Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Znebra »

To z hlavy nedám, ale mám tušení že to byl květen :lol:
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

To těžko...
Začínaly v září... :wink:
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Znebra »

kouknu do papíru jakmile budu moct :wink:
Stan ty máš kolikátý měsíc? :D
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Znebra »

...tak si aspoň jednou vyhrál :lol:
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Stan »

Já mám podle VINu zadanýho sem: http://www.japan-parts.eu/
vyrobeno 12/1989
Jinak podle názvu tématu doplňuju fotku z dnešní vyjížďky :-)
rokla.jpg
(232.74 KiB) Staženo 534 x
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
moulis222
Člen Týmu
Příspěvky: 19
Registrován: pát 01.01.2016, 20:12

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od moulis222 »

O víkendu přezuto a nasazeno 2cm podložky :-)

Obrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Ještě by to chtělo sladit šířku pneu a šířku ráfku......
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Jasně 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

moulis222> pszzzycho kola :biggrin: Zaujme to, samolepky taky... ty sem používal dlouho než sem se donutil přelakovat nárazník a vyměnit blatníky... Ale kolik jich mam- samolepek... spoustu, schovávám si je, někdy třeba pudou na celi nebo XV až to někde trošku ztratí lak... kdyby to nějaký nemehlo duclo. Mně to nevadilo, ale lidi tady prudili :-) Ale teď sem rád že tam žádná neni... až na yamahu tu tam dám žlutý logo na bradu znova, jako poděkování za ten motor. Ty kola svítěj, pruděj, pravej opak černý nenápadný barvy auta... psycho... jo proč ne, samolepky a kola ať si každej dává jak je libo, jen ne snižování auta a tuzing karoserie a interieru- To NE! Original je nejlepší, cokoli- jinej nárazník, prahy, a lakování interieru atd považuju u celicy 5g za demenci. Kola, samolepky no problemo :-)
Mně už taky pár lidí naznačilo že ty 15 Dotz Monza- jsou jakoby malý :-) řikám malý ale točej se líp než by se točily 17. Je to akorát. Navíc tyhle trony už nikdo nemá, je to taková klasika. stejně jako BBS pavučinky zimní z roku 1992! Vždycky budou sexy. Kdysi sem si řikal že je změnim, jak Dotz za větší... atd... ne. Líběj se mi a nepřestanou. Co se kol týče mam rád klasiku...
ale třeba originály co byly na celicách se mi nelíběj... ty nebyly tak perfektní- trochu nuda.

ps: bacha na stav ramen, podvozku, zavěšení atd... bacha na díry (znal jsem človíčka co měl stejnou celi jako já a měl 17 dotz ultra-nízkoprofily- já zvolil 15 a koupil je přes něj-ty samý ale menší- a jednoho dne vlítnul do díry a praskla mu přední náprava-(s 15 by se mu to nestalo)-- celica nebyla stavěná aby nosila takový papuče... bude to ničit podvozek. To je taky jeden z důvodů proč bych do toho nešel.
budou odcházet součástky. Něco za něco... takže opatrně... silnice tu nejsou ideální... celicy byly stavěný na 14 - 15 kola. Váha je váha. 16 risk 17 hazard. Takový srandičky si člověk může dovolit jen tam kde jsou kvalitní komunikace... což je hodně mimo ČR...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Hele microne o kolech jsem si myslel to samý, ale alespoň v mém okolí se komunikace dost zlepšily a nevím jak ty, ale já se dírám vyhybám na každých kolech :D
za další pro krásu se prostě trpí no :D a jak jednou začneš zvětšovat kola tak už není cesty zpět :twisted: nehledě na jízdní vlastnosti (když to teda nepřeženeš) :)

na 15" by to zničil taky, jen by to trvalo déle

o 14" ani nemluv na to se pak nedá ani koukat :D
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

V tomhle se Sušenkou naprosto souhlasím.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Já bych souhlasil skoro se vším taky :D

A neřekl jsem, že rallye speciály jsou hnusná auta, naopak. V tomhle případě mají malá kola právě kvůli použítí a to je šotolina.. Oba víme, že na asfalt nasadí větší kola a ztvrdí tlumiče.
V obou případech je to krásný a funkční.
Na druhou stranu si to auto na r14 na asfaltu fakt neumím představit. Z toho pohledu beru i svoje auta. Moje celica není žádnej extra sporťák ani rally auto.
Krása je subjektiví a to hodně.

