Yaris Verso - okénko řidiče

vše ohledně modelové řady Yaris
Odpovědět
ajne
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.04.2011, 10:53

Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od ajne »

Zdravím, dneska mi z ničeho nic přestalo chodit pravé okénko řidiče. Teď jsem ho ani pár dní nepoužil, a nejsem si vědom, že bych ho mohl jakkoli umučit ke spálení. Okénko u spolujezdce funguje. Spínač zda se funguje, slyším cvaknutí relé dojezdu. Můžete prosím poradit, zda mají okna nějakou separátní pojistku, že by se mohla spálit jen na jedné straně, kde nejlépe změřit napětí, případně co zkontrolovat mechanicky? Děkuji předem za nasměrování.
Toyota Auris, 1.6, 2013
ajne
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.04.2011, 10:53

Re: Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od ajne »

Tak se hlásím sám sobě s odpovědí, okénko už funguje. Vypadá to, že se jen v tom vedru "zapeklo" okno do těsnění (nějaký nafoukaný bordel). To jsem sice zkoušel jako první, klepáním a pomocí ruky pomáhat oknu, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem to ještě večer, a asi na 4. ťuknutí motorku okno povolilo a už to chodí. No každopádně by možná stálo za to promazat mechanismus.
Toyota Auris, 1.6, 2013
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od manasek »

jen pozor na strany trosku si je pletes :D :D :D prave ridicovo :?
ajne
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.04.2011, 10:53

Re: Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od ajne »

Co když jsem v Anglii? ;-) Ne, jsem jenom blbec. Jo, blbá chyba, jsem nad tím nepřemýšlel a napsal nesmysl.
Toyota Auris, 1.6, 2013
manasek
Věčnej rejpal
Příspěvky: 502
Registrován: čtv 02.10.2008, 21:08

Re: Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od manasek »

to je v poho,asi jsem taky ponaucenej.. :D v praci pres tel.ti objednavaj rozbite okenko a ono je to pak ve finale vsecho jinak.. :)
ajne
Navigátor
Příspěvky: 91
Registrován: úte 05.04.2011, 10:53

Re: Yaris Verso - okénko řidiče

Příspěvek od ajne »

:-D
Toyota Auris, 1.6, 2013
Odpovědět

Zpět na „Yaris“