Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
dolo
Člen Týmu
Příspěvky: 62
Registrován: čtv 16.11.2017, 17:05

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od dolo »

Dnes som skúšal mirror link na Samsung galaxy A5 (2016) - aplikácia ML sa spustila, potom mi to dalo nainštalovať nejakú aplikáciu "Car mode" - v nej Sygic Car navigation. Keď som prepojil mobil USB káblom dalo sa mi zapnúť mirror link v telefóne - diplej telefónu zhasol a len preblikávala informácia o pripojení. Skúsim či by nepomohla aktualizácia A5
volodaaaa
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 07.04.2017, 23:56

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od volodaaaa »

Keď som kúpil auto, tak som sa o to zaujímal a v princípe som nenašiel nikoho kto by rozbehal MirrorLink na inom telefóne ako Samsung S3. Na HTC mi nefungovali ani e-maily a SMS, na terajšom Samsungu A3 funguje všetko, len mi pri vybraných kontaktoch (nezistil som kľúč, na základe ktorého) nezobrazuje CLIP. Teda vidím len číslo.

No a veľký fail je, že sa nedá vytočiť číslo výlučne z volantu ale musím šťuchať do obrazovky (aspoň som nezistil, ako sa posúvať v menu šípkami na volante).

Pri prezutí pneumatík som dostal tlak 2,5 bar do každého kolesa. Po rozsvietení kontrolky tlaku pneumatík som to premeral a všade som mal 2,5 okrem zadnej ľavej, kde som mal 2,1. Nevyzerá pichnutá. Doplnil som a všetko je teraz ok. Nejaké idey, ako k tomu mohlo dôjsť?
2017 - : Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Active Trend+ (2017)
2013 - 2017: Opel Vectra C 1.6 Essentia (2007)
2008 - 2013: Suzuki Ignis 1.3 VVT GLX (2006)
spicik
Člen Týmu
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 07.09.2017, 22:13

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od spicik »

kontrolovat cca 2x v týdnu zdali se neodpouští, pokud se rozsvítí kontrolka tlaku v pneu ( v poslední době mi to dělalo za chladného počasí) tak vyresetovat v přihrádce u spolujezdce a bude si to pamatovat aktuální tlak, který tam teď je jako ten správný..
volodaaaa
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 07.04.2017, 23:56

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od volodaaaa »

Ďakujem, zatiaľ je to ok :-)

Inak ešte jedna vec, páni. Chceme si kúpiť univerzálny strešný box (hodiť tam lyže, lyžiarky, v lete blbosti). Odporúčate Toyoťácky, alebo third-party. Pozeral som THULE, zdajú sa mi o dosť drahšie, každopádne tie rozmery, ktoré ponúka toyota a tie, ktoré potrebujeme sú tam o 100 € lacnejšie. Máte s tým nejaké skúsenosti?
2017 - : Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Active Trend+ (2017)
2013 - 2017: Opel Vectra C 1.6 Essentia (2007)
2008 - 2013: Suzuki Ignis 1.3 VVT GLX (2006)
MartinHSD
Věčnej rejpal
Příspěvky: 733
Registrován: stř 24.05.2017, 16:36

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od MartinHSD »

osobně jsem pro Thule, zatím max. spokojenost. Origo Toyota jsou defacto Thule. Na yarisu má manželka origo Toyota a vyrobeno v Thule. Na aurise jsem kupoval Thule příčníky, box Thule jsem měl o něco dříve. Příčníky mám Thule WingBar + odpovídajcící kit pro Aurise, pozor podélníky má auris nezvykle blízko sebe, chtěl jsem původně použít tyče co jsem měl na Corolle a jen dokoupit jiné patky a bohužel musel jsem kupovat nové příčníky, defacto ty nejkratší co se v provedení WingBar dělají, 108 cm. Ještě jedna věc, když se koupí origo Toyota, tak je člověk limitován montáží do otvorů v podélníkách, Thule si mohu posunout jak potřebuji. Cenu si již moc nepamatuji, ale bylo to po slevě něco přes 4 tis Kč. Po zkušenostech to doporučuji řešit tam kde tomu rozumí, auris jak jsem poznal v tomto není zcela standart.

https://www.thule.com/cs-cz/cz/roof-rac ... 0-_-960100

Box mám Thule Touring 780, ideální jak na lyže tak na léto, širší a mírně vyšší. Nekupovat zbytečně moc dlouhý.
Toyota Corolla TS Hybrid 2.0 Selection
Toyota C-HR 1,8 Hybrid Selection Neon Lime by JBL
Toyota Yaris HSD Style 2015 ( ex )
Toyota Auris TS HSD Executive TSS 2016 ( ex ) Toyota Corolla 1,4 WG ( ex )
Kub4a
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: pát 23.07.2010, 01:45
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kub4a »

Dobrý den, mohl by mi prosím nekdo vyfotit rezervu? To jak to tam je uspořádané? Kam se dává hever atd..

