Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
KufforSVK
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 16.09.2019, 09:35

Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od KufforSVK »

Caute

Mame vyssie spomenuty model vo vybave FINAL EDITION. mate niekto skusenosti s dorobenim automatickeho dotvarania okien po uzamknuti auta ? strasne mi to vadi ze musim stale zatvorit vsetky okna az potom vybrat kluc. Na starej Octavii 2007 to robi automaticky alebo ked podrzim na ovladaci tlacidlo na zamknutie no na novej TOYOTE to nejde,

Tak isto to nema automaticke uzamknutie vozidla. Jedine ho zamkne ked ho tovorim a neotvorim dvere do cca 30 sekund . Stalo sa mi ze som zabudol zamknut v zhone auto a ostalo celu noc otvorene ..davam si nato uz pozor stale to kontrolujem ale rad by som vedel ci to toyota ponukaa staci to len povolit v SW alebo treba nieco dorobit.

A posledna otazka .. da sa dorobit automaticke otvaranie kufra na ovladac ? mam tam tlacidlo na odomknutie a keby som tam teoritcky dal piesty s motorcekom slo by to alebo treba zasah do SW atd ?

Diky :)
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1940
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od slabostka »

a nech ti dorobia aj automatické štarovanie po usadnutí do sedačky... Octavia to určite má.... :D
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
KufforSVK
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 16.09.2019, 09:35

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od KufforSVK »

slabostka píše:a nech ti dorobia aj automatické štarovanie po usadnutí do sedačky... Octavia to určite má.... :D
Bud pis k veci alebo ser nato ... myslim si ze take automaticke zatvorenie okien je normalna vec ... ak si prisiel len rypat tak ta lutujem
Uživatelský avatar
zet3
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: ned 14.05.2017, 13:35

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od zet3 »

Koukni na YouTube kanál Emre A. Bayar, je to turek a má tam hodně vychytávek na Corollu (asi dělá ve fabrice), spousta jde použít i na Auris.
Corolla SD 1.8 Hybrid Executive VIP
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2086
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od jarson »

asi by sa ti na tie okna hodilo nieco taketo.
Toto je samozrejme iba náhodne nájdené. Je tam toho more, ale nemám kedy sa v tom hrabat.
https://www.aliexpress.com/item/3289323 ... b201603_53
Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
KufforSVK
Člen Týmu
Příspěvky: 9
Registrován: pon 16.09.2019, 09:35

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od KufforSVK »

Diky za tipy
Uživatelský avatar
Djmicho
Člen Týmu
Příspěvky: 53
Registrován: čtv 29.03.2018, 01:07

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od Djmicho »

Bohužel tohle u japonských aut nikdy nebylo a asi nikdy nebude standardem. Že to má stará octávka už od 98 je jedna věc, ale hold u Toyoty je to nad jejich síly, takže jedině dodělávka neoriginálními věcmi :wink: Říkám to celá léta, že prostě ohledně elektronických systému a komfortních prvků výbavy je Toyota o hodně let pozadu, sice to poslední dobou dohánějí, ale pořád jsou několik let za konkurencí. Ale při instalaci pozor na to kde si pro dané věci budeš brát (nebo ten kdo to bude dělat) napájení, protože se toho s vypnutým zapalováním většina věcí odpojí a u některých modelů byl problém s tím, že centrál dával buď jenom mínusy a nebo měl spínané plus i mínus (což jsem nikdy nepochopil, kterej pablb to vymyslel...)
PS: přes obd bych to nedělal, týden stání s vysosne to baterku pokud auto nechá obd pod napájením)
amulet
Navigátor
Příspěvky: 125
Registrován: stř 14.01.2015, 21:59

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od amulet »

KufforSVK píše:strasne mi to vadi ze musim stale zatvorit vsetky okna az potom vybrat kluc.
Neřeší to úplně tvůj problém, nicméně okna by měla jít zavřít i po vytáhnutí klíče ze zapalování až do okamžiku, než otevřeš dveře (teď si nejsem jistý, jestli jakékoliv dveře nebo jen dveře u řidiče - mělo by to být napsáno v manuálu). Pak už zavřít nejdou a pro jejich zavření musíš klíčem zapnout elektriku.
Toyota Auris TS 1.4 D-4D r.2014
Toyota Corolla Wagon 1.6 r.1998 (ex)
honzik75
Člen Týmu
Příspěvky: 20
Registrován: úte 15.05.2018, 09:34

Re: Auris TS 1.6 97kw 2018 - automaticke zatvaranie okien

Příspěvek od honzik75 »

Djmicho píše:Bohužel tohle u japonských aut nikdy nebylo a asi nikdy nebude standardem. Že to má stará octávka už od 98 je jedna věc, ale hold u Toyoty je to nad jejich síly, takže jedině dodělávka neoriginálními věcmi :wink: Říkám to celá léta, že prostě ohledně elektronických systému a komfortních prvků výbavy je Toyota o hodně let pozadu, sice to poslední dobou dohánějí, ale pořád jsou několik let za konkurencí.
PS: přes obd bych to nedělal, týden stání s vysosne to baterku pokud auto nechá obd pod napájením)
Tak mám srovnání s oktou 2 i 3, a že by třeba Auris TS byl nějak pozadu to fakt ne. Jsou to naprosto srovnatelná auta a zrovna škrabka ve víčku nádrže mi fakt nechybí. Ale to ovládání oken dálkáčem mi chybí taky. No na druhou stranu se mi alespoň nemůže stát to, co se mi u dvojky okty stalo několikrát, že z nějakého důvodu jsem měl po návratu k autu pootevřená okna - jsem si nezkontroloval uzamčení a šel. Prostě to nějak blblo a nikdy jsem nepřišel na souvislost.
Odpovědět

Zpět na „Auris“