ONKYO SONY YAMAHA + FiiO BTR1

Tlachání o všem - bez zaměření!
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

No pěkně mi hučelo v palici během těch nakonec 5 hodin testování Edifier m221, měl sem pak pocit že sem byl v matrixu, teď storm club... tam se mi stávalo že mi tak pištělo, hučelo v uších po dobrý akci... Onkyo zesík volume 42 fest hlasitý to bylo, basy sem měl pocit že mi drnčej v centru mozku... trochu sem to přehnal :-) ale sluchátka vydržely, good, pocit fakt jak v klubu s hustou aparaturou... pak sem šel spát a hučelo mi v hlavě asi tak dalších 5 hodin než to odeznělo... vydržely Edifiery a byl to zážitek... příště ale trochu snížim hlasitost, to hučení aka pištění v hlavě je psycho :-) ale jak řikám znám z matrixu... a sluch to neničí... jen uši a mozek řikaj že dostali frekvenční solidní vejprask :-)

Onkyo a CZC už mi začínaj lézt krkem... zejtra končí lhůta na vyřešení reklamace subwooferu... taková drzost... taková doba... když člověk volá na tel servisu pošlou tě na centrálu czc, kde ti řeknou že zbejvá ještě den :-) to si děláš kozy ne???? Když tam zavolám znova a chci číslo na pobočku Anděl aby si tam doplnili číslo účtu kam maj zaslat prachy tak to ho nedaj, normálně nedaj :-) pobočka Anděl totiž nemá telefonní číslo... asi neradi telefonujou :-) to ale už neni prdel tohle... tohle je finito... na co kurva potřebujou podpis? kliknu na terminálu vrácení peněz a prachy se vrátěj???!!! vo co tady kurva de???? proč mam někam dávat svuj podpis? proč se s tim mam srát dál? a jak je možný že už to dávno neni vyřešený? konec CZC... tohle byla poslední položka... tahle firma byla dobrá ale už mi leze krkem... finito. to ale neznamená že budu nakupovat u zelenýho šmejda, to taky ne... prostě něco v pohodě... dobrej malej krámek kde to funguje... tohle bylo mooooc... kdyžtak by se hodilo slovo u tý pičky operátorky co maj czc jako třeba "omlouváme se".... to sem neslyšel... hňupi... :angry: je to jako jedna skladba dnb s vokálem "Máme tady dneska pěknej cirkus... cirkus.... cirkus...jeeejeee" to by se hodilo... jako diváka mě tenhle cirkus definitivně poslal mimo... ale měl sem na czc hezký vzpomínky, když začínali bylo to fain... teď je to cirkus... finito definito
bylo by lepší to celý rozpustit... stejně to nevydržej... hrajou si na něco co nejsou... neni možný aby to fungovalo takhle dál... NENI, špatnej servis je začátek konce... moje záležitost měla bejt vyřešená před 14 dněma... aniž bych musel kamkoliv volat... ale sami by zavolali... ale oni neradi telefonujou u CZC...? radši email a otravovat zákazníky spamem... telefon je pořád lepší než mail magoři... mail se může ztratit spam shockem... telefonát ode mě ovšem nikoliv... :twisted: dokonce si ho můžeš i nahrát... jak je libo... :biggrin: ale neztratí se... v tom jejich bordelu

