celica t23 1zz-fe
Ex: Corolla T-Sport ZZE123, 2zz-ge

Lexus GS300 06
Uživatelský avatar
Djmicho
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.03.2018, 01:07

Re: Corrola 2005 - sportovní podvozek recenze

Příspěvek od Djmicho »

Lihus:trošku pozdě ale přece jen odpovím, vzhledem k tomu co měl tazatel na minulém autě, tak opravdu si myslíš, že pustí 50k do podvozku? A vím o tom dost neboj, podvozek na MG mě stal skoro kilo, protože všechno byla zakázková výroba...
Odpovědět

Zpět na „Corolla“