Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

nová modelová řada - nástupce Corolly
Odpovědět
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Tak to nebude značkou ale bohužel v přístupu servisu.. Mě dali slevu, mám za super cenu i druhý disky (včetně TPMS) + jsem dostal 2 full servisy k tomu navíc. (prý za dlouhé čekání jako kompenzace)
V ohledu kamínků a vody já osobně jsem si ničeho, co by nějak vybočovalo teda nevšiml.. V ohledu audia bych teda taky neměl žádný problém (myslím, že pujde o nastavení).
V ohledu plastů.. Zajeď schválně do seatu a teprve uvidíš plasťáka a to i v plné výbavě a za vyšší cenu než je tohle :)
No a k té špinavé kameře..Zkus dokoupit zástěrky :)
Parek
Člen Týmu
Příspěvky: 58
Registrován: pon 08.06.2015, 00:47
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Parek »

Mě bylo řečeno cca 2200kč za to jedno čidlo. Takže 8800kč za všechny. Je to extrém.

Jinak ta neustále zacákaná kamera mě taky hodně štve. Asi by to částečně zmírnily zástěrky za zadní kola, ale to by ubralo na atraktivitě vozu. Teď mám zadek auta jak přesolený hranolky. Hrozný.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 Valvematic Multidrive S Executive 2016
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Parek píše:Mě bylo řečeno cca 2200kč za to jedno čidlo. Takže 8800kč za všechny. Je to extrém.

Jinak ta neustále zacákaná kamera mě taky hodně štve. Asi by to částečně zmírnily zástěrky za zadní kola, ale to by ubralo na atraktivitě vozu. Teď mám zadek auta jak přesolený hranolky. Hrozný.
Zkus si zajet do Modřan.. Jsou tam velice ochotní a rádi Ti pomůžou ;)
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Peetrs píše:Tak to nebude značkou ale bohužel v přístupu servisu.. Mě dali slevu, mám za super cenu i druhý disky (včetně TPMS) + jsem dostal 2 full servisy k tomu navíc. (prý za dlouhé čekání jako kompenzace)
V ohledu kamínků a vody já osobně jsem si ničeho, co by nějak vybočovalo teda nevšiml.. V ohledu audia bych teda taky neměl žádný problém (myslím, že pujde o nastavení).
V ohledu plastů.. Zajeď schválně do seatu a teprve uvidíš plasťáka a to i v plné výbavě a za vyšší cenu než je tohle :)
No a k té špinavé kameře..Zkus dokoupit zástěrky :)
Do Modřan to mám trochu z ruky jsem z Ostravy.Jak dlouho máš auto,že jsi nevypozoroval hrozný hluk od podběhů,jízda po vodě a po kamení.A jestli můžeš napsat kolik jsi dal za ty kola.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Ještě mě tak napadá.. Já si to bohužel nepamatuji, ale neni 2200,- za všechny? Já když to bral, tak mě to taky zarazilo, tak jsem se ptal a byla to částka za všechny 4..

Tak jasně, že zatím ho nemám dlouho a ani nemám najetejch hodně kilometrů, ale myslím si, že v Praze je kamínků víc než dost.. Zítra schválně uplně vypnu rádio a budu poslouchat..Pak napíšu na co jsem "přišel". Disky včetně ventilků vyšly na 11.000,-
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

Peetrs píše:Ještě mě tak napadá.. Já si to bohužel nepamatuji, ale neni 2200,- za všechny? Já když to bral, tak mě to taky zarazilo, tak jsem se ptal a byla to částka za všechny 4..