No a teď si dopiju to moldavský vínečko při muzice a uklidnim se... :biggrin: celkem v cajku merlot rose moldavský ročník "unknown ne prostě ročník neexistuje jen na flašce je vyraženo 6 2013 tak že by 2013? těžko říct"... trochu moc sladký když život je tak hořkej, ale tak nevadí :-) dá se to... :biggrin: ale zase je tam cejtit lehkej závan koňaku... ale jen lehkej... chuť supr, barva krásná... ale proč tam neni cejtit to ovoce ale koňak... ? sice míň než bouquet france to bylo moc... ale je tam trochu... zbytečně... to asi ale souvisí s tim kdy se otevře... ale je lepší než to bouquet france syrah grenache... to je moldavský merlot rose unknown... jo je příjemnější fain... limča :biggrin: mit side effect maybe deffect :-) 2 depends on users... ale jo zamlaská si člověk... když to polkne... je to good... asi 80kč... ale je to fain... korek (i když menší než maj frantíci) :-) ale je to korek, vůně, chuť, jo kdysi sem měl rád moldavký vína tak se asi vracim... je to pohoda... za srandovní cenu fest pohoda... a tak to má bejt... aby se pivo necejtilo podřadný :-) jsou na stejno cenově... a když se to povede tak se to povede... :biggrin: jo chutná líp než france... moldavia u mě jo... ale jen proto, že už je vypitý sommieros rose syrah grenache... na který nemá a nebude mít nic fest dlouho, to si kurva pamatuju... tohle mě bavilo... to bylo božský. Moldavie je zvláštní země... málo kdo o ní cokoliv ví... ale co vim tak vínu se tam věnujou a je to vlastně jedinej cca vývozní artikl... a jo uměj to... a zasloužej si aby se to prodávalo, chudák zemička... a tak skvělý víno, rád zatoduju... to se zatoduje... :-) fakt se snažej dělat vína i pro pivaře... jen tak pro radost...
že bych si skočil ještě pro jeden kousek...? nebylo fakt špatný málokdy by mě víno donutilo si dojít pro další... ale asi jo.. jo je to příjemný pohoda víno růžový a většina stálo za hovno co sem tak měl jiný... tohle má něco do sebe... tak snad po tom nebude blbě :-) jo baví mě... je milý... tak snad nebude zákeřný na palici a žaludek...
a mam je poslední 2 flášy... supr pani vietnamka šéfová hned zabystřila a zapsala si a že prej můžou bejt zejtra další, sem se usmál a řikám ne já nejsem alkoholik, jen jsou super, to nespěchá, v pohodě jako :-) ale má to zapsaný nabídla mi mý doutníčky co tam má jako vip tak sem vzal jedny a tohle je kšeft... z tohle češi neuměj... a ani umět nemůžou, tohle je geniální servis.... :biggrin: oni vědi co máš rád... a ihned to doplněj... a navíc vědi že nejsi blbej, že to co si vybíráš neni vůbec blbý... jo uměj to obchodování a vždycky mam radost když jim dávám peníze a maj vždycky radost ne z peněz ale z člověka, klienta kterýho studujou... no nemá to chybu... milý lidi 100% pohotový akční a ta radost co z nich vyzařuje když to nejsou zaměstnanci ale vlastníci... to je jiná panečku než bejvaly ty hnusný večerky s krávama český... kde ty si byl všem víc než u prdele... tohle je přítup... jo rád je budu sponzorovat víc než lidl, než billu atd... uměj to... a je tam klídek a pohoda... moje kalkulačka je jasná 3 dost dobrý pivka jako 3x Granát nebo 11 kozel se musej rovnat 1 flašce dost dobrýho vína a přes to vlak nejede... :biggrin: jednoduchý počty :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

