co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Uruem> jí ekologicko-ekonomicky uložim do depozitu... a budu čekat... stejně jako na veteránský značky... kdo si počká ten se dočká :-)
když se ti povede najít supr zadní víko kufru v top stavu s origo spoilerem GTi/4x4 "co pude odšroubovat", sklo bude bez šrámečku, vyhřejvání bude fachat, a stěrač bude původní na místě jak má bejt, je kapota tvoje :-) + ještě připlatim, vzal bych si totiž i dveře řidiče... tak nějak do budoooucna perfektní stav, se sklem komplet, bez tapecírungu... do sbírky :-) místo kapoty :-)
Na celi sem měnil oboje dveře... pravý se povedly... ty jsou jako nový... ale u řidiče se trochu objevila menší koroze po vnitřním obvodu dveří dole... a lehce se sloupal lak kolem kliky (chybička dědy lakýrníka, ale objevila se až asi po 3 letech... byl vynikající lakýrník! to neva), každopádně ty dveře nejsou stejná kvalitka jako pravý :-) špatnej vrak... investor a je to celkem zvláštní jak je možný koupit dveře...oboje vypadaly perfektně ale čas ukázal že perfektní byly jen jedny... teď si dám víc záležet... na výběru... a taky to i zacvakám... :biggrin: ještě že má celi jen 2 dveře :-) :biggrin: ty pravý ale přísahám jsou jako nový... tam neni špetička rzi nikde... a lak špička... :bomb:
Co tak vim už že na dveře trpěj 6g a to fest... já hledám čistě kvalitku pro 5g :-) neni to špatný, ale chci lepší... resp. daruju kapotu 4x4 turbo shark za zadní víko kufru top a top dveře řidiče s příplatkem z mý strany... a za kvalitu zaplatim tooo jo

2015 hlavně musim najít schopnýho lakýrníka tenhle rok--- aby nebyl barvo-slepej a prostě byl perfektní, cáknul "bez sundavání" nárazník /netvrdil mi že to nejde... a pod. bláboly)... na celi bez sundavání to podotýkám, nikdo ho sundavat nebude :-) ani omylem..... kdyby blboun věděl jak je to těžký ho napasovat tak by to pochopil... takže bez... ukáže že se trefil v barvě, zmizej samolepky... atd... pak dostane zakázku na pravej blatník když se mu to povede... mimo auto stříkání, oddychovka... a pak zadní víko kufru a dále třeba ty dveře... takže najít lakýrníka bude bojovka tohodle roku... a test... moje výhoda je že znám ceny, a výhoda pro lakýrníka je že já nespěchám... já mam času dost... výsledek je výsledek, čas nezájem... a doklad nepotřebuju... dokladem a referencí je celica.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Zíbi »

Dveře mam, ale jsou ve vínový metalíze...
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Zibi> tak je schovej, vezmu si je časem jestli nepřekážej... barva no problemo... spíš jde o kvalitu fakt se liší /lyší... vypadá to blbě jak s měkkým i s tvrdým y bych to slovo úplně zrušil dal bych lXší)... co sem tak prozkoumal za pár let... kvalitní dveře nemaj ani kapku rzi nikde.... totálně nikde... i po 20 - 24 letech ty horší chytnou dole... po obvodu spodní hrana lehce... ale jsou načnutý... a nebo kdyby ti překážely, tak kdyby ses dostal do prahy, okouknu a uložim, zacvakám... no problemo komplet se všim, bez tapecírungu aby se to dalo jednoduše prohodit někdy... čistá původní barva... už sem měnil oboje dveře... jedny jsou perfektní tak chci perfektní i řidičovy...
jedny původní mam schovaný... jak křeček :-) tam udělal ale feťák díru protože se netrefil do okna kladivem a trefil dveře nad klikou... díra byla zakitovaná, přišla nálepka "safe the planet kill yourself" po tomhle incidentu, kdy ten sráč na Zličíně zničil dveře, okno, a vytrhal všechny reproduktory a autoradio bez použití šroubováku.... vytrhal všechno ručně i repráky ze dveří live sound... komplet... kokot. no tak to byla taková vsuvka proč od tý doby mam zatmavený okna a dám to i na XV... nebylo to... a ty střepy nejsou příjemný... kreten... prodejní cena? 1000,- max autoradio bylo original jen pro celica... 5g... repráky bezcenný jetý, zesilovač pod sedačkou jen pro celica... všechno bezcenný.... ale nepoužil šroubovák magor fakt všechno vytrhal... ručně totální vysmahlý hovado... :biggrin:
Tak sem si pak koupil nový autoradio Sony, nový lepší repráky magnat a kenwood a dal do pořádku ten bordel... ale sklo sem nacházel i 3 roky poté... takže folie jsou dobrý... pokavaď nechceš nacházet všude sklo 5 let... No a ty chudáky dveře mam v garáži na jednom místě kam choděj občas bezdomovci... ale ani jedinýho nenapadlo je vzít a hodit do šrotu... bojej se jich... jsou začarovný... mohli by... ale bojej se... ty dveře od celicy jsou divný.... jsou mega podezřelý... s nálepkama "save the platet kill yourself"... stojej furt na svým místě i když bezdomovci z tý gatáže ukradli určitý věci... tyhle dveře od celicy jim ale nevoněj... :biggrin: tak si tam k nim přidám klidně i ty stávající v budoucnu... je dobrý vědět že jsou podezřelý... :biggrin: spíš je divný proč je tam mam? no protože je to za A test jestli je někdo neukradne... a za B se můžou někomu třeba hodit... jen je tam zakitovaná díra po kladivu... a nápis "save the platet kill yourself" nic víc nic míň... je to vlastně historie vozu... ale je... je tu schovaná
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
boboland
Člen Týmu
Příspěvky: 8
Registrován: úte 03.04.2012, 12:14