Abych jen tak netlachal tak tady je jedna rychlovka z víkendu. Asi ji dojdu už přihlásit :)

Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Moulis222, tušil jsem to, ale nebyl sem si jistej :-) už vim :-) Moulis byl muj "ramennej klient" dneska. Kecali jsme min. 1/2 hodiny :-) Zajímavě pojatá celica. I když nejezdí prej na žádný tuning srazy... vypadá že jo. Zdání klame, ale rád by nějakej meeting v Praze, nebo zase toyotaklubu. Skoro se bojí, jako aby nebyl navíc, a že nikoho nezná :-) řikám hele, nás tolik už neni a může se stát že 5g tam budou jen třeba 3. Jee nás málo, a jsi vítán, my tě nepokoušem :-) Já se ale nesmim tak ládovat pivama, a nesmí bejt takový ukrutný vedro, to mě zabíbjí. Takže slib že nebudu namoll sem dal a určitě by se rád stavil :-) Je vítán, milej človíček.
Pozor ta celi nemá jen tuhle barvu kol... z druhý strany je jiná... Moulis si vyhrál :-) Ty nálepky a různý color doplňky jsou originální, to každopádně- neni to "jen" černá celica. Je taková veselejší.
Kola jsou ale mega obří. Ale jak píšete, kdo jednou dá větší, nerozdejchal by menší. 15 prej absolutně ne... že mu vadilo že přední kola jsou vystouplejší než zadní. To je normál, řikám... ne tak tam má vzadu ještě podložky... aspoň ty sem sem snažil aby dal pryč... ale i když mu to prej někdy škrtá o blatník, nechce :-) Musí nás bejt víc a pak ty podložky sundá, kola nebudou škrtat a celi se uleví.
Zatim převládá estetika nad rozumem. Podložky ale fakt ne... dobře klidně 17 tyhle obří- ale bez podložek!!... jinak ho budu prudit a musíte ho prudit :-)
Podložky bych vůbec zakázal. chujovina.
Shodli jsme se že jsme oba zvukový magoři... tedy že když slyšíme podivnej zvuk, ihned po tom zvuku jdeme, je to skoro psychická nemoc :-) Sem se smál když mi řikal jak jeli po dálnici, najednou něco zaslech, ztišil radio a poslouchal... říká svlečně- to je divný... slyšíš to? Ne nic neslyšim... :-) :-) To znááám... lovci pazvuků :-) ultra citlivost kdy si normální jedinec ničeho nevšimne, ale takovej psycho ladič odhalí budoucí problém, kterej by necitlivej jedinec zjistil až po problému větším nebo minimalistickým... ale pozdě. Je to postižení :-) ale zase to samý si my co to slyšíme myslíme o těch co nic neslyšej- hluchoni tuponi :-) Audio diagnostika- audio psyho diagnóza :-)

Tady foťák mobil nevim proč spustil nějakej Burst mode a přebarvil kola na žluto! To nechápu ale budiž :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

ps: musim pochválit zvuk... má hoooodně krutě dobrej zvuk- lauf... až sem nechápal... fakt krásnej zvuk. delikátní. :wub: I když sem příznivcem originálu tichýho... + koncovky, tak zaujalo mě to... sonáta :-) i když si myslim, že by to asi 100% znecitlivělo ACIS u GTi... ale zní to u STi fakt moooc pěkně. Mít STi tak chci přesně tenhle zvuk. lahůůdka. U GTi by to zničilo požitek z ACIS- ten za to relativní ticho a nenápadnost stojí :-) sice žádný lahodný brumlání, ale zase šílenej zvuk pily, to zrychlení- mam moc rád ACIS :-)
Ale znělo to fakt famozně... jako od nějaký profi firmy... přitom stačí poladit za dobrý love... To je moulisovo know how :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Dneska pěkně vyšly momentky, potřeboval sem si zaject pro výpis z katastru na celicino garážový stání / stejně se stěhuju hlavně kvůli ní :-) No kvůli subaru taky, aby si mohla klidně volně parkovat venku, žádnej boj o místa- tady už to je fakt boj :-) tak jsou pěkně u sebe na našem parkingu na knížecí. Zaprasený jsou ukrutně od toho písku/prachu ze Sahary / vtipný je že minulej tejden dávali 2 filmy SAHARA. Zejtra budu postupně oplachovat, ale na fotkách to neni vidět? zázrak :-)
Sluší jim to... obě barvy a designy mam moooc rád.... kola maj akorát... prostě akorát :biggrin: ne akorát fakt akorát :-) Subaru má větší a cooo jakooo :-) hezký jsou oboje.
Obrázek
Obrázek
Jak sem pak šel k celi, tak od někud z auta vyletěl brutálně obrovskej tlustej čmelák... asi 5x si mě obletěl a zmizel... že on si tam udělal hnízdo? bych se nedivil--- fakt ale takovýho tlustýho čmeláka sem ještě neviděl :-) Co vim že na celi a i v celi žijou pavouci, vosičky sem našel a i včely si kdysi udělali hnízdo v zadních ouškách světel, pak sem měl brutální mraveniště... no živočichům se líbí :-)
Pavouci žijou i na Subaru... ty mam rád, jak se dokážou adaptovat a prostě jim ta mobilita domu vyhovuje, maj tam schovky... pavouci by mohli vyprávět :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Pan Sušenka jede :)

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“