Kablovy zvezok v dverach

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
Popotuner
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19.07.2017, 10:15

Kablovy zvezok v dverach

Příspěvek od Popotuner »

Zdravim, niekto sa mi snazil dostat do auta a skusal prerezat kablovy zvezok v prednych dverach, ktory sa mu aj podarilo prerezat. Nebol by problem pospajat si naspet kable ale problem je ze vo zvezku su 4 modre a 4 zelene kable, tak isto 2 zlte a 2 cervene :biggrin: takze neviem ktory ku ktoremu spojit. Nema nahodou niekto podrobnu schemu? Moj model ma iba predne elektricke okna. Vdaka
brvno_sk
Navigátor
Příspěvky: 104
Registrován: pát 03.03.2017, 11:10

Re: Kablovy zvezok v dverach

Příspěvek od brvno_sk »

chapeme to si este rozruseny, skus napisat rok vyroby a ktore dvere to asi boli..., to by na zaciatok stacilo.

ciste teoreticky :) :
urob si prepojky s krokosvoriek, pospajaj farby a otestuj okna, zamky, a ked budes mat spravnu kombinaciu tak ich naknipluj.
Popotuner
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 19.07.2017, 10:15

Re: Kablovy zvezok v dverach

Příspěvek od Popotuner »

Jaj sorry som si nevsimol ze som nenapisal rok :roll: Rozruseny vobec, nieje to moje auto :D Je to 1,6 benzin 2006 rok, odrezali obidvoje dvere, na jednej strane ( spolujazdcovej) uplne, na vodicovej do polovice ( som v irsku tak tu mame volant na druhej strane :D ) Uz mam vecsinu ponapajanu len zatial zamikanie nefunguje a z vodicovej strany spolujazdcove okno nevytiahnes iba stiahnes, vytiahnut sa da iba nastavenim zrkadiel, takze kabel spatne zapojeny :D
Odpovědět

Zpět na „Verso“