Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

vše ohledně modelové řady Yaris
Odpovědět
cuki
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: úte 31.01.2012, 14:38

Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od cuki »

Koukám po "novém" yarisovi a převešlím o první generaci yaris verso. Na co si dát pozor? Jedno jsem viděl docela rezavé, tak se trochu bojím. To je věc kterou řešit nechci vůbec.

Navíc nemůžu najít jak je dlouhá od předních sedaček po konec kufru, neví někdo? Kolik před posunutím úplně dopředu a kolik když je to úplně vzad?

sice to má ty nepraktický pátý dveře, ale spotřeba je prej kolem 6ti. Co by mě zajímalo je i světlost podvozku, jelikož jezdím hodně mimo cesty, jak moc to bude horší proti yarisovi 2005? Má to větší rozvor, takže asi horší, ale jak moc?
Yaris 1.0 2005
cuki
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: úte 31.01.2012, 14:38

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od cuki »

To jsem viděl a i něco dalšího, ale nikde nejsou ty rozměry toho kufru. Litry mi jsou k ničemu :-(
chci to na mini obytnou vestavbu.
Yaris 1.0 2005
slabostka
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1940
Registrován: stř 12.08.2015, 22:13

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od slabostka »

ja len k prvým vetám... naco si dát pozor pri 20 ročnom aute? Na všetko... hrdzu nechceš riešiť? Oj to je vtip? jedine žeby to bolo poctivo ošetrené prvým majiteľom a potom ešte obnovované.... vyspať sa dá aj v kombíku ak ide o dlžku, verso má síce aj výšku to je pravda... no veľa štastia...
RAV4 HSD AWD 2021
Suzuki Vitara 1.4 boosterjet A/T 2018
Auris HSD 2012
Nissan Almera Tino CVT 2002 LPG Zavoli
Fiat Punto CVT 2000
cuki
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: úte 31.01.2012, 14:38

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od cuki »

Tak já nevim možná mam zázračnej kousek, ale je z roku 2005 a nerezavěj na něm ani odřené a promáčnuté části, které jsou roky neošetřené. Prostě fakt kvalitní ocel. Nepočítám že by to najednou začalo hnít jako je to u jinejch značek. Tedy šel bych do toho pokud by to rezavý nebylo.

Mě se na tom autě líbí, že to není zas tak dlouhé, ale vejdou se tam 2+dítě i s kolala. Do který dodávky to narveš?

Jen mi je divný že všechny auta co jsou na prodej max kol 40k Kč máj najeto kolem 200k Km...
Yaris 1.0 2005
Uživatelský avatar
Mates.
Manager Týmu
Příspěvky: 412
Registrován: úte 08.09.2009, 14:58
Bydliště: Šalingrad

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od Mates. »

Rozmery.jpg
(254.36 KiB) Staženo 736 x
Tady by ti mohl obrázek napovědět, světlou výšku nevím.
Na co si dát pozor...no jak tu někdo psal - na všechno. Nemůžeš čekat že to bude šperk. Svýho jsem kupoval před 3 lety v bazaru, dovoz IT. Je to 1,3 poface, teď mám najeto cca 130tkm a fakt netuším jestli je stočenej. Volant trochu ošoupanej od prstýnku, každý kolo jiný, chyběla anténa na rádio...tak jsme to projeli po té co to nastartovali přes kabely, páč to bylo úplně vybitý...no trochu to plavalo, ale vzal jsem ho. Geometrie, nový letní + zimní gumy, v Toyotě všechny filtry a olej, dodělaný DO na centrál (DO v klíčích bude většinou na kaši), v garáži pak svíčky a nedávno nový přední brzdový desky...a kára jezdí, brzdí jak šlak, vše funguje, nic se nesere :lol:
Trochu mi chybí výkon a pokukuju po něčem jiným, tak bude možná na prodej, kdyžtak bych dal vědět :wink:
Naposledy upravil(a) Mates. dne stř 29.05.2019, 16:52, celkem upraveno 1 x.
Camry XV30 3,0 V6 automat - na prodej
Corolla Verso 2005 1,8 beňo
Yarda Verso 1,3 po FL - prodáno
Uživatelský avatar
Mates.
Manager Týmu
Příspěvky: 412
Registrován: úte 08.09.2009, 14:58
Bydliště: Šalingrad

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od Mates. »

Ještě si dej pozor na to aby měl vše co má mít, tzn. hlavně zadní stropní svítilnu která slouží jako baterka, příčníky v kufru, plato a síť do kufru. Samotný to budeš těžko shánět :|
Camry XV30 3,0 V6 automat - na prodej
Corolla Verso 2005 1,8 beňo
Yarda Verso 1,3 po FL - prodáno
cuki
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: úte 31.01.2012, 14:38

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od cuki »

díky moc přesně takovej obrázek jsem potřeboval vidět a nikde jsem ho nenašel. Facelift je od 03-05? Co se tam změnilo? Má jako u klasiky EURO4 motor? Tedy o něco slabší? Ty se u nás už neprodávali co vím. A nějak těm dovozům moc nevěřím.

Jinak mám teď 2 vyhlídnutý tak kdyby to nevyšlo rád se ozvu. Ale odkud jsi?

Na těch platech příčnících a síťkách nijak netrvám, tam počítám že bych se trochu vyblbnul nějakou svojí vlastní k-cí.

Jo výkon je jen u té 1.5ky to už jsem slyšel s více stran ale to bych asi přežil. Mě se líbí ten koncept toho auta, škoda že už se nedělaj.
Yaris 1.0 2005
cuki
Navigátor
Příspěvky: 85
Registrován: úte 31.01.2012, 14:38

Re: Toyota verso 2000 1,3 vvti na co si dát pozor při koupi?

Příspěvek od cuki »

Tak jsem viděl jedno yaris verso na vrakáči a přeměřil a ten rozměr z obrázku mi nesedí. Naměřil jsem 163 od sedačky do konce pokud je úplně vepředu a 143cm pokud je úplně v zadu
Yaris 1.0 2005
Odpovědět

Zpět na „Yaris“