CZC vrátil původní částku ONKYO 4.500,- v poho ale nic sem se nedozvěděl kde udělalo Onkyo chybu prostě nic.... každopádně nikdy si nikde nekupujte subwoofery Onkyo je to total shit... total. Onkyo umí skvělý zsilovače k domácím kinům, nebo prostě umí zesilovače... ale reprodukrory nebo basáky subwooofery si nikdy neberte.... je to ostuda... a snad si to časem uvědoměj.... takovou tragediii,,,, shit!!!!!! subwooofer 208 mother fucking shit is this.... ONKYO you know me... i know you... finnish this stupidity.... thank you :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Byl bych rád kdyby si někdo koupil ty Edifiery m221 a podal reference... ručim za to, že z toho zvuku bude mít i kosáček radost a nebude chápat... jak je to možný... prostě je... Nasty sound :biggrin: já tomu řikám mistrovský dílo... ty sluchátka jsou echt gut :twisted: klidně je koupim za 600 kdyby měl někdo problém že by si vymyslel že jsou to sračky :-) nejsou za to ručim je to bomba :bomb: faktem je že se lidi dívaj trochu divně když jedeš mhd... no protože slyšej část z toho co ty "vertical open air"... ale nemaj ani ponětí co slyšíš ty... o tom nemaj ani páru se svýma apple apod mrdkama... nebo špuntama " namazanýma ušním mazem šprckama" kdy jsou totálně hluchý.... ne jsou mimo... :biggrin: těm se o prostorový hudbě jen maximálně sní, zdá... :biggrin: tam ani jejich představivost naprosto nesahá... co dokážou tyhle Edifier m221 to co to předváděj by si zasloužilo i 3x cenu než 600,-... naprostý nadšení... nevim co víc si přát... nedá se tomu nic vytknout... je to dokonalý :bigups: všechny výrobky maj nějakou tu chybu skoro vždy... tenhle ovšem ne... za mě 5*****
fakt bych si rád poslechnul, přečet reference kohokoliv... třeba i většího magora na hudbu... asi je jich spousty... já sem třeba nikdy nepochopil proč se vyrábí zesilovač na sluchátka... asi pro hluchý... :biggrin: ne tohle nechápu... asi nejsem profesionál :-) :biggrin: ale zato slyšim fest dobře... fest :biggrin:
Edifier M221 = HiFi jako že jo... čistě vzato... kdekoliv kamkoliv kdykoliv tak tak... Enjoy HiFi
jediný co nechápu je že sony u mdr-w08 píšou 16 Ohm 104 dB a 5mW výkon... což absolutně neodpovídá kvalitě a hlasitosti reprodukce Edifier M221: 32 Ohm 106+5dB 2mW ??? jak je tohle možný někdo lže.... nebo že by to dělal odpor 32 vs 16? jednoznačně jsou hlasitější edifiery a maj lepší kvalitu všech frekvencí... větší repráčky? no je to divný... nebo že by byla chyba a výkon by byl u Edifierů 20mW místo 2? i to je možný.... to by tak odpovídalo... no je to zmatený... ale Sony se nechytaj versus Edifier... ani omylem--- Edifier jede do hloubky a to fest... ale aniž by zanedbal středy a vejšky... ty toleruje... Sony utíká před hloubkou... basem
no a co dál... nose přestěhuju někam vedle... tady už bylo sepsáno až až-- :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Dnes zemřel další subwoofer Sony... stejně jako ten předchozí, čekal sem že vydrží krapet dýl, ale taky měl nárok... Tak to tak vypadá že už z těch 2 nakonec jeden funkční nesložim... :blush: SAW 305 odpočívej v basech hochu, ty ses napařil ažaž za ty roky... máš nárok... zajímavý že zdechnul podobně jako SAW 315, ne úplně z ničeho nic ale umíral pomalou smrtí, ještě chrochtá chudáček stejně jako 315, jo to nebyly šmejdy jako Onkyo který z ničeho nic nevydalo ani hlásku po 14 dnech... tož je na čase se poohlídnout po Yamaze, nebo Sony... se Sony sem byl spokojen, otázka je jak je na tom momentáně co se kvality týče... vzhledem k tomu že Sony sponzorujem, mam Tv, a je supr... rodiče taky Sony místo Samsung, já foun Sony, spokojenost, autoradio taky v cajku... mnoooo mam rád Sony... nezdá se mi že by kvalita šla dolu... možná i ty chytrý hodinky bych si někdy koupil od Sony... ale co ta Yamaha? že bych koštnul? no nejdřív se ráčim podívat na chlazení... to mě zajímá prvotně :-) Už nechci pečínku Onkyo, to byl fakt špatnej kauf Subwooferu... konstrukce rozhodne, ne design.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Dneska sem zkoumal co nabízí Sony a Yamaha... Yamaha mě zaujala timhle modelem... http://www.luxusni-elektronika.cz/zbozi ... tab-detail kamínka :-) podobný jako mrtvý Sony, nostalgie že... ale bez automatickýho vypínání, což je otravný... ale hezká zelená dioda, too jo do hajzlu s modrýma, nesnášim modrý diody, sem na ně alergickej, tu používám jen k osvětlení popelníku v Subaru... k ničemu jinýmu se nehodí a připomíná mi mrtvý Onkyo... ee, ale tak sem tam volal, příjemnej člobrda, a jestli je to opravdu matný černý dřevo jako maj na fotce a ne to stupidní piano black co se nevim proč stalo módou a trh je plnej toho hnusu... zkurvený piano black, jako mělo onkyo a všichni to cpou všude... jen to přejedeš mikro utěrkou nejjemnější a je to poškrábaný... to jsme se shodli s pánem... stejnej názor, ale prej maj jen taky pouze piano stupid black... fotka je omyl ty jsou na jiný trhy... WTF? Tak no business škoda... Pak je model Yamaha zajímavej technicky ale neni designově... designově absolutně ne... https://www.alza.cz/yamaha-ns-sw200-cer ... 166286.htm ten se dá ale sehnat i v matným dřevě černým a nebo dokonce vínovým dřevě... ouuu :biggrin: mooc pěkný to dřevo ale design kostka mi nesedne nějak tomu něco chybí... možná i nižší cena, designem mě ale yamaha v tomhle případě nezaujala, zaujala jen možností matnýho černýho dřeva nebo vínovýho to je zajímavý... jako celek ale nooo 7.500,- nepřesvědčilo mě to.

Tož sem volal před hodinou nejdřív semka: první pomoc :-) https://www.suntech.cz/produkt/314606-s ... 00w-cerny/ tady maj chybně 500W, má logických 115W a líbí se mi moc... back 2 Sony... jenže nikde nejsou, všechny vyprodány a milej člobrda mi řek že je pravda, že přijdou až někdy v červenci další.... WTF??? Takže 500,- fakt neušetřim, jako mam ve zvyku :-) nene.... ale já ho potřebuju hned, zejtra :-) co toto, ale je to fakt... nikde v čr. nejsou... skoro :-) až na 2 kusy, teď už jen jedinej volnej... už se balí na cestu z Budějovic bastardo Sony :biggrin:
http://sony.centercz.cz/cz/e-shop/49741 ... a-cs9.html pokecali jsme, dostal info o vadných subwooferech Onkyo, co vydržej tejden po DrumNBassu, asi byly stavěný jen na filmečky, ne na hudbu, a protože je taky prodává, tak byl za tu info fakt rád... neni nic horšího než nabízet a mít skladem šmejdy že... Sony SA-CS9 se už prej prodávaj fakt dlouho a nikdy nebyla jediná reklamace, reference na netu co sem čet tak řikaj že to nemá chybu... no jediná je že nemaj tvar kamínek a ovládání je vzadu... ale chlazení to má, zvuk bude boombastic, cut off možnost, 28-200Hz, standby mode auto off, jo bude lepší než bejvalý Sony... Duni duni duni :biggrin: aby se pak nerozpadnul ten paneláček tady :-) by mohly sousedům pak i prdat žárovky :-)
ne jen nervy--- takže ještě 1 kus volnej :-) pak only option 2 hear you in July... !SONY is WINNER! ale zkoumal sem to fakt dlouho asi tak 5 hodin... Front Attack je lepší, ne Into Ground tam to zvuk ovlivní a zničí koberec nebo změní podlaha a neni to čistý... Front Attack je nej volba, střílet do podlahy je nuda... front attack mi vyhovuje... už řadu let

