Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Domule
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04.03.2015, 09:40

Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

Příspěvek od Domule »

hoj chlapci, chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti se zapojenim. Bee*r rev limitru do celici t18 s motorem 3s-ge , nasel jsem si na netu presne zapojeni do ridici jednotky ale stejnak mi to nefunguje ..
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

Příspěvek od micron »

čeho????? KAM coooo tam neeee tam tamhle je to lepší než tam jak si myslel... jo tam přesně tam... to bude hukot pak tý vago... to pojede jako sviňe---- :biggrin: co jedna jako 3 svině v jedný!!!!
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Domule
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04.03.2015, 09:40

Re: Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

Příspěvek od Domule »

:D no moc sem te nepobral , ale nasel jsem si schema ridici jednotky a zapojil to presne podle toho , snimac otacek , a zapalovani , kostra , napajeni , jsou dve moznosti budto to mam oblbe a nebo mi to poslaly rozbyte , protoze uz tm jeden kabrl byl prestrihly coz znamena ze se to nekdo pokousel zapojit a neslo mu to a poslal jim to zpatky , jinak to nahrazuje originalni omezovac otacek akorat to dela presne opacnou funkci nevypne palivo ale jiskru , cimz nedojde k podpaleni ventilu , mam celo pruchozi vyfuk takze by nemel byt problem
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

Příspěvek od libor12 »

Pán nakoupil u HPP a chce lišky z výfuku :) toho paliva tam u atmo verze jde tak málo, ze se žádné konat nebudou. U turba je to samo o necem jiném. Hlavně ho musis nastavit o cca 500 ot min nez je serie,protože jinak ti utne i palivo.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bee*r rev limiter ,t18 , 3s-ge

Příspěvek od micron »

Takže to neni beer limiter... to sem si oddech... musim testovat vína pozvolnějc, trochu maj tendenci drtit povrch zůbů na rozdíl od piva, ale zase po mnoga pivech je jaksi blbějc od žaludku... no člověk si nevybere :-) chce to tak akorát víno a pivo vstřikovat ale dobrý značky a ne drahý :biggrin:
ps: o čem se to bavíte? můžete to přeložit normálním českým občasným decentním koštovanům aka decentním alkoholikům :-) díky :biggrin: u bmw prej našli vstřik vody... gejzír :-) já bych jezdil nejradši... na vzduch... stlačenej... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“