Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z USB

vše ohledně modelové řady Verso
Odpovědět
pky
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11.09.2015, 21:26

Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z USB

Příspěvek od pky »

Zdravim.

Pozna niekto sposob ako fungovat s vacsim poctom kontaktov v telefone (cca 500) a telefonovanim s Toyota Touch 2?

Ja zatial neviem vyriesit:
- hladanie podla mena a priezviska, stale hlada len podla jedneho z nich (ideal by bolo fulltext hladanie)
- hladanie v telefonnom zozname, ak niektore mena mam cele velkymi pismenami a niektore len s prvym velkym pismenom (pri hladani je to akoby citlive na velke/male pismena a ponuka len niektore kontakty)

Rovnako by ma zaujimalo, ako ste poriesili prehravanie z USB:
- posun v ramci skladby/podcastu na urcite miesto (napr. niekde na 15-tu minutu). Ako ideal by mi pripadalo tuknutie prstom na zobrazeny "progress bar", to ale nefunguje.
- organizaciu skladieb na USB kluci. Stale si neviem pomoct, ale nieco take jednoduche ako vyber podla adresara tam chyba.

Dik.
pky
Člen Týmu
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11.09.2015, 21:26

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od pky »

pky píše:Zdravim.

Pozna niekto sposob ako fungovat s vacsim poctom kontaktov v telefone (cca 500) a telefonovanim s Toyota Touch 2?

Ja zatial neviem vyriesit:
- hladanie podla mena a priezviska, stale hlada len podla jedneho z nich (ideal by bolo fulltext hladanie)
- hladanie v telefonnom zozname, ak niektore mena mam cele velkymi pismenami a niektore len s prvym velkym pismenom (pri hladani je to akoby citlive na velke/male pismena a ponuka len niektore kontakty)

Rovnako by ma zaujimalo, ako ste poriesili prehravanie z USB:
- posun v ramci skladby/podcastu na urcite miesto (napr. niekde na 15-tu minutu). Ako ideal by mi pripadalo tuknutie prstom na zobrazeny "progress bar", to ale nefunguje.
- organizaciu skladieb na USB kluci. Stale si neviem pomoct, ale nieco take jednoduche ako vyber podla adresara tam chyba.

Dik.
Zdravim. Len otazka, nikto nepouziva telefon pripojeny cez bluetooth? Alebo ak ano, ake mate skusenosti?
Uživatelský avatar
ban
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: pát 01.08.2014, 23:08
Bydliště: SK

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od ban »

Ja pouzivam mobil v aute tak, ze mam v zozname asi 340 kontaktov, ktore prechadzam manualne, ked potrebujem volat. Inak mam 4-5 najcastejsie volanych cisiel ulozenych zvlast vo vedlajsom zozname.

Posun v ramci skladby podla mna mozny nie je, tiez som neprisiel na to, ako to spravit. Progress bar je podla mna iba graficky, bez moznosti posunu.
Prehravanie priecinkov som poriesil tak, ze som si v PC spravil na kazdy priecinok na USB kluci samostatny playlist a ten potom spustam v aute.
Toyota Verso Style 1,8 CVT 7S 2014
Toyota Auris 1,6 MMT 2008
Uživatelský avatar
Viper54
Manager Týmu
Příspěvky: 310
Registrován: ned 23.01.2011, 17:00
Bydliště: Pardubice

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od Viper54 »

Hands Free mi funguje perfektně,ale spárovali mi telefon s autem hned když jsem ho kupoval v Toyotě,seznam tam mám kompletní,tak jak je v mobilu,včetně posledních volaných.Mobil se spojí s autem automaticky hned když zapnu klíček.
Carina II (r.v.1989)
RAV 4 (1996)
SUZUKI LS 650 Savage (chopper) -2001
Corolla 1,4 HB (1999)
SUZUKI Grand Vitara 1,6 (2005)
Corolla Verso Sol 2,0 D4D (2004)
AYGO 1.0 2010
Verso 1,6 Active (2013)
MR2 SW20 (1991)



Rejži a nic jinýho!
Kocúr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2535
Registrován: sob 14.02.2015, 10:35

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od Kocúr »

Pokiaľ si dobre pamätám, pri prvom spárovaní sa TT2 pýta či chceš synchronizovať aj kontakty.
Ale môže sa to líšiť v závislosti od použitého telefónu.
Corolla 2013 1.6 Valvematic, manuál (Ø6,6l/100km)
Corolla 2015 1.6 MultidriveS - CVT automat (Ø7,26l/100km)
Uživatelský avatar
progym
Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: sob 05.01.2008, 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od progym »

