Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Poci
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pon 15.12.2014, 22:38

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Poci »

Díky, ten raw sem nikdy předtím nezkoušel, tak asi zkusím, jinak mám ještě jednu světlejší, ale ta se mi tolik nelíbí :D
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

jedeme na výlet :twisted:

Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Pche... všechno důležitý uvnitř je! Jede jen na "plastiku" :roll:

A Passata nech být, jak bych vozil díly na celicu :lol:


ta červená ještě nevypadá úplně nejhůř.. ta by šla zachránit :D

Ta první je samozřejmě krásná :wink: jen by to chtělo větší kola :lol:
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Já to chápu,
přešel jsem z 215/50 r16 na 225/45 r17 a je to tvrdší, ale já už auto nemám jako daily, takže mi to tolik nevadí - na druhou stranu to má trochu lepší grip - to může být částečně dáno i použitými pneu. Stávající kola Team Dynamics jsou taky o dost lehčí :D

S brzdama je trochu potíž, ale pokud upgrade nepotřebuješ z výkonovýho hlediska tak kvůli kolům bych to fakt neřešil...

Každopádně to tvýmu autu sluší, ale jak jsou tmavý tak to opticky fakt vypadá malý :)

Přemýšlím jestli zachovat křídlo... 8-O
Obrázek
Obrázek
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Hug0 »

Asi záleží na barvě auta.. v Modré to vypadá bez křídla famózně.
Obrázek

Jinak kola bílý zůstanou - v černé by zanikla a pro jinou barvu jsem se zatím nerozhodl, ale auto už nikdy stříbrné nebude :D

U spoileru podle mého dost záleží jestli je origo nebo nějakej tuningovej zmetek :D je fakt, že tohle křídlo autu poměřně sluší.
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Můžu potvrdit, že Biscuitova Celica vypadá v reálu líp, než na těch fotkách. A ta kola se na ní hodí. Vůbec mi nepřipadaly malý.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od PearlLex »

když se na šestku podivas z boku, tak je videt ze ten zadek je hrozne kratkej a vypada to trosicku divne, byt tebou tak tam kridlo nedavam, to co mas se mi ani moc nelibi a zkusil bych jit do tohohle jstli chces. Ja osobne mam GTfour kridlo a sem s nim spokojenej moc, ale alternativu jsem mel prave tuhle: http://www.gt4-racing.eu/index.php/toyo ... ll-spoiler : 8)
Poci
Člen Týmu
Příspěvky: 17
Registrován: pon 15.12.2014, 22:38

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Poci »

Co říkáte na tyhle kola na 7 gen, mám do nich jít nebo ne? :)
Přílohy
IMG-20150511-WA0003.jpg
(246.72 KiB) Staženo 440 x
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Cobrak »

Tak já také přispěju trochou do pléna ;-)

Obrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Cebrak hele co nějakou spz pro mě :-) co nabídneš :biggrin: ne dělám si prdel... o čísla mi nejde... ale pozornost to samosebou vzalo... nevěřim že by tohle bylo tvoje číslo... jestli jo, tak máš panáka na srazu :biggrin: i víc než to z tebe dostanu ty informace k týhle komedii...

Biscuit> krásný fota, ale podle mě by si zasloužila čirý kukadla... působí prostě smutně s origo... je to tak... potřebovala by rozveselit pohled... je prostě smutnej... mam depo pořád náhradní lampy čitý top quality a můžu je vzít na sraz... fakt je zbytečně smutná... měla by mít "jiskru" v očích... to jí chybí... :wink:

Upravování detailů je zajímavá věc... podle mě na auta pod 89 ročník se nehoděj modifikace do moderny, do futurismu... ale celica 5g je přesně mezi... 1989- 1994 a ne nemůžu si pomoct, ale těm autům slušej prostě čirý lampy kvalitní ve vyklápěčkách- průhlednej pohled, veselej, čirý blinkry diamond cut a i pozičky opět Depo s krásným efektem mimo obyčejnost 90 let... tyhle produkty někdo vyrobil ne proto aby vydělal, ale aby vyzdvihnul krásu celku, celkovýho designu i do budoucna... a je to jen + čirý lampy Depo svítěj líp a vypadá auto líp, svěže... takový svižnější :-) i svěžejší... ne jen že to líp svítí jojo... blinkry a pozičky tak to se povedlo totálně... inovovat... je to prostě krása opět... lepší produkt než originál... osvěžení nehorázný... a proč neosvěžovat... když to šlo... výsledek je že celek je prostě hezčí... tak nebudu ale brát že vyšší cenu má u veterána původní nuda... když byla možnost upgrade... je to vesměs dilema... zůstat při starým a nebo respektovat inovace a dokázat je ocenit... tak že maj vyšší cenu než originál... to je srandička celicy 5g... tady se to lámalo !BREAK BEAT!... mě to zlomilo nezaseknout se... pokračovat a nepovažuju ty doplňky za tuzing... ale za evoluci... takže tak :biggrin: rozhodně je to auto hezčí než byl originál v roce 1989-1990 teď je to ojedinělej originál a je hezčí v každým směru :biggrin: to bylo cílem ale samozřejmě zachovat klasiku... klasika jsou kola BBS 1992 rok výroby a hezčí než origo... krutý pavoučí, supr... a 5 paprsky taky krutě starý Dotz Monza... neexistující cca... to je klasika 90 let... ale proč nemodifikovat design tam kde to časově umíralo... to si myslim že je +
Přemejšlel sem o tom už dřív... má vyšší cenu auto co se transformovalo nebo původní... a vyšlo mi že transformace bude oceněná až transformační možnosti budou vyprodaný... pak teprve stoupne před originálem... konec sexy lampiček bude tak do roka... cca počítám ale je to složitý... celica je složitá... velmi složitá i když vypadá tak v pohodě... v 5g 1990 je mezera a co s ní... tunel... blanka :biggrin: :biggrin:
No právě celica je auto co podle mě zlomí ten bordel v cenách.... co je starý a co je cool... jo bude to bordel... dobře tak :biggrin: pro někoho má vyšší cenu klasika, pro někoho moderna--- a tohle tu nebylo... o to lepší hra...
Naposledy upravil(a) micron dne stř 20.05.2015, 13:24, celkem upraveno 5 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

micron píše: kukadla... působí prostě smutně
Jestli má fakt smutný pohled, tak jí radši kup tohle:
http://tuzing.cz/wp-content/uploads/201 ... dium_6.jpg
8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

ne tak ne zase komický ale svěží jako má moje celi... průhlednej ostrej pohled veselej...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jimmi »

Tohle je taky smutný, i s řasama, a jak je to krásný :D
http://img2.auto.cz/img/22/full/2255509_.jpg
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Cobrak
Navigátor
Příspěvky: 77
Registrován: úte 02.09.2014, 22:54
Bydliště: Praha 5

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Cobrak »

Micron: Ne, neboj se, není to moje číslo ;-) Jen se držím zásady, že nikdy na net nedávám pravou SPZ ;-)
P.S.: Nikdy bych takovouhle značku nechtěl, protože si jí každej zapamatuje a je to spíš na obtíž. Zkrátka je dobré vykukovat z davu jen samotným autem nikoliv SPZkou ;-)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

biscuit> ty nevěříš totiž že DEPO je kvalitka... a věř že budou vždycky svítit líp než normal standard... ale to můžem posoudit na srazu... každopádně ani celicy co jezdily rallye neměly ty lampy koito ale ano čirý světla nevim od jakýho výrobce ale nebyly totožný... aby něco viděli... toho sem si všim dááávno... že i na rallye nepoužívali ty originály... svítěj totiž míň resp. ne-dostatečně což si člověk uvědomí když je prohodí.... takže neni to jen o efektu že je to hezčí, je to i praktičtější... žádná z celic co jezdila rallye neměla originály Koito co se dávaly seriově... vždycky byly ty skla čirý... ne možná úplně ale mnohem ví než ty originály... a to je pravda, to sem zkoumal celkem dlouho... protože sem magor :biggrin: ale jen v uvozovkách že--- relativní magor :-)

