Start

Když na autě něco nefunguje a netýká se to přímo konkrétního modelu
Odpovědět
Uživatelský avatar
buckyskentucky
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: stř 22.10.2014, 17:50

Start

Příspěvek od buckyskentucky »

Pánové,kde se nachází spínač ,který spojí spínačku se startérem. Zdá se mi,že vyšlapávání až do koberce není dobré pro spojkový pedál .Dík za radu :xmas:
Corolla 2014 1.6 Valvematic 97 kw 6M/T + paket exclusive - Bílá bez doplatku
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Start

Příspěvek od aczasa »

Dobre to kupodivu je. Nejsi lepsi nez japonsky konstrukter.... Ona ti spojka podekuje kdyz ji nebudes vyslapovat az dolu.
Back in Czech.
Uživatelský avatar
buckyskentucky
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: stř 22.10.2014, 17:50

Re: Start

Příspěvek od buckyskentucky »

buckyskentucky píše:Pánové,kde se nachází spínač ,který spojí spínačku se startérem. Zdá se mi,že vyšlapávání až do koberce není dobré pro spojkový pedál .Dík za radu :xmas:
Nějak mi uniká smysl tvé odpovědi,ale budiž. Víš tedy ,kde je ten spínač?Samo ,že myslím spojkový válec.Sešlapávání až na doraz může způsobit prasknutí pružiny ve válci.
Corolla 2014 1.6 Valvematic 97 kw 6M/T + paket exclusive - Bílá bez doplatku
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Start

Příspěvek od aczasa »

LoL
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Start

Příspěvek od Idaho »

buckyskentucky píše:
buckyskentucky píše:Pánové,kde se nachází spínač ,který spojí spínačku se startérem. Zdá se mi,že vyšlapávání až do koberce není dobré pro spojkový pedál .Dík za radu :xmas:
Nějak mi uniká smysl tvé odpovědi,ale budiž. Víš tedy ,kde je ten spínač?Samo ,že myslím spojkový válec.Sešlapávání až na doraz může způsobit prasknutí pružiny ve válci.

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Dovolím si upozornit ještě na další dva kritické problémy, které japonci nedomysleli - mačkáním brzdového pedálu se opotřebovávají desky a kotouče, akdyž je slyšet to divné brumlání z pod kapoty ubývá palivo...

..jinak jsou to ale skvělá auat, která by neměli dostávat do rukou hloupí američané a další individua :D
Uživatelský avatar
buckyskentucky
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: stř 22.10.2014, 17:50

Re: Start

Příspěvek od buckyskentucky »

No nic najdu si ho sám. Nejsem ani američan ani indivindi. Dnes až na třetí sešlápnutí kdesi až do plechů spojilo kontakt. Není tam něco v pořádku. Jezdil jsem 30 let bez startování se spojkou .Takže vám děkuji za pomoc. :bomb:
Corolla 2014 1.6 Valvematic 97 kw 6M/T + paket exclusive - Bílá bez doplatku
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Start

Příspěvek od libor12 »

Ty jsi invalidní? To je takový problém si kleknout a strčit hlavu k pedálům? Jsou dvě možnosti. Buď je ten spínač na opačném konci než kam šlapeš nebo je schovaný pod kobercem. At tam nebo tam,kusem drátu lze vyřadit. Než jsem tenhle příspěvek napsal měl bych to hotové, ale někdo má holt potřebu plkat o tom na deseti stranách.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
buckyskentucky
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: stř 22.10.2014, 17:50

Re: Start

Příspěvek od buckyskentucky »

libor12 píše:Ty jsi invalidní? To je takový problém si kleknout a strčit hlavu k pedálům? Jsou dvě možnosti. Buď je ten spínač na opačném konci než kam šlapeš nebo je schovaný pod kobercem. At tam nebo tam,kusem drátu lze vyřadit. Než jsem tenhle příspěvek napsal měl bych to hotové, ale někdo má holt potřebu plkat o tom na deseti stranách.
lololololol :banana:
Corolla 2014 1.6 Valvematic 97 kw 6M/T + paket exclusive - Bílá bez doplatku
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy - obecné“