Objednal jsem si rezervu na místo opravné sady, po špatných zkušenostech. Kvuli proražene pneu stale volat odtah mě nebavilo.

Děkuji
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid
zzjosef
Navigátor
Příspěvky: 116
Registrován: pon 27.04.2015, 13:18
Bydliště: Poděbrady

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od zzjosef »

Kub4a píše:Dobrý den, mohl by mi prosím nekdo vyfotit rezervu? To jak to tam je uspořádané? Kam se dává hever atd..

Objednal jsem si rezervu na místo opravné sady, po špatných zkušenostech. Kvuli proražene pneu stale volat odtah mě nebavilo.

Děkuji
Já jsem koupil dojezdové kolo a origo hever dodaný k autu se mi tam nevejde. Mám ho pod sedačkou.
Mám na zimu 15" kola a jako rezerva na léto se mi taky nevejde. Mám dvojité dno.
Auris 1,6 M 2013
eMeM
Navigátor
Příspěvky: 149
Registrován: ned 12.11.2017, 10:39

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od eMeM »

Máš HB alebo TS verziu? Tiež chcem vyriešiť dojazdove (16").
jjara
Navigátor
Příspěvky: 93
Registrován: pon 02.02.2015, 23:11
Bydliště: Pod Javorinú.

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od jjara »

Mám dojezdovku,a vleze mi tam všechno.
Toyota Auris TS 1.6 Multidrive
ivantt
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: stř 28.06.2017, 18:56

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od ivantt »

mam ts 17, zmesti sa mi pod dvojte dno plnohodnotna R16 205, kluc, hever a aj lepiaca sada komplet, treba to vsak rozumne uchytit eskapaskou, pripadne vypodlozit aby nehrkotalo. zatial som nezhanal skrutku prichytenia rezervy ku karoserii
Auris TS/17 Selection red
zzjosef
Navigátor
Příspěvky: 116
Registrován: pon 27.04.2015, 13:18
Bydliště: Poděbrady

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od zzjosef »

ivantt píše:mam ts 17, zmesti sa mi pod dvojte dno plnohodnotna R16 205, kluc, hever a aj lepiaca sada komplet, treba to vsak rozumne uchytit eskapaskou, pripadne vypodlozit aby nehrkotalo. zatial som nezhanal skrutku prichytenia rezervy ku karoserii
Tak to nechápu. Mě tam nevleze obvodově ani výškově 15" 195/65. Prostě malá díra.
Auris 1,6 M 2013
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Xfield »

Tak to asi nemáš kombi, jako oni. Mě se tam taky vejde jen dojezdovka (kterou si teprve chci pořídit).
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
Kub4a
Člen Týmu
Příspěvky: 47
Registrován: pát 23.07.2010, 01:45
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Kub4a »

Mám HB, koupil jsem origo set od toyoty. A nevim kam dat ten hever. Jak je to tam originalně. Jestli k tomu ma bejt jeste nejaka ta "pena, polystyren"
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid
Uživatelský avatar
calimero1
Navigátor
Příspěvky: 79
Registrován: ned 22.10.2017, 15:38

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od calimero1 »

Mám HB a keď som kupoval auto, predajca mi hovoril, že je síce možnosť dokúpiť originál rezervu, ale do krátkeho Aurisu sa nezmestí. Teda do toho priestoru pod dvojité dno v zadnom kufri. Alebo je teda možnosť tam rezervu vtrepať?
Toyota Auris Hybrid Hatchback Active Trend+ 2017
Renault Clio (2007-2017)
Škoda Felicia (1997-dodnes)
Uživatelský avatar
Xfield
Věčnej rejpal
Příspěvky: 611
Registrován: pon 16.08.2010, 09:05

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Xfield »

Plnohodnotnou rezervu ne, jen dojezdové kolo, to je o dost užší.
_________________________________
RAV4 HSD AWD ;r.v.´18
ex - Auris 1,6 Valvematic ;r.v.´16
ex - Avensis 2,0 D-4D ;r.v.´07
Odpovědět

Zpět na „Auris“