Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

vše ohledně modelové řady Celica
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od aczasa »

Ale tak.. Nech Mikroba... :-))))) He is a good guy... i kdyz se to nezda...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Bubaak
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: úte 22.10.2013, 22:14
Bydliště: Skoro Praha

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od Bubaak »

To si myslíš že tě nenastele :lol: až ti to tady vyspamuje svoji schizofrení chvilkou a nenajdeš tu ani vlastní příspěvek, budeš se divit :)

A Gramo má pravdu, koukni na zapojení podtlaků a i se svíčkama občas je problém, protože Denso už nedělá pro tyhle motory a jejich oficiální Denso náhrady "nefunguji" :shock:
Japonec až nakonec, to nejlepší nakonec..
Ale Citroen jezdí taky dobře :D
Toyota MR2 SW20 Rev.1 serie, zlatá série
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od 1972 »

Bubaak píše:To si myslíš že tě nenastele :lol: až ti to tady vyspamuje svoji schizofrení chvilkou a nenajdeš tu ani vlastní příspěvek, budeš se divit :)

A Gramo má pravdu, koukni na zapojení podtlaků a i se svíčkama občas je problém, protože Denso už nedělá pro tyhle motory a jejich oficiální Denso náhrady "nefunguji" :shock:
Tak jestli má tenhle člověk s tímhle chováním možnost mazat příspěvky,tak by se měl nejdřív zamyslet sám nad sebou a až potom kritizovat a urážet druhé,ale jak jsem řek,nezajímá mě co udělá,at si to klidně smaže,tohle není jediné forum kde dokážou lidi druhému pomoct.
Tak co používáte za svíčky vy?Na netu toho je mraky,ale vybrat ty co fungují muže být problém.
Uživatelský avatar
Bubaak
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: úte 22.10.2013, 22:14
Bydliště: Skoro Praha

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od Bubaak »

Japonec až nakonec, to nejlepší nakonec..
Ale Citroen jezdí taky dobře :D
Toyota MR2 SW20 Rev.1 serie, zlatá série
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od Stan »

Hej upřímně jsem čekal, jestli se tu k tomu nápadu s čipováním 3s-ge čeldy něco semele. Micron nezklamal. Vlastně jako první vyjádřil svým osobitým stylem to, co jsme si my ostatní nechávali v sobě. Nemám pravdu? Čippseudotunning na tomhle autě fakt nee.
Jen je potřeba se občas povznýst nad slohový vyjádření p. Microna. Vlastně čím dál častěj. Někdy v pohodě borec, někdy to ale přehání.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
Bubaak
Navigátor
Příspěvky: 81
Registrován: úte 22.10.2013, 22:14
Bydliště: Skoro Praha

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od Bubaak »

Stan - Musím říct, že mě taky lehce naštval prvním příspěvkem, koupil auto o kterým nic neví, nevlastní ho ani 2 hodiny a už by ho předělával...

Ale zas na druhou stranu, po vychladnutí, auto koupil nejspíš narychlo, jen aby ho dojel na nějakým plechCupu. A v dnešní době, kdy slibujou jak Vám načipujou i favorita s mechanickým karburátorem a zvednou výkon o 30% a sníží spotřebu o 90%... se nemůžu zas divit, že dotyčný netuší, že se seriová jednotka v toyotách "nedá" načipovat a pro originalní setup to nemá ani cenu, protože jsou už z výroby odladěny tak, jak by to v životě soused s Acerem a obd kabelem v životě neudělal..

Sice to tady už bylo milionkrát řečeno, ale i já když tu něco hledám, tak když to potřebuju, tak to nenajdu a pročítat všechny topicy o MR2 a Celice se mi taky ne vždy chce :)

Takže buď zatnem zuby a zopakujeme zopakovaný, nebo to admin smaže, nebo to tady vy"hate"jem jakej je to debil že chce něco se 115kw dělat :?