Také si myslím, že typ telefonu bude mít vliv a možná i verze BT (to asi budou vědět klucí IT).
Starý židostroj se nepároval tak rychle i načítání kontaktů nebylo tak rychlé.
S novým židákem můžu psát a odesílat SMS.
Žigul 2105
Renault 5 GT Turbo 1985
Fanouš 1,3 1989
Opel Vectra 1,6i 1995
Octavia combi 1,6i 1999
Toyota Avensis Verso 2,0 4D4 2003
Toyota Verso 1,6D-4D 2015
mario13
Člen Týmu
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08.05.2016, 21:09

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od mario13 »

ban píše:Posun v ramci skladby podla mna mozny nie je, tiez som neprisiel na to, ako to spravit. Progress bar je podla mna iba graficky, bez moznosti posunu.
Posun v rámci skladby ide cez tlačidlá vľavo od displeja < a >, len ich treba podržať. Dnes som to skúšal.
Uživatelský avatar
FarouSh
Člen Týmu
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 23.07.2015, 10:18

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od FarouSh »

ban píše:Ja pouzivam mobil v aute tak, ze mam v zozname asi 340 kontaktov, ktore prechadzam manualne, ked potrebujem volat. Inak mam 4-5 najcastejsie volanych cisiel ulozenych zvlast vo vedlajsom zozname.

Posun v ramci skladby podla mna mozny nie je, tiez som neprisiel na to, ako to spravit. Progress bar je podla mna iba graficky, bez moznosti posunu.
Prehravanie priecinkov som poriesil tak, ze som si v PC spravil na kazdy priecinok na USB kluci samostatny playlist a ten potom spustam v aute.

Můžu se zeptat, jak si vytvoříl ty playlisty ? udělal jsem playlist ve Windows media playeru a toyota touch mi to nebere...
Uživatelský avatar
skorec
Člen Týmu
Příspěvky: 23
Registrován: pát 09.09.2016, 13:40

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od skorec »

FarouSh píše:
ban píše:Ja pouzivam mobil v aute tak, ze mam v zozname asi 340 kontaktov, ktore prechadzam manualne, ked potrebujem volat. Inak mam 4-5 najcastejsie volanych cisiel ulozenych zvlast vo vedlajsom zozname. Posun v ramci skladby podla mna mozny nie je, tiez som neprisiel na to, ako to spravit. Progress bar je podla mna iba graficky, bez moznosti posunu.
Prehravanie priecinkov som poriesil tak, ze som si v PC spravil na kazdy priecinok na USB kluci samostatny playlist a ten potom spustam v aute.
Můžu se zeptat, jak si vytvoříl ty playlisty ? udělal jsem playlist ve Windows media playeru a toyota touch mi to nebere...
USB nahravky > ja som si svoje MP3 prácne upratal (ale kedze islo o jednorazovu zalezitost strpel som ukon) pomocou tohto editora http://www.mp3tag.de/en/ ide to v nom celkom rychlo spravit, hromadne nad viacerymi subormi, autoradio to pekne rozoznava (skoda ze obrazky albumov v Touch 2 verzii sa nezobrazuju, skusal som )...
Osvecilo sa mi pouzivat "Albumy" alebo "Zanre" (kde som si nasekal pomale skladby do "jedneho zanru", rychle skladby do "dalsieho"...)
Naposledy upravil(a) skorec dne ned 09.10.2016, 15:20, celkem upraveno 1 x.
Verso Executive '15 / 1.6 D-4D / 17" Anthracite / Touch 2 / White
Suzuki Bandit '12 / GSF-650S / Givi V35 / White
ex-Suzuki Swift '05 / 1.3 GLS / 15" OZ Superturismo WRC / White
Uživatelský avatar
ban
Člen Týmu
Příspěvky: 67
Registrován: pát 01.08.2014, 23:08
Bydliště: SK

Re: Toyota Touch 2 - otazky k telef. zoznamu a prehravaniu z

Příspěvek od ban »

FarouSh píše:

Můžu se zeptat, jak si vytvoříl ty playlisty ? udělal jsem playlist ve Windows media playeru a toyota touch mi to nebere...
Pouzivam jednoduchy freeware program Playlist creator 3
Toyota Verso Style 1,8 CVT 7S 2014
Toyota Auris 1,6 MMT 2008
Odpovědět

Zpět na „Verso“