Chvilka k odreagování

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od zmaxxx »

radohanno píše:
Luke_Luke píše:no prave, zadny trivalec nevidim :-)
Mondeo má tříhrnec 1,0 pro evropu a šesiválec s turbem pro ameriku...
Ale Mondeo není Mustang...

Ad downsizing: řečnická otázka. Co dřív chcípne při tahání klád z lesa? Valach, a nebo čivava na perníku?
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Jimmi »

Čivavu na perníku bych určitě nepodceňoval :-)
Máme za rohem sousedy, a ti mají smečku yorkšírů. Jeden se jmenuje Sauron, další Sorbon... a třetího jsem už zapomněl, ale nějak podobně.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

zmaxxx píše:
radohanno píše:
Luke_Luke píše:no prave, zadny trivalec nevidim :-)
Mondeo má tříhrnec 1,0 pro evropu a šesiválec s turbem pro ameriku...
Ale Mondeo není Mustang...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od destabilizator »

Luke_Luke píše:O jakem trihrnku v Mustangu je rec?
Ha, omyl! Jak jsem videl EcoBoost, automaticky jsem usoudil ze je to ten co je v Mondeu a Formuli, pokrizoval se a zavrel to :) No V4 v Mustangu je stejna ostuda, to uz je jedno :D
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
petrbk
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1150
Registrován: ned 13.12.2009, 15:48

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od petrbk »



:biggrin:
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

S tim Mustangem, obecne nejsem fanda Mustangu ani s V8, ale ta R4, co v tom je, je vazne dobry motor. Neni to uz tak jako driv, milion valcu, milarda ccm a malo koni. Ty kone, co vytahli z 2.3cdm jsou ok, lepsi nez u STi a podobna hodnota jako u CTR, stejny motor je v novem Focusu RS, u mne teda dobra vec v dobe, kdyz jina divize Fordu dela trihrnky :-)
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od radohanno »

Luke_Luke píše:S tim Mustangem, obecne nejsem fanda Mustangu ani s V8, ale ta R4, co v tom je, je vazne dobry motor. Neni to uz tak jako driv, milion valcu, milarda ccm a malo koni. Ty kone, co vytahli z 2.3cdm jsou ok, lepsi nez u STi a podobna hodnota jako u CTR, stejny motor je v novem Focusu RS, u mne teda dobra vec v dobe, kdyz jina divize Fordu dela trihrnky :-)
Tak nemám nic proti čtyřhrnku do fokusu RS.Subaru,Mitsubishi... Ale do mustangu..?.I když v minulé době měl motory jiné než V8. Ale většina lidí prostě od aut určitých jmen, očekává určité čísla a výkony. Nejvíce to posr.li u BMW ...Tam např 530-540 a 550 je stále tentýž motor,jen počet turb se mění.. Nebo Mercedes S classe??Každý očekává minimálně V6 nebo R6...Ale R4??? Motor z C classe....Proč by majitel firmy měl mít stejný motor jako jeho účetní.Proto taky nejvíce S-classe prodávají s V12. Nebo corvette s čtyřválcem a 3 turba.:-(..nebo Lexus LS a 1,0 z Yarise..:-(...Prostě když se řekne mustang každému se vybaví Hemi...Svět je trochu naruby a u aut v evropě to platí obzvlášť.
ps:Měl jsem možnost jet s tím Yarisem...to je fakt bída.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

njn ale automobilky za to nemuzou, to pseudoemisni normy
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od radohanno »

Luke_Luke píše:njn ale automobilky za to nemuzou, to pseudoemisni normy
No někdy můžou...už kolikrát jsem slyšel takové řeči že podle průzkumu si zákazníci přejí atd. třeba přední náhon u BMW. Display místo přístrojovky. Nebo ovládání všeho přes lcd, přístroje nad volantem.,,,,
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

Ja jsem videl argumentaci BMW, ze predni nahon je mnohem levnejsi a 95% jejich zakazniku to na jizdnich vlastnostech nepozna. A tech 5%? Pro ty maji pripravenou M3/M4 :-)
No, co maji pro nas, kteri pozname rozdil mezi FWD a RWD po 100metrech jizdy, ale nechceme zivit na udrzbu tak brutalne drahy stroj jako je M4, to nevim :-)

Nerikej mi, ze prijde nekdo do autosalonu a rekne, prosim Vas neprodavejte mi ty skvele R6 motory, dejte mi prosim trivalec se dvema turby, jo a jako bonus pridejte mi tam prosim rozvodovy retez, ktery je na <!>, diky jeste vam priplatim :biggrin:
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od radohanno »

Luke_Luke píše:Ja jsem videl argumentaci BMW, ze predni nahon je mnohem levnejsi a 95% jejich zakazniku to na jizdnich vlastnostech nepozna. A tech 5%? Pro ty maji pripravenou M3/M4 :-)
No, co maji pro nas, kteri pozname rozdil mezi FWD a RWD po 100metrech jizdy, ale nechceme zivit na udrzbu tak brutalne drahy stroj jako je M4, to nevim :-)

