Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Včera (ve středu 14.10.), kolem půl osmé večer na Senovážném náměstí stříbrná 6g.

A dnes ráno (19.10.) bílá 6g cabrio u Žlutých lázní.
Uživatelský avatar
DinoRare
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pon 10.12.2012, 23:26
Bydliště: Praha

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od DinoRare »

Cobrak píše:Tak před chvílí jsme se potkali na Nových Butovicích na křižovatce s nějakou tmavou Celicou 5.G a otáčeli jsme se na sebe. Někdo od nás?
Na Velké Ohradě parkuje černá 5g, koukám po tý krasavici každej den, když okolo ní projíždim.
Mohla by to být Ona :)
Toyota Celica 1.8VVTi-16V 02/2003
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Cobrak »

DinoRare píše:
Cobrak píše:Tak před chvílí jsme se potkali na Nových Butovicích na křižovatce s nějakou tmavou Celicou 5.G a otáčeli jsme se na sebe. Někdo od nás?
Na Velké Ohradě parkuje černá 5g, koukám po tý krasavici každej den, když okolo ní projíždim.
Mohla by to být Ona :)
Ano, to je dost možný ;-) Tak díky za tip! ;-)
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Hug0 »

Myslím, že to bylo ve středu 18.11. kolem 11:00 jsem v Jihlavě na mostě vedle Kauflandu potkal červenou 6G, blikal/blikala na mě, stihnul jsem jen mávnout rukou. Přišlo mi, že měla takové zvláštní zadní křídlo takže PearlLex to asi nebyl? :D
Já jel v bílé 6G.
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od PearlLex »

To sem nebyl já, to bych si pamatoval :D Jednu červenou 6g má odsud ještě jeden kluk. Je to v červený metalíze 1.8 a snížený, prej se toho asi chce zbavit a koupit něco pohodlnějšího s nějakou výbavou :D Jinak ještě taková zajímavost, bývala to čistá USDM verze, dokud jí někdo zepředu nenabořil a už má minimálně evropský blatníky 8)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