Ten Sony předposlední kus do července má jednu vychytávku.... vyndavací čelní kryt... takže si může magor vychutnat jak se to třepe a vibruje... to si dám někdy :-) :biggrin: je to jako vyklápěcí světla na autě, 2 tváře... 2 designy... vyklopit+zaklopit, sundat+nandat.... kochat se... jo to je +4 SONY oproti Yamaze... tam vládne nevim jak to popsat... něco Yamaze chybí, proto jsou všechny Sony vyprodaný... chybí tam logika... piano black si strčte do prdele... na to nejsou ty co maj rádi hudbu zvědavý... piano black je pro hovada... automaticky se mi vybaví když uvidim někde lesklej povrch piano že je to šmejd jako Onkyo skw 208.

Teď mam ale dilema co s těma starýma Sony... stačilo by si sehnat přesnej rozměr basovýho repráku z Ebay za pár kaček a máš z nich obou nový... ale na to už nemam čas... kdysi sem narazil na službu že ti odvezou věci a prodaj to na aukru... asi tu službu zkusim... někdo kdo má bedny jako koníček si to třeba koupí... 2x Subwoofery 100% funkční po výměně repráků, je to škoda vyhodit... prostě je to škoda... byly postavený na to aby vydržely a vydržely, přežily samy sebe, ne nemoh bych je vyhodit jen tak... ta konstrukce a vůbec to co je in se prostě povedlo. :sneaky: :bigups: Sony, v tý době se nepřemejšlelo moc nad tim, jak dlouho přesně to má vydržet... aby se konzumovalo dál... bylo to dělaný poctivě, kvalitně, aby to vydrželo a vydrželo... respect Sony SAW 305 + SAW 315 + byl kladen důraz i na design, vzal bych je znova stejný kdyby byly... kamínka, ale musí se podpořit ekonomika... co naplat :biggrin:

ps: koukám že zvedli cenu o 200,- poslední kus v čr... no to je slabý... prodal by se i za 7.699,- a to sem ho ani neslyšel :-) poslední kus!!! wow !!! jakých 200,- přitlačte klidně, Yamaha se nechytá kdepak... ty se místo zvuku zabejvaj bílou lesklou a černou lesklou barvičkou... prostě odpadli... renegade odpadlíci konzumu :biggrin: jsou infikovaný konzumem místo kvalitou... to mi řiká piano black... fuck that!!!

je to příšerný bejt den bez subwooferu Sony... přijde zejtra, jak já se těšim, to se fakt nedá poslouchat, bez... nuda Tak snad doufám že do budoucna nezačne Sony dělat piano black "PRO BLBEČKY" snad ne :angry: chce se to lišit... ne audio pro blbečky... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Sony SA-CS9 hraje kráááásně nemá toy chybu... boom bass tick... fakt parááda, chlazení má skvělý, a topí teda solidně :-) se nedivim že Onkyo zgeblo bez chlazení... to co vychází ze zadní patie Sony je solidní horkej vzduch... pěkně sálá :-) jako kamínka, víc než původní Sony... chlazení je know-how... Onkyo zná chalzení jen u zesíků ale subwoofery jim unikly... ty se zavařej ve vlastní šťávě... :biggrin: Ideální je Dub step, Drum n bass, Jungle, reggae, ragga jungle... a odděláš Onkyo a kup si radši Sony.... :biggrin: Onkyo fakt jen zesíky... a ty jsou taky hodně horký i když luft maj...

