CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

oficiální i neoficiální akce Toyota Klubu
Odpovědět

Kdy se má konat sraz

Anketa končí za čtv 19.03.2015, 12:11

1.-2. víkend červen
9
50%
3.-4. víkend červen
1
6%
1.-2. víkend červenec
3
17%
3.-4. víkend červenec
5
28%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od honzism@n »

doufám že sekce MR2 nezůstane pozadu a připojí se :mrgreen:
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od aczasa »

Nejsem si jist, ze mi neco neuteklo.... Opravdu se budeplatit 150 kc za sraz?
Back in Czech.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

aczasa píše:Nejsem si jist, ze mi neco neuteklo.... Opravdu se budeplatit 150 kc za sraz?
A to je kde??? Já si ničeho takového nevšiml???
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
olddriver
Navigátor
Příspěvky: 90
Registrován: ned 21.03.2010, 16:59
Bydliště: Olomouc

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od olddriver »

aczasa, radohanno: hoši, hoši... :roll:

tady jsme ve vláknu "diskuze" ke srazu
a úplně první vlákno jsou "Informace" ke srazu - a je tam fakt všechno... :D

Toyota Corona 1500, model RT-40, r.v. 1970
nakonec Japonec !

Toyota Corona 1500, (RT40), r.v. 1970 (Mototechna)
Toyota Corona Mark II 2300 Coupé - Hardtop, řadový šestiválec, Automat (MX22) r.v. 1972
Toyota Corolla 1300 Sedan (E90) r.v. 1990 (Tuzex)
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

olddriver píše:aczasa, radohanno: hoši, hoši... :roll:

tady jsme ve vláknu "diskuze" ke srazu
a úplně první vlákno jsou "Informace" ke srazu - a je tam fakt všechno... :D

Toyota Corona 1500, model RT-40, r.v. 1970
Je to tam.150 kč. Ovšem nejsem si 100% jistý zda to tam je odpočátku. Ale to je fuk.
Budou vysvětleny náklady obsažené ve 150kč?? Plus dobrovolný příspěvek??
Já nepožaduji nic. Vše si zaplatím jak jídlo tak ubytování. Bude tedy nějaký program :shock: Tanečnice u tyče, Buřty na klacku, štěně???
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
Tygr
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1087
Registrován: pát 27.05.2005, 00:36
Bydliště: Doma. UbI bene, ibi patria.

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od Tygr »

Haf Haf :roll:
Kup si Toyotu a zustanes s ni navzdy a Celica je srdecni zalezitost:o)
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

biscuit píše:a jsme u toho, co jsem rikal v hospode... a to se nebavime o studentech, ktere jsem zminoval jako modelovou skupinu ;-)
Fakt si nepamatuju co jsi říkal v hospodě...Já v žádné nebyl :mrgreen: Dík za přesnou odpověď. Jsem spokojený ....když vím proč.....Modelová skupino....
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

biscuit píše:se hned neurazej, byl to jen vzkaz pro ostatni, kteri vedi. zvady mel predstavu, ze jako odmeny za vitezstvi ve vyhlasovanych soutezich, by mely byt nejake upominkove predmety ceny. zvazovana varianta byla treba klubova tricka, jestli se mi povede je do zacatku akce nechat vyrobit a dalsi predmety (samolepky...).



Je logické, že když je nějaký program a nějaké ceny, musí se nějak zařídit i ta ekonomická stránka. Není od věci se o tom pobavit i tady. Nestojím o ceny, trička, nálepky ani soutěže o nejtěžšího účastníka. :mrgreen:
Třeba se zjisti, že vstupné 150 korun nebude takovým problémem, že se kvůli němu sraz vůbec neuskutečni ;-)
Tady je vidět problém ....Komunikace. Jsem ten kdo neví, za což opravdu nemohu, že nejsme všichni z Prahý. Nemůžu si domýšlet o čem pokecáte u piva. Takže ,neurážím se ,ale pokud se někdo o něčem rozhodně je fér, aby to věděli všichni.
Jo a proč nemáme teda sponzora??? Povětšinou "Celorepublikové srazy" mají nějaké sponzory??? Ti pak přivezou třeba Toyotu GT86 na testování a pod. Akci si pak natočí a použijí k reklamě. Jezdím na setkáni i srazy a vždy jsou sponzoři. Povětšinou se vybírá i vstup. Ovšem tomu pak odpovídá adekvátní nabídka.
I když myslel jsem, že tohle bude jen komorní setkání a pokec u piva. Já na takové mega akce moc nejsem.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

Vycházím jen z toho prvního nástřelu od Zvadyho." Nějaký komorní sraz v kempu s výletem.""
Já nic víc nepožaduji . Kemp a jídlo si platím. výlet ,benzín a pod také. Ceny, trička nálepky jsou mě ukradené. Pokud byl sraz myšlený jako setkání u ohně a pokec jsem pro. Místo psaní na klubu si můžem pokecat osobně a uvidět své ksichty life. Takže za mě. Děkuji Zvadymu za nápad uspořádat sraz. Je to fajn a jsem rád že s tím někdo přišel. Rád přijedu a potřesu si ploutví. Nebudu soutěžit, triko XXXXXXXXXXXXXL neseženete a nálepek Toyota mám dost doma v šuplíku. Raději dovezu domácí slivovicu ,uzené ,klobásy třeba ze tisícovku, pro mě smysluplnější.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

biscuit píše:ogare, jestli si myslis, ze ja nosim xs, tak to se pletes :mrgreen:
neser, nikdo nema nic proti klobasam a uzenemu. privez co chces a jestli nepojedes orientacni zavod, tak jsi backora. pojede ho i moje zena (sama) :-) o vstupnem se tady muzeme dal bavit, i kdyz mi to prijde jako zbytecna hysterie... chapu ze ti jde o princip a ne o korunu... rad bych, aby se vyjadrili taky ostatni az se objevi ;-)
Závod""" nepojedu protože o to nestojím. Pokud někdo chce-Zatím nic moc zájem. Nechť si jede. Já si myslím že budeme rádi když se nás tam sleze do mariáše....Nechám to koňovi a počkám jak se to vyvrbí.
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
radohanno
Manager Týmu
Příspěvky: 385
Registrován: pát 18.11.2011, 16:25
Bydliště: Zlínsko