Nerikej mi, ze prijde nekdo do autosalonu a rekne, prosim Vas neprodavejte mi ty skvele R6 motory, dejte mi prosim trivalec se dvema turby, jo a jako bonus pridejte mi tam prosim rozvodovy retez, ktery je na <!>, diky jeste vam priplatim :biggrin:
Tak automobilky to tvrdí..Taky si nedovedu představit zákazníka ,který si objedná do 5metrové limuzíny 4válec a připlatí si za Mpaket, 22palcové ráfky,59 pomocníků při rozjezdu a brždění. 8xUSB,6xHDMI,Hlídání kdy si má dát kafe a nebo posunout klobouk do týla. Tolik kurvítek co je k ničemu. Start stop.....Za cenu V12...Kdesi jsem četl průzkum z Německa že 80% lidí ty kurvítka naprosto nepoužívá a některé systémy jim přímo vadí. Nejdou totiž vypnout a nebo pouze do dalšího startu. Za většinu muže EU ale kdo sleduje zjistí že vlastně nic nepořešili. Emise chrochtáků se obchází a jsou na hranici EURO3.... .U BMW to pos.li to víme Ale těm co mají na nové báwo je to fuk. Dnes je to jen image značky. Jako u MB a Audi. Vlastně Lexus už taky parchantí. Ovšem i přes zjednodušení pricipu pohonu a zlevnění výroby, cena zůstala stejná!!!! Taky BMW má z těch sraček největší zisky. Lidi přestávají umět řídit. Automobilky z nich dělají blbce....Začínají příliš spoléhat na systémy a pak spíše přibývá nehod.
Hold něco v systému je špatně. Degenerujeme.http://www.autoforum.cz/technika/8-nepo ... o-dve-tdi/
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od Luke_Luke »

Hodne mne prekvapilo, jak u S5 se sekne spotreba na 40.X a pak kdyz se zvysuje, litaji jen desetiny a pred desetinnou carkou je porad 40...dobre je videt, kdyz pak jede z kopce jak se snizuje spotreba 40.1, 40.0, 40.9 :-D A nekolikrat takhle...pekny ojeb na zakaznika, realna spotreba je daleko vyssi, byla 43L/100km.

2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od radohanno »

Luke_Luke píše:Hodne mne prekvapilo, jak u S5 se sekne spotreba na 40.X a pak kdyz se zvysuje, litaji jen desetiny a pred desetinnou carkou je porad 40...dobre je videt, kdyz pak jede z kopce jak se snizuje spotreba 40.1, 40.0, 40.9 :-D A nekolikrat takhle...pekny ojeb na zakaznika, realna spotreba je daleko vyssi, byla 43L/100km.

Tak to je. Já minulý týden švihal směr Macocha...Průměr dobrý. Dodržel jsem čas dle navigace. Mastil jsem Okresky II-III třídy. U Prostějova přes vojenský újezd. Silnice spíše pro Subaru nebo jiné sporťáky. Dojel jsem za 9,1L/100km??? Je fakt že víc než 99,9 to neukáže ale to jen když tomu nandám. Pak to padá...A když jsem četl že stejnou spotřebu naměřili u Fábie Tdi???
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od zmaxxx »

Dneska jsem viděl toho "svého" Civica Coupé. Neuhodli byste, jaký hrozný osud ho potkal.
Stav zůstal jako byl po nehodě(srnka), jen kastle místo stříbrné nastříkaná na brčálově zelenou. Má rejhu přes půl zadního lemu, jak to prý někde o něj někdo otřel. Auto je snížený o 5cm (!!!) a má vyměněný čirý blinkry za žlutý. Snížení o 5 cm znamená, že je auto zcela nepoužitelný pro provoz na českých komunikacích.

Možná má za sebou servis a vyměněný těsnění pod hlavou, ale znělo, jak kdyby byl motor před umřením.

Kluk přijel, kšiltovka na hlavě, a z auta duněly decibely prázného hluku. Osud jako každá jiná Honda. Ach jo... Člověku je z toho fakt až smutno.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: Chvilka k odreagování

Příspěvek od radohanno »

zmaxxx píše:Dneska jsem viděl toho "svého" Civica Coupé. Neuhodli byste, jaký hrozný osud ho potkal.
Stav zůstal jako byl po nehodě(srnka), jen kastle místo stříbrné nastříkaná na brčálově zelenou. Má rejhu přes půl zadního lemu, jak to prý někde o něj někdo otřel. Auto je snížený o 5cm (!!!) a má vyměněný čirý blinkry za žlutý. Snížení o 5 cm znamená, že je auto zcela nepoužitelný pro provoz na českých komunikacích.

Možná má za sebou servis a vyměněný těsnění pod hlavou, ale znělo, jak kdyby byl motor před umřením.

Kluk přijel, kšiltovka na hlavě, a z auta duněly decibely prázného hluku. Osud jako každá jiná Honda. Ach jo... Člověku je z toho fakt až smutno.
Vím o čem mluvíš. RIP Hondičce...je to škoda .....
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“