Hraje to líp než starouškové, ale rozhod sem se, že chci staroušky Sony zachovat a nedám ani neprodám :-) 1 chci do práce, do hotelu, kde máme ve stropě dobrý repráky, ale basy chyběj... dalo by se... a 1 si dám na šumavu... ne nemůžu se jich zbavit... tak sem se zeptal prodejce od kterýho sem bral ten subwoofer, jestli by dokázal sehnat nový Sony reproduktory k těm starším modelům /
SA-W305 + SA-WM315 a prej se pokusí... na to sem zvědavej... ne fakt hrály taky mooooc hezky... až mooooc a proto bych chtěl i ty stejný původní repráčky... ne jiný... tenhle subwoofer je sice 1x větší a lepší, ale i ty původní byly skvělý... to se nedá vyhodit... na vyhazofff jsou onkyo tejden a uškvařeno... ne sony! No oni si řeknou asi pěknou pálku... a nebo že to nende... a nebo třeba že by překvapili???? že to jde a dobrou cenu??? v rámci reklamy Sony? Hoh no bude to překvápko... :biggrin: +-

ps: nedivim se že jsou Sony SA-CS9 vyprodaný... ne fakt ne :biggrin: :biggrin: :biggrin: good matroškA, a jak voní když se rozpálí... hmmm to je vůně elektriky transformátorů... ta vůně je úžasná dokonce chvílema přebíjí i doutníčky... :biggrin:
kurva jak je to horkýýýý.... sem si k tomu dal čenich... a je to dooost fest horký a voňavý, je to supr čenichat si tu novotu jak uniká z toho subwooferu... jo je to zážitek :-) ta novota jak se to žhaví jejejej :-) a voní jemine :biggrin: vůně z malaysie :biggrin: ukrutná vůně... vynikající dal bych si k tomu šťouchaný brambory s cibulkou... :biggrin: :biggrin: voní to fakt fain... yamaha si myslí že ovládá trh, ale seš to ty joudo... lidi tě vykouupili a teď jen čekaj... ale to čekání se jim vyplatí... tooo jo bejby :-) díky že se nezabejváš piano black pičusama... ale jen kvalitou!!!! kvalitou ne kvantitou!!!! díííkyyyy :wub: :wub: :wub: "main stream = stupid stream" stay behind, like a ghost... and stay PERFECT! SONY, you dont need many models... just one.... and perfect/ ideal price and power... that´s it... just ONE model which is brutal... like Sony SA-CS9 is. Thank YOU!!!! :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

ne zkoušim fakt dát pořádný kapky Sony wooferu a nic... ale topí jako fest... onkyo se uvařilo.... topí to jako hovado... ven :biggrin: :biggrin: to nemůže nedat.. má hooodně vývodů... air... onkyo ani jedinej nemělo... cooože??? to mi někdo vysvětlete... ne to se vysvětlit nedá... ale pořád se prodává celkem dost modelů subwooferů bez chlazení... to jo to je komedie cha chaááááá :biggrin: :biggrin: :biggrin: upeč si svůj subwofer pokud se jen nedíváš nafilmy... ale i jedeš muziku... upeč si ho :-) :bigups: pořáádně ty jedno hovado :-) :woot: :biggrin: aúak aš přideš do prodejny, tak bud´ strááášně zlej... a chtěj SONY SA-CS9 nic jinýho... jinak že jim ukousneš hlavy... hovadům :biggrin: hele tak já chci třeba subwoofer na mletý, tvrdý maso, uleželý, naložený, čerstvý, poločerstvý, akorát čerstvý.... a aby vonělo po elekrice jako Sony... :bigups: pak bude i tvuj... a pochopíš... proč si se nekrmil sračkama.... čekej hochu... jen si počkej... nakonec nebudeš slyšet :-) kdo koho čeho komu co kam kdy kde co a jak??? jak??? :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: SONY SA-CS9 :wub: love you... do that fun bass MADNESS masssss bejby :angry:

no o mně se bavit nebudeme.. tak očem... je někde problém? tu či tu... nebo snad tu? to snad neeee tak ke je problém... někde bejt musí... rád si vyslechnu kde je problém... atd a to myslim kurva vážně... zajímá mě kurva kde je problém!!!! protože problém se kurvamusí vyřešit. a to ihned... :twisted:
Takže v čem měl tenhle pracovník problém? co měl kurva za problém???( sem byl pěkně zlej) :-) tak co kurva... nemam na to celej den... to si děláš snad prdel ne? hele stav se až budeš ingonginto... si v píči :biggrin:

tak ještě jednou stavte se až budete ingonginto všichni hovada... :whaasup: :stupid: :woot: všichni... hovada :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

tvoje to neni... vyser se na to... ty ty i ty.... jste sráči.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
pojď si hrát- sem tvůj kamarád.... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
mg reeen.. numero is 608/354666 hell it will be funny business...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