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od radohanno »

biscuit píše:to je entusiasmus pro spolecnou vec jako noha... my jsme narod knedliku. tim nechci nikoho urazit, to je jen konstatovani faktu.
Knedlíky,omáčky,guláše a pod nejím. Raději nějaký biscuit :mrgreen:
Lexus LS 430. 2002
Když mám názor, řeknu to.
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

Pražské buňce velký díky za organizaci této akce a z ní především bratru Slovákovi Zvadymu :wink: a speciální pozdrav bratru Sudeťákovi Jimmimu původem z vedlejšího města :D. Je fajn, že to chcete organizačně co nejvíc zaplnit, avšak naprosto se shoduji s postoji bratra Moraváka radohanna - samotné setkání je ten hlavní program. Muzeum veteránů je fajn program, to je skvělý, avšak automobilová orientační soutěž mě neláká - při tom moc nepokecáme. Trička a samolepky též nejsou pro mě stěžejní, avšak pokud budou, tak klidně na ně dám. Do tabulky se zapíšu, ale ještě jsou to dva měsíce, tak na 100% to slíbit nemůžu (to asi nikdo), ale pokud to jen trochu půjde, tak moc rád se toho zúčastním! :)
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od 29Carlos »

GammaRay píše:Pražské buňce velký díky za organizaci této akce a z ní především bratru Slovákovi Zvadymu :wink: a speciální pozdrav bratru Sudeťákovi Jimmimu původem z vedlejšího města :D. Je fajn, že to chcete organizačně co nejvíc zaplnit, avšak naprosto se shoduji s postoji bratra Moraváka radohanna - samotné setkání je ten hlavní program. Muzeum veteránů je fajn program, to je skvělý, avšak automobilová orientační soutěž mě neláká - při tom moc nepokecáme. Trička a samolepky též nejsou pro mě stěžejní, avšak pokud budou, tak klidně na ně dám. Do tabulky se zapíšu, ale ještě jsou to dva měsíce, tak na 100% to slíbit nemůžu (to asi nikdo), ale pokud to jen trochu půjde, tak moc rád se toho zúčastním! :)
Pro tebe a bratra Moraváka, když už jsi ho tak označil:
No vidíš, já jsem naopak rád, když mě někdo na podobné akci přes den zabaví a pak ho můžu večer u piva pochválit jak se mu program povedl. :D Jen sedět u piva a klábosit zas nebaví mě... Spíš se snažím vymýšlet něco co pobaví ostatní... :D Účast na orientační soutěži ti nikdo nenutí, máš možnost zapsat do tabulky že se jí neúčastníš, ale pak se připravuješ o možnost si s ostatními u piva pokecat třeba o tom, kde jsi co nemohl najít... :wink: Pak jsou soutěže, kterých se účastníš ať chceš nebo ne, třeba o nej auto srazu... :wink: A samolepku, nebo nějakou upomínku na sraz si rád vždy odvezu či nalepím... :mrgreen:
Ten zlej, co z vás chce vytáhnout ne 150,- , ale tuším těch 250,- jsem já... :D Myslím,že Biscuit vám tu naprosto přesně popsal co se s vybranými penězi zamýšlí a s jeho postojem ke sponzoringu se naprosto ztotožňuji. Sám jsem už pár podobných a pro účastníky i daleko nákladnějších akcí pořádal, ale asi to dělám špatně nějak jsem na tom zatím nezbohatl... Vždycky si říkám, že příště už do ničeho podobného nejdu, ale jsem asi nepoučitelnej a i tady jsem se rozhodl s akcí pomoci...
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

Carlosi, v pohodě, žádnej stres! 8)
Každému se líbí něco jiného, čili muzeum a nebo spanilou jízdu vítám s velkým nadšením a i případné další vyžití. To s orientační soutěží je spíš můj osobní problém, protože můj kolega je aktivní v tomto: http://www.aoscz.info/ a já jak slyším slovo "itinerář", tak se už osypávám :lol:
Jinak bratr Moravák to řekl jasně - nám fakt nejde o ty prachy a zcela je nám jasné, že o "zbohatnutí" tady nejde, jen prostě my dva se bez těchto suvenýrů klidně obejdeme, tím je však nezpochybňujeme - jiným jistě radost udělají a já uznávám, že Zvady je velmi zručný grafik!!! :bigups:
Hlavně z toho nedělejme ono: "Kdo nejde s námi jde proti nám", ju? :wink:
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Uživatelský avatar
GammaRay
Věčnej rejpal
Příspěvky: 605
Registrován: úte 01.09.2009, 19:09
Bydliště: Most

Re: CELOREPUBLIKOVÝ SRAZ Toyotaklubu 2015 - diskuze

Příspěvek od GammaRay »

Nicméně srazovou samolepku uvítám, ju? :wink:

Moc se mi líbí ta na čelním skle zde:
http://cmelakkaja.rajce.idnes.cz/Moje_a ... 014145.jpg
Carlosi, kde jsi jí, prosím, sehnal?
Nebo máš-li předlohu, tak ji uvítám.
Děkuji.
Carina E T19 2,0 liftback 1997
Odpovědět

Zpět na „Srazy Toyota Klubu“