Tak jasně, že zatím ho nemám dlouho a ani nemám najetejch hodně kilometrů, ale myslím si, že v Praze je kamínků víc než dost.. Zítra schválně uplně vypnu rádio a budu poslouchat..Pak napíšu na co jsem "přišel". Disky včetně ventilků vyšly na 11.000,-
2200,- je za jeden, já je naštěstí dostal na zimní sadu v rámci slev. Také mám lesklé černé a vypadá to skvěle.
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Počkej, ale dyť je to nějaký přehnaný.. Jak by mě jinak mohly vyjít ty disky na takovouhle cenu? Přeci nebude ventilek stát 2200,- a disk 550,-
Uživatelský avatar
erwestquestworks
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: ned 18.10.2015, 17:34

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od erwestquestworks »

Peetrs píše:Počkej, ale dyť je to nějaký přehnaný.. Jak by mě jinak mohly vyjít ty disky na takovouhle cenu? Přeci nebude ventilek stát 2200,- a disk 550,-
No mě je dali zdarma, Tobě dali slevu. Jednoduché. Oficiálně, ale sada stojí opravdu 8800 Kč!
Toyota Auris Touring Sports 1.6 FL CVT 01/2016
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Asi je u nás špatný servis.Taky mám auto chvíli ale některé věci jsem zjistil hned po pár ujetých km.A ještě ke všemu se mi teď začalo rosit pravé přední led světlo,poslal jsem fotky do servisu tak čekám co mi odepíšou.Jo a když jsem u těch světel nezdá se vám že svítí trochu do země,nevíte jestli se dají ještě zeštelovat,když jsou automaticky seříditelné.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Tak to je vážně přeháňka.. Do toho bych už asi taky spíš nešel..

Určitě je to o přístupu. Já si teda v žádném případě jak čtu nemůžu stěžovat.. To schválně dej vědět, co na to servis.. Každopádně bych se nenechal odpálkovat.. U starého auta se mi zamlžovalo pravý přední, a známej co dělal na vrakáči mě hnal to vyměnit aby mi nevyhořela náhodou celá elektrika.. Takže bych po nich šlapal ať to daj dohromady..
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

To udělám,teď ale dva dny klid,zkoušel jsem zezadu toho světla více přitlačit tu krytku,tak jsem zvědavý,jestli to náhodou nebylo jenom tím.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Eventuelně by mohlo, ale toť otázka.. Nic méně teďko je skoro každý den počasí na to, aby jsi to vysledoval..
Hele a Ty máš jak letní tak zimní 17" teda? S tim, že měníš gumu za gumu na stejnej disk?
Peetrs
Navigátor
Příspěvky: 84
Registrován: stř 18.11.2015, 20:28
Bydliště: Praha

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od Peetrs »

Až teďko jsem si ještě všiml té Tvé poslední věty "Jo a když jsem u těch světel nezdá se vám že svítí trochu do země,nevíte jestli se dají ještě zeštelovat,když jsou automaticky seříditelné."

Mě osobně se zdá, že nastavení je perfektní a svítí jak má. A nevim jak ty ledky, ale xenony maj ještě štelování přímo na světle pomocí šroubováku.
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

Peetrs píše:Eventuelně by mohlo, ale toť otázka.. Nic méně teďko je skoro každý den počasí na to, aby jsi to vysledoval..
Hele a Ty máš jak letní tak zimní 17" teda? S tim, že měníš gumu za gumu na stejnej disk?
Ano mám jedny disky a přezouvat budu gumy,pokud neseženu nějaké nové disky za dobrou cenu.
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
reniha
Řidič
Příspěvky: 230
Registrován: ned 11.10.2015, 23:03

Re: Foto Vašich Aurisek po FL + zkušenosti

Příspěvek od reniha »

[quote="Peetrs"]Až teďko jsem si ještě všiml té Tvé poslední věty "Jo a když jsem u těch světel nezdá se vám že svítí trochu do země,nevíte jestli se dají ještě zeštelovat,když jsou automaticky seříditelné."

Mě osobně se zdá, že nastavení je perfektní a svítí jak má. A nevim jak ty ledky, ale xenony maj ještě štelování přímo na světle pomocí šroubováku
Toyota Auris Touring Sports 1,6 executive
Odpovědět

Zpět na „Auris“