sice se neozvali od sony že by jako sehnali repráky ke starším subwooferům... to sem ale i čekal... kdo by to taky hledal že... najdu si sám na ebay... z nostalgie a ten zvuk měl prostě něco do sebe, (jiná koncepce kdy byl bass reflex vlastně v předu, pod reproduktorem kterej směřoval taky ku předu a tohle už se nedělá, bylo to dobrý :-)) tak si je seženu jinak... ale tenhle subwoofer je jasně lepší... miluju ho... brní jak Brno a přitom přicestoval z Budějovic :biggrin: :biggrin: no je to miláček... kvalitka mooc fain spokojenost a radost SA-CS9 prostě wowwww :biggrin: Love Sony!!! :bigups: ale chci oživit i ty staroušky... byl to jinej bass.... zajímavej system sání i výdech v jednom směru... mělo to taky solidní kadenci, a navic se daly propojit 2 subwoofery k sobě, tak že dual masakr :-) to sem zkusil jen chvíli, to už teď ale nejde... chybí konektor out... starouškové měli... celkem vtipná funkce pro totální magory :biggrin: asi málo kdo ho použil... i v tý době, tak 5% lidí možná i to je moc... ale já jo :biggrin: dalo se to využít ale chápu že už se to nedělá... to se pochopit dá :-) důležitý je že si Sony drží kvalitu.
Na druhou stranu vůbec nechápu proč japonský banky dotujou a celý japonsko shitoizní firmu Sharp... je to díra... tahle firma byla u mě mrtvá po tom co mi předvedla televizi s pískacím efektem tak brutálním, že mi pískalo i v hlavě... díky levným kondenzátorům výstupu zvuku... a ultra degen dálkáčem co měl prodlevu asi 5 sekund než se změnilo něco na obrazovce--- coooože? cpát prachy do Sharpu? Japonci jste magoři... ta firma je mrtvá už pár let... prostě K.O. nepřesvědčí mě nikdy NIKDY ať by dělala i luxusní prkýnka od hajzlu. Ale užijte si dotaci... stejně Sharp padne ke dnu. Ať se budou snažit jak chtěj... Sony ale ne! to je jiná... ty maj u mě za velký +

ten zvuk je famozní... chápu že vyprodáno, klanim se :-) i chloupky u dirky u prdelky cejtim jak sedim jak se hejbou :biggrin: celým tělem to prochází... parádní sound SONY :bigups: :wub: a ta vůně ne jen zvuk ta vůně jak se line z chladících otvorů... ta je... čistá vůně kvalitky, pěkně horký ale voňavý použil bych to i jako voňavku tuhle digitální a analogovou vůni nejradši, je fakt příjemná... :-) zajímavý že onkyo zesík voní jinak než sony subwoofer ale obě vůně jsou zajímavý :biggrin: :biggrin: Sony subwoofer voní víc aromaticky :-) značka walkman pořád funguje... na smradfounech má skvělý funkce... jo pořád pokračuje a to je dobře...

Jako ke značce Sony mam respekt, jedinej výrobek co odešel bylo MD autoradio ale taky po tolika letech a kupovaný použitý že to se dá tolerovat... ale jinak mam walkman Sony ze začátku 90 let celkem drsnej kousek a pořád hraje... retro, jako novej jak sem ho měl rád... dále minidisc sony v modrý metalíze special a taky hraje, nikdy sem nepochopil jak bylo možný že jel jen na 1 tužkovou baterku 1.5v a dokázal ty minidisky točit tak dlouho wooooow :-) to nikdy nepochopim... ale hraje pořád... všechny ostatní výrobky od sony co mam tak taky fungujou, vlastně nikdy nebyl jedinej problém, jen u subwooferů logický oddělání reproduktorů ale po takovejch letech... :biggrin: ne jako pořád je tam kvalita, když se k tomu člověk umí chovat... a váží si toho...
jednoho dne třeba rád pučim synovi nebo dceři ten walkman sony a budou na hudební výchově ve škole za 1* protože tohle už se neuvidí v původním stavu... a z toho vznikla ta závislost na Sony... kvalitka a co se divim je pořád... takže supr :biggrin:
Chlapci a děvčata, tohle je tak zvaný walkman... to vynalezla japonská firma Sony mezi lety 1980-199X a jak si můžete vyzkoušet, pořát hraje... pust ten tablet a ty virtuání brejle Nováku... tady se ti snažim něco vysvětlit... ty magore :biggrin: zabavim ti to--- v tý době si lidi ulítávali jen na tomhle...hňupové, neni úžasný že to pořád funguje? je tomu 25-35 let a ty tvý brejle nováku ti vydržej do zejtra... :biggrin: no možná že vydržej dýl, tak 3 tejdny a pak budeš muset navštívit dědka zelenýho slizáka :biggrin: pak ti to vydrží 2 měsíce max nováku :biggrin: přemejšlej o tom nováku, třeba z tebe jednou něco bude... vejce nebo něco víc :biggrin: přestávka děcka :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

