Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Protože tady je sledovanost solidní, více než solidní... prcnu sem 2 odkazy
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 23&t=39518
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 9&start=15
A tam mě zajímá co si o tom myslíte?
konec reklamy... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Ne teď si nedělám prdel... tohle je totiž až tak drsný že to normálně nejde... Tak abych to shrnul... máma táta a babička letěli nadovolenou... :-) Babička si chtěla užít to že nevaří... ne omlouvám se nevim kolik jí je je.... vim že je toblbý... ale zato vim kolik je dědovi... 92 let.... kurva a řídí auto... fiata... :biggrin: Má papíry na to že nesmítam a tam.... ale tam kde je směl.... a bouračka každej bysi tipnul že to musel udělat on... ale neeee..... :biggrin: :biggrin: :biggrin: fakt ne.... jemu je 92 let ale vypadá ten holomek na 70 :-)
Prostě fičel po hlavní i když to auto skoru vůbec- no vůbec neakceleruje :-) To neakceleruje ani na 1 ani na 2 ani na 3 :) což je možná dobře.... :biggrin: svítí check engine :-) a vlítnul mu tam někdo 60 letej s 2 ženskýma... a tak to do nich napral :-) Divim se že nevylítla airbagy... to by dědu asi dostalo :-) ale kapota v hajzlu... blatník v hajzlu, nárazník total v hajzlu... světlo v prdeli-- atd :-))

pokračování... takže ten pán 60 letej... takovej mladík oproti dědovi co mu je 92... tak skončil po infarktu pak po tý nehodě na jipce... :shock: Kurva to je masAKROZNÍ :biggrin: A CHUDÁK DĚDA NIKDY NIKDE NEBOURAL... A TO PROJEL I AFRIKU.... A TADY JE TEĎ TEDA NASRANEJ :-) :biggrin: :biggrin:

jE TO STRAŠNĚ HUSTÝ JAKO PSYCHO... ALE AUTO A TO SI NEDĚLÁM PRDEL DOKÁŽE FAKT UDRŽET PŘI ŽIVOTĚ I ČLOVĚKA NAD 90 LET... NEDOKÁŽU TO POPSAT.... ALE JE TO TAK... wow :mrgreen: :biggrin:

)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

ten člověk má na jednu stranu radost, že už je o auto postaráno---- ale přitom zažil takovýho stresu.... to seklo málem se mnou ale ne snim :-)

No on měl rád toho mitsubishi galanta... Ale ten jednoho dne prej jel do kauflandu a na křižovatce skonal... z ničeho nic K.O. Nikdo to auto nedokázal zprovoznit :-)
Tak nastoupil killing fiat... to auto ale vůůůůbec nejede... 1 2 3 je stejný... ale stejně děda dokázal ne svojí vinou zničit kapotu, blatník, nárazník, podběh, světlo atd... :biggrin:
Ale air bag nevystřelil :-) To by byl takovej shock že by to děd možná nedal :-) ale asi dal... je to magor :-) :biggrin: :biggrin:
92 let... a frčí dál magor :-) :biggrin: kdyby totiž neměl řidičák tak už dávno umřel... až takovej je magor :-) :biggrin: :biggrin: auto má 19500km :biggrin:
víc než já :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Celica se dostala i do clanku o vracich v ulicich...
http://jdem.cz/dbn3e7
Dival jsem se, ze GBJ je ostrov Jersey.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Kdesi na Barrandově před našim pozemkem si tak čas od času stojí Rolls Royce :-)
Ale tolerujeme mu to... fogi o něm ví :-) Je hustej, sám bych se bál ho nechávat venku kvůli tý svlečně na přídi.... ta má podle mě cenu nooo tak minimálně 5000,-
Ale je tu bezpečno očividně :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

To logo, resp ten brutální emblem nemá chybu... je to ještě trošku krásnější než "drak celica" skvostný... úžasný...
Zejtra tam chci ject sekat trávu... s lepším foťákem, tohle byl mobil debil :-) tak snad tam ještě bude :-)

Měl by mě svézt... jako pokutu za to že parkuje na našem vyhrazeným místě :-)

Hovno vypadá jako z filmu "auto zabiják" ta maska.... jen neni černý :-) ale modro stříbrný... ale je to podobný :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Co mě ale dostalo je tohle: LUCID AIR
https://www.youtube.com/watch?v=PJK3P_dYkmA
https://www.youtube.com/watch?v=wqF2RuNcG7M
Řekněme že inspirace z předu je celica 5g 1989- 1994... inspirace ze zadu a z luxusního sezení je mitsubishi galant gls 1992 a je tu Lucid AIR nemá sice vyklápěčky aleee má výklopný ledky pod lištou...
Zajímavý..... fest good...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Jimmi »

