světla Prius II.gen.

vše ohledně modelové řady Prius
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od aczasa »

No jo. Já tam mám nějaký taky ultra super cree, ale tragedie. Teda svítí to, ale o hodně hůř než normální a o HID ani nemluvě.
Back in Czech.
ts1990
Manager Týmu
Příspěvky: 389
Registrován: ned 13.04.2014, 12:14

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od ts1990 »

Posli odkaz :)
rosierepraha
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: úte 27.05.2014, 10:18

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od rosierepraha »

Ja jsem koupil osramky H4 za nejakych 350,- sadu co podle grafického znaceni na druhé strane obalu graficky srovnavaci parametry s obycejnou H4 mají kratsi zivotnost,ale vetsi svitivost a rok a zatím drzi :-) Dokonce i za mokra vidim coz u tech long life atd proste nesviti . Je pravdou , ze je setrim uz tim , ze povětšinu casu jezdim ve dne a sviti mi denní svetylka za 1000,- :-) Sviti to naprosto uzasne. I v noci bych si troufnul na to jet jak je to silne a bile svetlo :-)

Tyhle jezdim : SJ-287ch Světla pro automatické denní svícení s LED

Odkaz : http://www.prodejdilu.cz/cs/nahradni-di ... e-stusj287

Tady jsou trochu drazsi,ale tyhle mam a dulezite je,aby ty svetla nebyla ta co se pripojuji na baterii,protoze tohle auto vypne motor a prestane dobijet .(POZOR - Jsou i svetla co poznají,ze auto / motor bezi a automaticky se rozsviti ) Tzn.,ze musí byt ty nase / moje pripojena na zdroj napeti 12V po zapnuti zapalovani/auta a zhasnou po zapnuti hlavnich svetel.To je zajisteno ovladacim kablíkem na parkovacku .Zapojeni do Priusu II.generace tu je ve foru i mnou uvedeno jak.
neuron
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: sob 30.01.2016, 12:49

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od neuron »

Ahojte, existuju aj "legalne" led sady do stretavaciek? Ake mate skusenosti s HID..myslim okrem stk..uz ste realne niekto dostali pokutu? Aktualne sa mi zdaju v priuse 3 halogenove stretavacie ako tragedia, tak uvazujem ci hid ci led alebo len night breaker osram.. Denne led mam original, ide mi o stretavacie. Dik
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od aczasa »

Podivej se do tema Auris.... Tak to docela kluci valej.... Ja jsem velmi zdrzenlivy, protoze ani xenony se mi uplne neosvedcily...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
erotidua
Člen Týmu
Příspěvky: 30
Registrován: čtv 03.08.2017, 11:03

Re: světla Prius II.gen.

Příspěvek od erotidua »

Možná hloupý dotaz, ale:
vadí něčemu, když budu mít přední světla 90/100W?? Koupila jsem modré, svítí bíle oproti žlutým, předešlým klasickým 55/60W? Mám obavy, aby se to nerozteklo či to nevadilo něčemu jinému.. :blush: :roll:
Priuska II
Odpovědět

Zpět na „Prius“