ochrana spodku karoserie

vše ohledně modelové řady Corolla
Odpovědět
davidek
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14.10.2008, 13:18

ochrana spodku karoserie

Příspěvek od davidek »

Ahoj, mám Toyotku Corollu 1,4 v provedení combi (rok výroby 2004). Úžasný stroj, jsem maximálně spokojený. Jen si lámu hlavu s tím jestli mám nechat ošetřit spodek a vystříkat dutiny, budu vděčný za každou informaci. Díky David.
petrusxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 655
Registrován: úte 19.12.2006, 13:22

Příspěvek od petrusxxx »

nevahej pokud to jeste neni hotove tak urcite to nastrikej ..kdyz jsme delaly moji corollu tak na spodek padlo 8 plechovek a na dutiny to byl takovej vosk od wurta tam padlo mysli 4 plechovky nic s tim nezkazis takze to udelej take bych chtel pred zimou jeste osetrit
Uživatelský avatar
fildis
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1525
Registrován: čtv 25.10.2007, 15:11
Bydliště: Praha

Příspěvek od fildis »

Pokud je spodek v pořádku, tak je to zbytečný to stříkat, protože tyhle nový auta mají většinou dobrou ochranu spodku, ale záleží na tobě :wink:
Corolla E10 1.3 16V 3D 97
4E-FE 55Kw
Ronal 6Jx16 ET38
195/45 R16
Trocha úprav ještě nikomu neublížila :-D

http://database.mangacars.fr/data/media ... llae10.PNG
Uživatelský avatar
peta
Manager Týmu
Příspěvky: 378
Registrován: pon 07.02.2005, 12:43
Bydliště: Pelhřimov/Mnichov

Příspěvek od peta »

jo, je to zbytecny to delat, moje E11 z r98 ma spodek karoserie jako novy a to na nej nikdo nikdy nesahl a ani neumyl
Corolla E11 liftback, 4E-FE, rv. 98 (Prodáno)Obrázek
Škoda Superb 2 1.8TSI DSG EleganceObrázek
petrusxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 655
Registrován: úte 19.12.2006, 13:22

Příspěvek od petrusxxx »

no panove nevim ochrana je ochrana...nic s tim nezkazis...
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2275
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

petrusxxx píše:no panove nevim ochrana je ochrana...nic s tim nezkazis...
Souhlasím, každý auto zrezaví, leda že by bylo pozlacený a akorát se nástřikem vyhnete problémům do budoucna - až to začne, a taky člověk má případnej argument kdyby to chtěl prodat. Co vím, tak aji u nových aut platí, že by se měl nástřik dělat po 4 letech od koupi a pak opakovat v intervalu jestli 2 let nebo nějak tak. Kastle je na autě dost podstatná věc, tak bych to nezanedbával.
Holomek!
Uživatelský avatar
RasťoSK
Manager Týmu
Příspěvky: 454
Registrován: pát 25.05.2007, 07:00
Bydliště: Slovensko RK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RasťoSK »

MR-2 W3
Corolla AE92
Celica RA61
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Příspěvek od Pavo.B. »

ja sice na starsim aute ( a zrezlim ) jsem spodek nastrikal tim BODY jak dal Rasťo odkaz a je dobrej, vnitrky co jsem se dostal jsem natrel asfaltovym lakem a pak prestrik "asfaltem" z OBI protoze bez toho ten lak nekdy lepi , kam jsem se nedostal jsem nastrikal hadickou takovy ten mastnej vosk - nevim jak se to nazyva

jinak ja mam radsi prevenci - takze bych striknul spodek aspon ty nejnamahavejsi mista obzvlaste kdyz auto nema zasterky
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Pavo.B. píše:ja sice na starsim aute ( a zrezlim ) jsem spodek nastrikal tim BODY jak dal Rasťo odkaz a je dobrej, vnitrky co jsem se dostal jsem natrel asfaltovym lakem a pak prestrik "asfaltem" z OBI protoze bez toho ten lak nekdy lepi , kam jsem se nedostal jsem nastrikal hadickou takovy ten mastnej vosk - nevim jak se to nazyva

jinak ja mam radsi prevenci - takze bych striknul spodek aspon ty nejnamahavejsi mista obzvlaste kdyz auto nema zasterky

Mluvíš mi z duše :wink:
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Krupp
Člen Týmu
Příspěvky: 21
Registrován: sob 20.04.2019, 19:48
Bydliště: Těšín/Cieszyn/Teschen

Re: ochrana spodku karoserie

Příspěvek od Krupp »

Ahoj, chci se zeptat ohledně nastříkání podvozku - dělá se ještě předtím nějaká příprava jako čištění nebo jemné pískování? Některá místa už mám trochu chycená a asi by bylo lepší je očistit. V Toyoservisu se nabízeli že to nějak můžou udělat wapkou, to lehké pískování. Ale nevím jak je to moc jen kec a jak je to doopravdy.
Mám v záloze jednoho experta v PL v Těšíně, ten mi dělal konzervaci na Puntu a to auto smrdělo na 50m, dodnes je to supr. Ale ten mi asi neočistí..
Uživatelský avatar
jarson
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2086
Registrován: ned 05.10.2008, 18:32
Bydliště: roznava

Re: ochrana spodku karoserie

Příspěvek od jarson »

Civic FD7 2006 TRObrázek R18A2
Carina AT190L 1992 JPObrázek 4AFE
ex.Carina AT191L 1996 UK
Odpovědět

Zpět na „Corolla“