Ono i s 115 jde odladit, lehčí setrvák, jiný vačky, písty sání, vstřiky.... a dostaneme 129kw ale bude nás to stat trojnásobek, než tam rovnou tu 129 swapnout

A pokud je to jen na závody, tak nejlevnější způsob jak zvednout výkon a zlepšit dynamiku je: odlehčit a vyházet všechno co není potřeba
Japonec až nakonec, to nejlepší nakonec..
Ale Citroen jezdí taky dobře :D
Toyota MR2 SW20 Rev.1 serie, zlatá série
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od 1972 »

Tak chlapi já Vás trochu uvedu do obrazu,aby Vám toho auta nebylo tolik líto :-) .Je mě 43 roku,řidičák mám od 18 a vlastnil jsem minimálně 30 aut,to je víc jak jedno za rok :-) .Mám svojí dílnu se zvedákem a vybavením,dělám si převážně auta jen pro sebe,rodinu a známé,nedělám to pro výdělek,ale proto,že mě to baví.Lidi říkají,že jsem pošuk,který když vedle sebe budou stát 2 totožná auta za stejné peníze a jedno z nich bude nabourané,tak si koupím to nabourané,abych ho mohl dát dohromady a já jim to nevyvrací,něco pravdy na tom je.Dělám běžné opravy,výměny a lakýrničinu.Nikdy jsem nic neupravoval,neladil,nejezdil žádné závody,proto stím nemám žádnou zkušenost,ale neznamená to,že to nedokážu udělat,když mi někdo poradí a řekne co a jak.
V tomhle věku si člověk připadá starej a nepotřebnej,tak si chci zkusit pár amatérských závodu a proto jsem sháněl náké auto.
A tet k autu,je to auto co 2 roky stálo,v chladiči žádná voda v motoru chybělo 1.5 litru oleje,pneu prázdné a sjeté,zašlí lak,náká ne moc velká koroze ,bez baterie a bez dokladu,vyřazené z evidence kuli polopřevodu .Tak že první dojem nic moc,ale za ty prachy ho aspon odzkoušíme.Dal jsem baterku,otočil klíčkem a auto hned naskočilo a mělo kupodivu na poslech bezchybný zvuk.Tak jsem to jel projet,jelo to ale moc mě to nenadchlo,čekal jsem od toho víc.Tak jsem to teda koupil,dovezl domu a všechno vykuchal,dal nový olej a svíčky.Zítra jedu pro přímé KN a předělat výfuk,kat je vymlácenej,tak se v tom už někdo hrabal.
ALE NEKUPTE TO ZA 7000 :-)
Má to krásný zvuk a jak to štěká na 7500 ti ot :-) ,ale je odpojen výfuk a airbox,tak to letí do otáček ochotněji,než když to bylo připojené.Já vím,že to nebude žádný letec,ale trochu se stim svést asi dá na té amatér rallý.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od aczasa »

Uzasne... malem jsem si sednul na zadek... ne moment.. ja uz vlastne sedim.... A co z toho...... Tak jsi super borec, ale to jsme tady nakonec vsichni, ze? :-))))))
Informativni hodnota prizpevku vzhledem k tomu co diskutujeme je nula..... nebo mene... jen honeni trika...
PS: na seznamku ale dobry. :-)
Back in Czech.
1972
Navigátor
Příspěvky: 75
Registrován: ned 04.10.2015, 16:04

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od 1972 »

Chtěl jsem tím říct jenom to,že nemusí být člověk uplný debil a lempl,když nezná všechno a slušně požádá o pomoc.A za druhé,že nekurvím žádný skvost ,ale zdechlou popelnici,která by stejně skončila v hutích v tom lepším případě na díly.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Celica 2.0 GTI 115 kw 1990

Příspěvek od aczasa »

Ale jo... to je ferovy... O tom se nedebati...... Kazdy auto je srot a jen prostredek......
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Celica“