teď sem dostal strach kolik je hodin si tak lítám ve frekvencích a je už odpolene... juchuuu :biggrin: nikomu nevadim v paneláku :biggrin: :biggrin: ne už je fakt na čase se přestěhovat k babi dole a bejváfreee,,, nikde nikdo to bude fain,,, už toho bylo až až... fuck Barranfofff---- BETON PHILOSOPHY.... fuck you................. nature and space 4 music delicious.... love that :biggrin: back 2 Hlubocepy finally freedom... massive!!!! fun .... love You same as I hate You,,,, so kiss my ass... adios amigos :biggrin:
I liked this space, but bad bathrooom and what? i must go buy something zo tel you :biggrin: hah buy what a drink energy drink,,,,go
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Neeee já už chci opravdu dobrej subwoofer... dneska sem si chtěl pustit muziku a Sony SA-CS9 K.O. ale vydržel měsíc a tejden :-) to je nějaký spiknutí nebo co? Už sem si ho zamiloval, a ejhle zapne se a každý 2 vteřiny vydá basovej výdech a tim to hasne... jako by nechtěl nastartovat :-) Co to do prdele je, já už chci subwoofer co vydrží 8 let hrát 50-200Hz :roll: :onfire: :onfire: :tellme:
Sony má alespoň službu kdy ti zdarma odvezou subwoofer do servisu a zdarma až domu, takže to nemusim řešit... docela dobrá služba... a a sem teda zvědavej co se tentokrát pojebalo :-)
http://www.elvia.cz/nabidka/servis/elek ... pristroje/
http://www.elvia.cz/nabidka/servis/servis-sony/
omejte mě... tak zase hraje staroušek Sony... já snad nakonec fakt budu mít Yamahu???!!! Ne budu požadovat vysvětlení od Sony... tentokrát jo, co toto??? kurvafix :blush:
Asi sem nějakej moc náročnej poluchač nebo co??? :-) Tak tvrdili mi že žádnou reklamaci neměli... tady je... že by kecali? No nebo mam prostě smůlu... ale chce hrát Sony, ne jako Onkyo, jen Sony ne a ne nastartovat... Onkyo se o start ani nepokusil po tejdnu :-) to jsou výrobky neskutečný... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

hmmm vypadá to na dost dobrej system řešení reklamací Sony... fakt přijelo DPD a odvezli si subwoofer... gratis... fofr... gratis přivezou? otázka je kdy... fofr fofr--- a sem zvědavej co pak najdou za závadu... po zapnutí každý 2 vteřiny basne na plno a to je vše... ale rytmus tam je :-) :biggrin: jestli budu spokojenej, tak si u nich nechám asi objednat i ten starej basovej reprák k Sony starouškovi... vypadá to že system funguje... ale očekávám fofr... ne měsíc čekání... fofr mé milé Sony...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Vynikající, klanim se před servisem Elvia :bigups: takovou rychlost sem nečekal, fakt 7/8 dní a už je zlatíčko zase doma, tomuhle řikám paráda, hned se člověk přestane zlobit a zase může mít radost z muziky :-) doprava zpět taky zdarma, tak má fungovat servis panečku. :inlove: Vyměnili reproduktor, zajistili přívody a už si zase lebedí. Doufám že vydrží tentokrát dýl než měsíc a tejden :-) Fakt že jim dávám zahulit, ale na to maj bejt stavěný, na pořádný basy. Ta rychlost a bezproblematičnost opravy na mě opravdu zapůsobila, takže se jich zeptám jestli by mi nesehnali i novej reprák do starouška Sonyho, ten dokázal hrát kotle hodně let, takže si ho 100% zaslouží... celkem by mě zajímala cena a nechal bych si ho rád poslat, vyměnit si to umim sám. Mohli by potěšit ještě, když jsou tak šikovný. Dělá to dobrej dojem, vlastně i servis dělá reklamu značce Sony... tohle je v pohodě. :bigups: však já ho provětrám.... :biggrin: dub step drum n bass jungle atp.. frekvenční rozsah... schopnost akumulace, rezonance... dostane nováček za vyučenou :-) :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

řešim jednu otázku... jak zesílit signál wifi (příjem) u nový super služby UPC WI-FREE s protokolem 802.1x... abych docílil zesílení příjmu Wifi signálu v autě na parkovišti... nakrad si ho pěkně zdarma :-) (no ne zdarma zato si platim)... ale chci lepší signál nasosat.... parking je moc daleko od upc freewifi.... aby jely net rádia v autě perfektně na parkovišti.
použitím kulometu wifi by se to dalo obejít... a nebo...
http://www.ebay.com/itm/NextG-USB-Yagi- ... 1313045791
http://www.ebay.com/itm/USB-Yagi-802-11 ... 1801351694
--------------------------------------------------
nefunguje tohle podobně? ne že by ten kulomet nebyl špatnej jak designově tak funkčně... ale stačila by menší zbraň :-) malinkatá s anténou a zesílení akorát :-)

http://www.ebay.com/itm/HAWNU1-WiFi-150 ... 0505855516
-
http://www.ebay.com/itm/WIRELESS-NETWOR ... 1902048959
http://www.ebay.com/itm/WIRELESS-NETWOR ... 1986498376
-
http://www.ebay.com/itm/300Mbps-Usb-Wir ... 1686505187
http://www.ebay.com/itm/300Mbps-Usb-Wir ... 1281837587

