co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od 1972 »

Idaho píše:
1972 píše:
Idaho píše:psal jsem take sz a nereaguje :((
No ty jsi se na mě taky vykašlal s tím čidlem vody .

Ha nevykaslal, jen sem zas evymenil mobil ( je mv servisu ) a ta sms mi druhý den chyběla :) čidlo bohužel nemám, mylsel jsme že bude na té 1,6 co jsem dovezl od Pavo.B pro Biscuita ale už tam bylo vyrabované a všechna ostatní zelená teplotní orig co mám v krabici mají jinak řešený tvar konektoru :((
No počkej a 1.6 má stejné čidlo?Tak to bych mohl možná vzít z té mojí druhé ST 162 2.0 a zkusit jen na zkoušku nák propojit piny ,jestli to začne fungovat,tet teda nevím jestli to nemá jiný závit.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Idaho »

Ano. jak možná jak která, ale Biscuitova ano..
Uživatelský avatar
Mochal2297
Člen Týmu
Příspěvky: 66
Registrován: pát 28.08.2015, 17:13
Bydliště: Hoštka

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Mochal2297 »

prosím prosím někdo ten plast na sloupek :(
MR2 1985
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od uruem »

Pořád se mi doma válí nárazník z turbíny, ( na 5. generaci GT4) už dost překáží cena 1500.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Idaho »

uruem píše:Pořád se mi doma válí nárazník z turbíny, ( na 5. generaci GT4) už dost překáží cena 1500.
když jsi u toho , mam tu GT4 5.gen kapotu.. černá, trosku poškrábaná - lak by jí slušel. vzhledem ke škrábancum cena 3500..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

-To je celkem směšná cena.... pefektní RED je pořád k mání za 6.000,- chceš nebo... jen buzníiš.... :biggrin:¨
http://imgbank.cz/images/2014/12/12/SNV37945ccc.jpg
čeká... a jak tak čeká tak čaká... níž se nedostanem... 6.000,- je minimum :biggrin: bavíme se tu o designu... nebo noWhat a fuck""""
nebo se bavíme o tom co je víc... tak co je kurva víc.... co je kurva víc???? :biggrin: myslíš si že si víc??? ne nejsi... :biggrin:
fotky jsou víc... nejVÍC...... MOTHER FUCKERS!!!!!
Obrázek
\TOHLE NEMÁ CENU 6.000,-ale víc... jakou to má tedy cenu :-) No takovou jakou řeknu já :-) hotovo... :biggrin: jde o muj názor... čistě... :biggrin: mrdám na názory kohokoliv... seru na vás...! tohle prostě artefakt.... a je to fakt---- tak asi tak :biggrin: jde o artefakt--- <->
co si myslíš? o co ti jde? o tohle? nene tak o co kurva... snažíš se něco zničit nebo naopak něco postavit? no mešitu těžko postavíš.... je tam pak moc magorů.... s vypatlanejma palicema... takový sračkoidní stavby tady nikdy nesmě stát"""!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my se vás nebojíme... vy se máte bát nás...... a táhnětě odkud jste přišlii----- kurva šmejdi pryč od sud........ fakt nehodlám čekat na další generaci fakanů co se tu pak začnou odpalovat... nechci tu jedinýho šmejda---- <) konec
Samozejmě zeman to přehnal,,,, měl si uvědimit s jakýma magorama stojí na podiu,,, s totálníma magorama--- 2 roky vězení každýmu kdo poruší hranice... braňte... to co je naše!!!!..................... vaše je naše...... a jsme to my! kdo řekne kolik si kdo zaslouží za překročení hranice... hranice je tu od toho aby to byla hranice...
Naposledy upravil(a) micron dne ned 29.11.2015, 03:53, celkem upraveno 1 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

prostě máš 6.000 nebo nemáš... tak nějak... :bigups: + chci aby to lezlo nahoru na 10.000,- o tomhle nehlodlám diskutovat.... proč? no tak chvíli přemejšlej... :biggrin: řekni mi jedinej důvod proč by mě měla bejt zrovna jen tvoje :) jedinej....
myslíš si že si tu kapotu zaslužiš? za co? za to že máš 10.000,-? ne za to si jí nezasloužíš... zkus dál... proč si mysíš že zrovna ty bys jí měl mít... :biggrin: Musíš mi říct svuj příběh... proč zrovna ty bys jí měl nosit... jo to chci slyšet...