Někdo jezdí s bílou Celicou kolem Doubravky..... :!:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

si tak surfuju a joj modrá GTi K.O. škoda že se asi nedaj objednat díly... ale je to jen celek... no skoro celek :-) a je to fest daleko...
kdyby po tom někdo šel, vzal bych si dveře a zadní víko... ale musely by bejt fakt kvalití fotky...
RIP Blue celi... I will survive! and only 1.
https://auto.bazos.cz/inzerat/78343438/ ... 20-GTI.php
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Pavo.B. »

Červená 6.gen v Horních Měcholupech, teď jí vídám často
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
Uživatelský avatar
Artie
Navigátorka
Příspěvky: 797
Registrován: pon 17.07.2006, 00:52
Bydliště: Jak kdy ;)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Artie »

Ta stojí u G.P.O. snad denně :)

A přiznejte se dobrovolně, kdo jste na nás (modrou 5gen) v pátek (?) troubil na semaforu v Uhříněvsi? ;)
Řidič může být sebelepší, ale co je mu to platné, když neví, kam má jet... proto jsem navigátor ;)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Artie> jej tak to mě potěšilo, že jí ještě pořád máte... stavíte se na srázek v září? Naposled sem viděl modrý 5g jen na díly :-( To se nedělá :-) To už je let od srazu kde jsme se viděli... ani nevim kde a kdy to bylo... celica se na Vás těší :-) Dneska se jí byl provětrat... šlape jak švýcarský hodinky :-) Akorát mi neostřikovaly ostřikovače, kdysi sem na to zapomněl... tak sem tam nalil zimní směsku. A cajk :-) na chvíli sem si nebyl jistej jestli se třeba ostřikování nepotento, když to jelo bez vody... ale jistě že ne Japan.
Ještě bych rád stihnul výměnu a lakování zadního víka kufru + nefachá mi dálkáč... s tim si ale mechanik poradí, nooo už je fakt starej, chtělo by to novej... nějakej hezkej + při tý příležitosti ještě dostane nový zadní stabilizátory, když mi tu tak ležej už přes rok- spíš 2 roky.
+ Musim říct že garage parking jí teda vyhovuje... fakt se stoplo stárnutí... je tu jak v muzeu :-) Vy jí taky asi máte 100% v garáži...
Ale byl sem si skoro totálně jistej že jste jí prodali a je fuč... To mě těší že si jí držíte! :inlove: :onfire:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Shimy7
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: pát 14.06.2013, 18:45
Bydliště: Praha-Uhříněves

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Shimy7 »

Pokud jsi dobře vzpomínám tak jsem na nějakou čičinu modrou 5g troubil :D odbočovala na Pitkovice od Říčan :) ale kdy to bylo už nevím přesně :lol:
Uživatelský avatar
Pavo.B.
Věčnej rejpal
Příspěvky: 5161
Registrován: úte 30.05.2006, 15:36
Bydliště: Veselí nad Lužnicí / Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Pavo.B. »

Nabouraná stříbrná 6.gen před kulaťákem v Dejvicích dnes v půl 11. Takhle se srazit :roll:
Altezza Gita (Lexus IS200 Sportcross)
ex CELICA AT180 "The Widowmaker"
novakad
Člen Týmu
Příspěvky: 34
Registrován: sob 22.03.2014, 23:42

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od novakad »

Pavo.B. píše:Nabouraná stříbrná 6.gen před kulaťákem v Dejvicích dnes v půl 11. Takhle se srazit :roll:
Ani mi nemluv.. Ženská v té modré Corse mi nedala přednost :evil: Nešlo nic dělat.
Uživatelský avatar
S4ukendar
Člen Týmu
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03.05.2017, 21:43

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od S4ukendar »

novakad píše:
Pavo.B. píše:Nabouraná stříbrná 6.gen před kulaťákem v Dejvicích dnes v půl 11. Takhle se srazit :roll:
Ani mi nemluv.. Ženská v té modré Corse mi nedala přednost :evil: Nešlo nic dělat.
To samé se stalo mě minulý týden. :roll: Proto teď scháním přední pravej blatník. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Celica“