http://www.ebay.com/itm/Mini-USB-Wirele ... 1739341118
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Koukám žádnej odborník na wi-fi zesilovače... brácha se taky odmlčel :-) neví :-)
Ten kulomet by měl jako fungovat když by se píchnul do usb v autě... ale nechápu proč tam píšou nějakou kompatibilitu se systemem windows atp? mělo by to bejt jedno... zesiluje to příjem a přeci nezáleží na systemu... musí to brát jen 5V tim to hasne... pro android by to mělo zesílit signál "bez kontaktně" automaticky po namíření na panelák kde je upc wi-free... nebo ne? je to dobrá mašinka ale trochu zatim záhadná... ale prodává se teda solidně :-) tak to asi bude fachat :-)
Fakt je že tohle mi přesně chybí... nemusíš platit za data a pěkně si můžeš v autě před barákem, nebo panelákem vychutnávat muziku z net radií bez 4g/3g a nějakýho stupid omezování FUP.
asi to bude fungovat :-)
Nějakej bastardo tohle používal i naproti našemu hotelu a mam 100% podezření, a bude to řešit náš IT že nám takhle krade data zdarma přes ulici... normálně mu tam trčely asi 3 tyhle anteny... drze z okna... připojí se zdarma na hotelovou wifi a krade o 106... tak takhle zase ne... to je hnus a ubohost... "odřízneme ho"--- ale rozšířit si svojí wifi do auta tak to zase jo... na to routery nemaj... takhle kulometčík reception by měl zabrat :-) http://bassdrive.com/v2/
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: ONKYO SONY EDIFIER

Příspěvek od micron »

Sony SA-CS9 opět zgebnul.... z ničeho nic jako Onkyo kdysi, jen svítí a ani prdlajs... tak zpátky do servisu Elvia... poslední pokus, když je to zdarma a fest fast... pak jdu do Yamahy... tohle je absurdní :-) kurva dělá někdo subwoofer co má rád basy, hodně hutný, muziku a vydrží to dýl než 1 rok??? děs fakt... v malajsii začali dělat teda pěkný sračky... teda jen ve fabrice Onkyo + SONY na reproduktory.
Takže tohle fakt nekupujte... ani omylem. Šajzung... sem zvědavej jestli mi vrátěj prachy nebo zkusej 3. pokus... já si rád dám 3. pokus... proč ne... ale počítám že ho oddělám do 2 měsíců... subwoofer má bejt ultra odolnej na basový frekvence... a má zvládat Jungle DNB atp... DUB STEP atd na plnej výkon.... k tomu je určenej. pokud je ovšem životnost měsíc??? tak je to produkt na !PÍČU! <->
Ale starej dobrej SONY SAW 315 stále hraje, sice na 1/2 výkon protože reproduktor má po cca 6-8 letech celkem dost... (u mě tak po roce a půl) ale kurva hraje!!!! pořád hraje... wocogo?

jo mam rád bass muziku tohle tričko sem si koupil, nemá chybu... sice je to soutěž v chytání ryb... ale já ho spíš beru jako tričko pro milovníky bass music classic... tak bych rád vylovil dobrej subwoofer jako byly kdysi Sony... opravdu dobrej. Sony SA-CS9 hraje úžasně, ale má životnost pro milovníky basů 1 měsíc... takže něco jinýho bych rád vylovil... :-) ultra kvalitní exemplář, aka trofej)
http://www.ebay.com/itm/Bassmaster-Bass ... 1444932148
tentokrát budu volat do Elvia servisu a budu se ptát WO CO se kurva jedná!!!??? aby takhle zgebávaly přístroje po měsíci... a to ne že by nehrál..... jako hrál fakt v poho... pak sem ho vypnul..... byl vypnutej asi 2-4 dny a zničeho nic nenaskočí...jen debilně svítí diodka zelená jako že ok :-) ale K.O. nevim proč byl o litr levnější než jinde... ale za ty 3t je to dost good... :-) a už nejsou...

Logický je, že prodejce lhal jako když tiskne... že žádnou reklamaci neměl... v Českých Budějovicích.... kecal... výroba nebyla ukončená a distribuce kvůli ničemu jinýmu než, že jsou to šmejdy... tak třeba Sony nabídne novej model... tohle se opravdu nepovedlo. Zvukově ano... kvalitativně nikoliv... :evil: špatný komponenty hooodně špatný....
ale zajímalo by mě kde se stala chyba... no u mě ně... jak je možný prodávat takhle špatnej produkt? Sony????? Nepotřebujete kontrolora kvality zvuku? hlásim se... :-) vydržim opravdu hodně :-)

Koupil sem ještě soundbar Sony k tv... HT-CT60BT a hraje úžasně... fakt nemá chybu... 3000,- http://www.exasoft.cz nedal sem mu plný kule to ne... má to bejt k tv... ale asi mu dám... trochu za vyučenou... každopádně nepochází ze stejný fabriky jako subwoofer... tim sem si jistej...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“