nová klubová

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od micron »

Já už budu hodnej... jako z tý pohádky: "drž se škubánků" tak se budu držet píva jako dneska... ale růžový chci testovat dál sem si všimnul, že tam na korku od těch vín jsou normálně krystaly co se lesknou... krystaly na korku jako cukr, nebo koks nebo nevim... to sem v životě neviděl... na každým korku je jich tak 10 lesknou se jak diamanty... něčeho podobnýho sem si nikdy nevšimnul na korku od vína... a přísahám že sem měl i druhej den celkem halucinogenní stavy... když sem zavřel oči, tak to byly dobrý kreace jak na houbičkách nebo lsd... ty barvy a efekty... no vůbec to nechápu... to divný víno mě ale i vyléčilo co sem tak pochopil... od tý doby slyšim líp na pravý ucho... s kterým sem měl micro problém měl sem pocit že slyšim hůř na pravý... asi 2 roky... doktorka mě ubezpečila že to neni problém uší, že slyšim perfektně ale vadilo mi to... pořád sem měl pocit jako že levý ucho slyší líp... a to mi jako labužníkovi muziky stráááášně vadilo... až psychicky.... doktorka mi řekla že uši za to nemůžou ale čelist... chrupavka... takže tak..... asi rok a půl sem nebyl schopnej přijít na ten grif abych si jakoby profouknul pravý ucho jako to šlo dřív... a po tomhle vínu mi to začalo jít... je to božský... umět si znova profouknout uši jen jemným pohybem přesným čelisti..... rok a půl minimálně sem na to nemoh přijít a fakt mě to sralo... takže takovej upgrade fakt skvělej pocit si po 2 letech umět "přetlakovat" obě uši ne jen jedno... i když nechápu že přestalo jedno fungovat jakoby (asi stářim 32)... chce to jinej pohyb najednou úplě jinej než kdysi... nechápu, ale je to dokonalý... takže v tom mi to psycho víno udělalo radost... jeden čas sem si i nastavoval balanci v autě aby šla hudba víc z prava... jak to bylo nepříjemný... začal sem mít pocit že fakt blbějc slyšim na pravý ucho... a jsem vyléčen... :biggrin:
tady na barrandově je to prokřupání, úprava tlaku nezbytná... když člověk jede dolu do Prahy je to přetlak jako svině... úplně zalehnou uši... nahoru i dolu... člověk musí mít grif "profouknutí" a musí to bejt stereo :-) já sem na tohle fakt citlivej... ale nejsem sám, kdysi mi doktorka na ušní řikala, že to samý dělá její syn... taky přetlakovává... tlak... mam fakt radost že sem se naučil novej grif... fakt mi to vadilo... :roll: :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: nová klubová

Příspěvek od gramo »

Krystalky ve víně jsou v pořádku http://dosklepa.cz/clanek/letem-svetem- ... ny-diamant
Jen nevím, jak to souvisí se Stanovou celicou :)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: nová klubová

Příspěvek od Jimmi »

Kdo ví jaký krystalky (a čeho) to do sebe Mikrón zase ládoval. Podle jeho přerývané řeči, do klábosnice obtisknuté, bych dokázal hádat cokoli :lol:
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od libor12 »

Microne,zacinas se vážně propijet k dokonalosti. Možná uz tam jsi... delirium tremens ...pokud nevyhledas pomoc odborníka bude to rychlé. ..
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od micron »