zase tu byl night rider... neni jednoduchý to auto vyfotit... je to night rider a v noci se blbě fotí :-) Ne je to skvělá kárka... náhodou sem byl zvědavej koho je... přišel týpek s gyrosem v 7 ráno (asi z práce :-)) tak sem se vetřel... jedna vyklápěčka mu nefachala, nejde dolu... tak sem mu vysvětlil jak funguje system u japonců... amíci to maj jinak... tam odchází prej nějaká guma... ale má stejný rozměry lamp... je to stejnej lump :-) kecali jsem a kecali... oba jsme 89 ročník auta a má ho od roku 1995--- pochválil sem... protože ten zvuk nemá chybu... prej si předělával lauf a neznělo to jako kdysi... tak si tam nechal navrtat dírku v laufu... :-) aby to slyšel pořádně i v kabině--- ne ale komunita lidí existuje u těhle aut jako u celic a díly jsou... ale nevidí se to už... Sympatickej pohodovej týpos... pak ještě protočil gumy... jo tohle je klasika... ne ale žádnej namachrovanej blbec... nebo někdo kdo to auto má aby na sebe upozornil... vůbec... naprosto v pohodě týpek... jen má svojí radost a dělá jí i ostatním... ví o tom autě fakt hoooodně... ten design nemá chybičku... lidi se zastavovali a čučej "knight rider" :-) :biggrin: zajímal mě ten človíček... ne že bych ho balil ale zajímalo mě jestli to má jako svojí milenku... jasně že jo... je v tom spousta práce, know-how a hlavně času... je to krásný... klasika... :blush: :inlove: nemá to na to aby na sebe upozorňoval... upozorňuje jen samo auto na sebe :-) Ne tohle auto sem neviděl nikde nikdy jen tohle... a tohle bude jedno z posledních ne jen v čr... respekt... neřeší jestli je zima, léto... užívá si ho a ví o něm všechno...
příště si z něj ale vystřelim... občas tu v Perlovce parkne... se ho zeptám a kolik bys za to chtěl :-) vážně... nechám ho chvíli a pak mu řeknu dělám si srandu... ty vole ty víš stejně dobře jako já že to neprodáš nikomu... je jen tvoje.... :biggrin: tady jde o jinou hodnotu než finanční.... srdcovou...
Obrázek
zvuk genialissimo... exterier skvělej... ale interier... noooo to japončíci u toyoty předběhli... jak to dělali rádi... celica je prostě krásná delikátně tvarovaná uvnitř... ani teď mi to nepřipadá zastaralý... vůbec... interier celicy 5g je oproti těmhle usa kárkám o dost mimo... u pontiacu ale hraje hlavní roli zvuk... a design exterieru... interier je děsivej z mýho pohledu... toyota dala sound ok yamaha... interier futuristickej na tu dobu a i teď mi nepřipadá vůbec zastaralaej... ani teď 1989-2015 je funkční... a krásně jednoduchej... prostě se změnil čas a místo hranatých věcí byly in bobtnatý věci a design... žádný ostrý úhly--- tak se ten přechod dá definovat... 4g... celica ostrý úhly... a pak je "kulatá celica s vyklápěčkama" "to slovo "kulatá" :biggrin: to je zajímavý... ne jen interier ale exterier se změnil do eliminace ostrých ploch... všechno zakulacený.... až na vyklápěčky... a v tom to je to sexy... jedinej hranatej předmět na celým autě je autobaterie a tvar lamp ve vyklápěčkách... jinde neexistuje hranatost... to že najednou neexistovala hranatost to musel bejt shock! Dřív to muselo bejt stráááášně pracný dělat ty podivný tvary pro japonce např... najednou palubka zakulacená... všechno zaoblený... jo předrim to bylo víc easy....
Já sem osobně ten rozdíl zaznamenal v mým Mitsubishi Eclipse moje první auto... miláček sice jen na 14dní... než zemřel ne mojí vinou... luxusní 1gen bílej s černou střechou a 3 paprskovýma kolama unikátníma. byl náááádhernej božskej svatej... nikde neexistoval podobnej kus... ale necejtil sem se uvnitř dobře... divně... 92 ročník... divně sem se v tom autě cejtil... divnej interier... fakt zastaralej divnej... dveře... všechno... ale měl brutální loketní opěrku :-) tu si pamatuju... ta neměla chybu... ale interier na mě působil jako že bacha... dávaj si bacha... pak sem si všimnul že mě tam nic neposluchá... všechno bylo nějak divně umístěný..... i když sem byl v tý době zvyklej na mitsubishi galant... což byla božská kárka 89-92 gen... geniální. Ale tady sem si připadal divně v eclipsu... no skončil k.o. vůbec se mu nedalo porozumět... tomu autu... vůbec... interier mitsu eclipse 1g 1992 sem nepochopil... ale pak když sem si koupil celicu tak sem si uvědomil to zásadní... v celice v interieru neni chyba..... tam je ten pokrok... je geniální v 5g---- spolujezdec/dkyně má takovýho takovýho takovýho místa na nohy... že tohle nenabídne žádný nový auto... jako celica 89-94 já sem u žádnýho auta neviděl aby měl někdo tolik místa na nohy u spolujezdce než má celica 5G!!!! tohle je totiž luxus :biggrin: .... neeee je to kurva luxus..
Ale řešim tu interier... celica 89-94 měla brutální interier kterej neklonoval ten z 80 let jako to klonoval eclipse... eclipse to zakulatil až po vzoru celicy.... 5G a použil to v Eclipse 2 gen... nuda... ale marketingvě se mu vedlo.... need for speed :-) Toyota nehrála tak moc virtuální hry... ta závodila v reálu.... safari rallye... atd... no comment :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
WTE-greenfa
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: pon 01.11.2004, 13:16
Bydliště: Praha, Zlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od WTE-greenfa »

Vypni se microne. Jsi duvod proc sem opravdu nechodit.
celica 97 super black&white edition
Klaudy92
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 26.08.2015, 17:29

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Klaudy92 »

Utery 8.12. Se asi celii chtela pritulit k te moji ale delilo nas jedno parkovaci misto :) Pardubice Polabiny :)) krom toho potkavam cernou starsi segru na dubine... Nekdo z nas?
Přílohy
image.jpeg
(58.18 KiB) Staženo 2245 x
Klaudy92
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 26.08.2015, 17:29

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Klaudy92 »

dneska kolem 13 u byvaleho intersparu (ted albert) cerna celii t23.... blikam mavam a myslim ze si me vsiml na poslední chvily :) nějak se nám rozrostla rodinka u pardubic nebo aspon navstevy :)
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Kk »

Dnes odpoledne v Brně u Boby zaparkovaná stříbrná 7g (?stříbrno-černá kombinace?).
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Kk »

Včera odpoledne červená 5g v Čebíně na pumpě a pak černá 6g v Brně u Ahifi (N.Lískovec).
Celica 7g TS
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Srandista »

Dnes o tristvrte na 3 v podzemnych garazch Campusu (Brno), dajaka klubova?

Obrázek
freddy36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13.06.2014, 23:12

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od freddy36 »

Srandista: To jsem prosím já :-)
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Srandista »

Tak ja som ten typek, co vyliezol z tej cervenej TSky :-) Chcel som ta zastavit na kus reci, ale mal si nejako naponahlo, tak teda dakedy nabuduce ;-)
freddy36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: pát 13.06.2014, 23:12

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od freddy36 »

Srandista: Já vypadám, že spěchám furt, to tě nesmí odradit ;)

biscuit: díky, zvenku by zasloužila docela zapracovat, ale funguje perfektně
Odpovědět

Zpět na „Celica“