Cobrak> trpíš stihomamem... já bych přilil víc alkoholu a ubral na hulení... pak se to srovná jakš takš :biggrin: a vo tom vykukování máš pravdu... auta jako celica fakt nepotřebujou numera... vždycky to jsou "čísla" aniž by se musely snažit bejt nenápadný nebo nápadný... nápadný byly, jsou a budou... :biggrin: numero je vedlejší, jde o design a kvalitu, radost---

protože si dělám zásoby... mam jak čirý lampy DEPO tak blinkry a pozičky diamanty kdykoli ready jako náhradní nebo na prodej... stačí se zeptat... + i žlutý mlhovky čirý DLAA a ty taky nemaj chybu...sexy :biggrin:
tady mam fotky pro pojišťovnu AXA tentokrát celi přešla od Uniqy... člověk musí přecházet protože o tom to je... čim dýl seš tim víc tě ždímou... tak tohle jsou fotky na pojištění oken... 10.000 max (5.000 by stačilo ale nemaj, máš automaticky 10t) okna vypadaj čistě ale jsou tam ťufky ale ne pavouci jako u XV ihned... ale dáme si nový taky celicka bude chtít nový... ale nejdřív si dáme lakýrníka to bude akce tohodle roku... :biggrin: nechce se mi do toho ale musim... už je na čase
Obrázek
Obrázek
Obrázek

+ musim říct že sem jí fakt vypláchnul... ten pyl ten zasranej pyl byl všude... nejdřív sem si řikal že vezmu kýbl a zleju jí... ale pak sem vzal hadici a celou jí prostříkal... kaluž pylová nebyla špatná... neskutečný co ty kytky dokážou :biggrin: za sajrajt... pak klasicky čistič na okna a hotovo... :biggrin:
krásnej dokument jak jsou japonci nebo resp dokážou bejt jeblý :-) krása vidět že opět yamaha dala "know how" ale škoda že se nikdo nezmínil o celice... celicy 5/6g taky ladili mistři od yamahy... ACIS o tom to bylo... máme to na motorech vyražený 3SGE YAMAHA a jsem na to hrdej... proto mam na předním nárazníku logo yamaha... jsou to mistři, brácha má MT-01 yamahu a to je strojek kurevsky hustej... jako yamaha má respekt, ale co se hudby týče dávám přednost Sony... ty taky uměj :angry: :biggrin:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1100 ... dneska-ii/
ale stejně je ostuda že tam nebyla zmíněná celica nebo MR2... yamaha... trapný :sarcasm: :rolleyes: ostuda...
ale chtěl bych se někdy naučit točit motor do 10t místo do 6t s manuálem :biggrin: :biggrin: dal bych to i kdyby to nebylo na to stavěný... dal bych to... :biggrin: :biggrin: točit do 9000 rpm to musí bejt luxus... v manuálu to vlastně neexistuje--- o to víc bych to chtěl :biggrin: :biggrin: a jen v manuálu jinak to je nuda... 6500 rpm v celice s ACIS je krása... o to větší krása když jí je 25 let.. to je bomba... 6500,- rpm s boxerem XV je taky paráda... ale 10tisíc nebo 9 tisíc rpm jo to musí bejt prdel :biggrin: atmo prdel samozřejmě bez dopingu :bigups: brutální, jen stíhnout řadit... tam už manuál neni... ale dal bych ho... ne že to nejde, to musí jít, ale musí se člověk soustředit jako nikdy... muselo by to bejt skvělý s manuálem :angry: :biggrin: řadit v 9tisících wtf!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“