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od boboland »

Ahoj,

zhanam na celica 6g - 1994 - 1,8i vsetky
predne sveta - stretavacie aj dialkove.

najsurnejsie su vodicove stretavacie (krajne) a spolujazdcove dialkove (stredove).
zvysne dve mi v podstate netreba, maju len mikroskopicke vady a tak ich vymena nie je nutna.

mam ich porozbijane a rad by som ich vymenil, kedze teraz do nich zateka voda. dve su uz aj hrdzave.
nie je problem uhradit na ucet, alebo si po ne prist (ale nie až do Ašu)

+421 903 378 554

Maťo - Poprad
+421903378554
wisoft30@gmail.com
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Kubrt »

Mel bych mit leve ridicovo potkavaci a obe dalkove. Prave spolujezdcovo potkavaci nemam. Pokud nesezenes nikde jinde tak dej vedet.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Zíbi
Člen Týmu
Příspěvky: 71
Registrován: pon 03.01.2011, 20:20
Bydliště: Katovice

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Zíbi »

Dveře nepřekážej, jsou uložený pěkně v suchu a teple... Do Prahy tak na jaře. můžem se pak domluvit a asi bych si vzal tu kapotu, chceš dveře nafotit?
ST 182 2.0 Gti
Uživatelský avatar
Mattyno
Manager Týmu
Příspěvky: 456
Registrován: ned 07.12.2008, 11:40
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Mattyno »

K: blok 3sge st202, nebo 3sgte st205 viz. téma
http://www.toyotaklub.cz/forum/viewtopi ... 22&t=35754
RX7 FD single GT35R, street port, RA super seals, cca 450 HP
RX8 stock 238 HP
RX8 RHD JDM 238 HP, in progress
Celica ST185, CP, EAGLE, now in progress, cca 0 HP
A6 Allroad stock 180 HP
Bravo 1.4 electric windows, cca 40 HP
Winc
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 11.05.2012, 10:37

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Winc »

Neměl by někdo navíc levé (řidičovo) zpětné zrcátko pro 6. gen? Nějaké kurvě zase vadilo, tak sháním a Hradešín bohužel tentokráte zklamal. Teoreticky by mi stačilo jen to litinové "L"ko, které samozřejmě svařit nejde :D
Toyota Celica ST20 1,8
Honzis_Celica
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12.03.2015, 11:15

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Honzis_Celica »

Ahoj, jsem tu novej a tak rovnou nabídnu celicu 1,6 st-i na díly je bouraná na stranu řidiče odpředu az do poloviny řidičových dveří jinak je více méně všechno OK jen už nejsou přední sedačky. Když tak pište SMS nebo volejte na 722107892. Honzis
Winc
Člen Týmu
Příspěvky: 24
Registrován: pát 11.05.2012, 10:37

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Winc »

Tak jsem jásal, že existuje i něco jiného než Hradešín a bohužel ani Kutnohorská momentálně nemá nic :?
Toyota Celica ST20 1,8
Uživatelský avatar
Hug0
Věčnej rejpal
Příspěvky: 568
Registrován: pon 31.08.2009, 21:29
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Hug0 »

Koupím levý přední blatník na 6G celicu - nepomačkaný, nezrezlý (alespoň né moc :? ). Na barvě nezáleží :)

Winc: mám jedno navíc :oha: kdyžtak napiš SZ
Today:
KTM 625 SMC - for fun :)
BMW e46 coupe - daily fun :)
ex. Toyota Celica 2.0 GT st202 - sold :(
ex. Toyota Celica 2.0 GTi - burned :(
ex. Toyota Celica 1.6 STi - crashed :(

http://www.sportovnivozy.cz
Uživatelský avatar
honzism@n
Manager Týmu
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 18.06.2009, 20:15
Bydliště: Praha

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od honzism@n »

taky asi mam ale bez skla....
EX........ Celica sti 16V (1993).
Celica GT 125kw (1998)
Avensis T25 combi 130kw :) (2007)
Honzis_Celica
Člen Týmu
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 12.03.2015, 11:15

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Honzis_Celica »

Biscuit jo jo nandám fotky hned jak nafotim jo a jinak jsem z Pelhřimova ;)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od uruem »

Winc píše:Tak jsem jásal, že existuje i něco jiného než Hradešín a bohužel ani Kutnohorská momentálně nemá nic :?
No já ti to zrcátko nabídl, protože mám asi 4 sady naložený na vozejku na zítřejší skládkoodvoz. Tak jen, že mohla být využitá :D
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od gramo »

to bych si snad pro jednu sadu i přijel, zas tolik místa to nezabere a člověk nikdy neví...
Odpovědět

Zpět na „Celica“