Pohár přetek... ať je to pívo nebo víno... přeteklo to.... nechci ani aby ty "lidi" i když to nejsou ani lidi byly turisti,,, nechci je tady--- nechci tu nikoho s francouzským pasem belgickým a jmenuje se ahmed atp.... neni vítanej... pryč s tim... definitivně... Na druhou stranu musim říct ž u nás byli lidi třeba z Jornánska--- fakt super slušný milý lidi... co se musej s tou sračkou srát jako EU...
Já jen pořád nechápu tu neschopnost--- použít nukleární zbaň nevidim důvod proč jí nepoužít... bezpilotní letoun živě.... nikdo neví čí je a vypálit to tam.... Rakka... atd... tady už dávno nejde o to bejt slušnej.... tady jde o to to zničit!!!! zničit všechno tzn. ropu... v tý oblasti... odříznout je od benzínu... pak se bude dát střílet přímo do hlav...

od tý doby co sem byl fakt malej jouda... sem si celou dobu řikal že válka a střílení je tak ubohý že nic ubožerjšího nemůže bejt... nechtěl sem aby se to mě nebo mých případných potomků týkalo.... je to prostě ubohý bojovat za nějakej zasranej kus území... to sem nikdy nechápal... je to absurdní... přeci nebudu žít v zemi kde se bojuje proč jako? chci přeci hezkej život navíc když rodiče žili v komunismu....takovou zkurvenou dobu... kurva nechci tu žádný emigranty, imigranty a kohokoliv... chci tu mít čechy, moraváky atd... vietnamce... moooc hodný atd... ale ne nikoho z toho svinstva co se dostalo do německa... ani 1noho !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt si nepřeju aby tady vyrostli spratci IS co se tady začnou odpalovat jako v Belgii nebo ve Franciii--- s tim NASRAT'''''' Tohle tady nesmí NESMÍ nikdy vzniknout NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asi předvčírem sem slyšel v tv rozhovor s jednou fakt krásnou a chytrou dívkou... ta řekla že kdyby byl zákon že si bude muset sundat tu blbost kolem ksichtu "Burku" tak to udělá...nebo se přestěhuje... ona měla takovou bílou celkem hezkou kolem obličeje...ale byla hoodně chytrá holka...... ale zakázal bych černý... to bych zakázal... ona byla fakt ale chytrá milá hodná holka... a pěkná... fakt v pohodě... jen sem se v tom dokumentu nedozvěděl proč maj ty černý.... kdy jsou totálně zahalený... ona byla sexy v bílým a hezká... proč to tak je?¨
Ta by měla vést sýrii... chytrá krásná holka... a dokázala by i odhodit šátek... protože je prostě chytrá... a krásná... jo tu bych volil jako presidentku--- hmmmm :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Stan »

Dobrá transformace od kapoty k atomovce :-) S takovou si to někdo splete a pošle Micronovi místo peněz za kapotu obohacený plutonium :-)
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
bodys
Navigátor
Příspěvky: 109
Registrován: sob 11.02.2012, 19:17
Bydliště: Kladno

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od bodys »

Prodává někdo papíry na 5 gen 3S Celicu?
SW20 1990
ST182 1990
EE111 1998
Nismosprinter
Člen Týmu
Příspěvky: 14
Registrován: sob 20.03.2010, 21:04

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Nismosprinter »

Odlehčoval někdo svojí 7G a přebejvá mu plato do kufru? :D Díky David
Toyota Avensis Combi T25 1,8 (2006)
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Jene.S »

Ahoj lidičkové. Nenašel by se u někoho levý přední blatník, přední nárazník a přední světla na Celi 6g 1997? :( Díky!
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
Sir-Speedy
Člen Týmu
Příspěvky: 12
Registrován: ned 11.07.2010, 17:38

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Sir-Speedy »

Chybí mi na 6G celicu: GT-FOUR kapota, GT-FOUR maska, JDM zadní svítilny.
Pokud někdo máte k dispozici, nabídněte prosím. :biggrin:

Díky
Celica ST202 1997
---------------------------------
Celica ST200 1998 - Prodáno
http://moje.auto.cz/Sir-Speedy/celo.html
TheLostHeaven
Člen Týmu
Příspěvky: 13
Registrován: ned 03.05.2015, 08:39

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od TheLostHeaven »

Začínají mě zlobit přepínače oken - neválí se doma někomu tenhle kus interiéru na 7G?
'99 Celica VVTi
Uživatelský avatar
MatGO
Věčnej rejpal
Příspěvky: 587
Registrován: stř 28.09.2011, 15:47

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od MatGO »

Je to uz sice v sekcii ND na predaj ale stale mam pocit, ze by sa to mohlo hodit skor sem...

Zial, rozhodol som sa rozpredat cely projekt Celica 2zz.
Zoznam veci s cenami, odkazmi na foto a internetove stranky najdete v PDF.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/828 ... 0Inter.pdf

Fotogaleria (prosim strpenie pri nacitavani prvej strany): http://matgo.asuscomm.com/photo/#!Album ... 656c696361

Obrázek
2.2 D-CAT 232HP / 544Nm
ECU Remap
Uživatelský avatar
brutusman
Člen Týmu
Příspěvky: 31
Registrován: pát 15.08.2014, 14:58
Bydliště: Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od brutusman »

Zdravím,
mám navíc přední a zadní plastový nárazník na 7g, zadní je včetně mlhovek.
Foto dodám hned jak bude čas. Barva stříbrná, nějaké ty odřeniny to také má.
Cena dohodou, budu rád když uvolní místo v garáži.
Odpovědět

Zpět na „Celica“