krystalky tam mam mam ty špunty na baru... dneska sem dal flášu kolegovi z práce, že je to vynikající víno... voní a chutná fakt po jahodách, třešních, stačí vychladit ročník 2011, tak si to daj prej v sobotu s manželkou a daj vědět... :-) o krystalkách na špuntu, korkovým fakt kvalitní je i ten korek byl informován :-) :biggrin: já si jedu zase pívo... tohle víno si dám rád, ale už ne víc než 1 na ex... poučilo mě... vykolejilo mě fakt dost :-) měl sem ještě podobný jiná fláša, stejná odrůda, asi od nějakýho souseda ve francii, ale nuda... chuť, vůně nuda... obyč nuda... vypít vyhodit... žádnej efekt/defekt? :-) a hnusnej plastovej korek bez krystalů... prostě nic. neni SYRAH RoSe jako SYRAH RosE, rozdíl tam je, i když cenovej ne... cena je ale podivuhodná 100,- za ten zážitek by si zasloužilo 200,- prodej... je fááákt dobrý jak limonáda :-) nesmí se to ale míchat s pívem cca 5x piv a pak to prohnat timhle vínem... 2x... každopádně odvaz to je, a je lepší se věnovat hudbě, samičce, nebo čemukoliv jinýmu, hlavně nikdy ne psaní a telefonování :-) prostě relaxovat... ale ne psaním a telefonováním... to už vim :-)

Stan> koukám Bannerka baterka vypadá jako ta moje, mam už 2. kus 4 porty 80 fakt supr baterka... nemá chybu... ps: první sem zdědil z Nissanu Terrano kde byla spousty let... tak proto mam druhou, ne že by neměla nárok :-) kapacita a 4 kontakty 2x+ 2x-, kvalitka... se divim že alternátor ani nikdy neprotestoval na 80 baterku i když byl dělanej na 45/50 já ale 80 potřebuju, vzhledem k odpočívání při muzice... double kapacita se hodí, velmi praktické :biggrin:
+ kdybys chtěl zajímavý mlhovky, mam jedny náhradní pod postelí :-) žlutý DLAA a jsou ultra hustě v pohodě... lepší než originály. nebo si je můžeš objednat na ebay... žlutý nebo čirý... za pár kaček kvalitka!!! pasujou a svítěj jedna báseň... design je dělanej přesně do před face lift nárazníků... 89-91 only

Gramo> dobrý, děkuju za info :-) tak to mě uklidnilo... nikdy sem si takovejch krystalů nevšimnul... a celkem mě to zaujalo... je to hezký v kombinaci s tim načervenalým špuntem :-) sem si myslel že je to cukr (i kolega v práci řikal že to musí bejt cukr, i kdž pije víc vína než já, nikdy to taky neviděl :-))... zaujalo mě to na tolik, že sem si musel ověřit, že to samý udělá i další fláša... a jo :-) diamanty fakt že jo... ale ty fotky tam maj trapný... tohle víno má drsně fotogenický diamanty... zkusim vyfotit... lesk úžasnej
proč sem si vybral růžový vína ke zkoumání? no protože se líp v těch hromadách vín hledaj... tou barvou... vín je prostě moc ta barva zaujme... mohly by se dělat i modrý vína... kapka barviva borůvek třeba... jo modrý aby člověk moh testovat, neni totiž pak moc konkurence ať je to růžový nebo by bylo modrý... člověk si to zapamatuje :-) proč neni modrý víno? já bych ho koupil ihned... vůně borůvek... bla bla barva borůvek... nechápu... :wink: hrozny jsou modrý tak proč neni i víno ve flašce? teď sem byl na nákupu a vzal sem 2 ty mý oblíbený Syrah 2011 do zásoby, 1 sem nechal a na zkoušku Brise France 2013 Cinsault no neni tak libový ani voňavý ani chuťový jako Syrah... takový prostě obyč víno... jako už co sem se díval tak u mých local vietnámků už nemaj moc na výběr co se růžovýho týče :-) tohle je hořko-kyselý taková klasika.... žádný jahůdky a třešničky... nene... necejtim svým frňákem ani tlamou nic... jen víno nuda... jen barva... jinak je podobný jako dost světlých vín až na barvu... to je málo... člověk si zamlaská a má vysušenou tlamu... ne takový pocity Syrah 2011 nedělá přiblblý... tam je to jiná vlna... já hledám další diamanty :-) a je zase dobře že tim jakoby některý vinaři profíci pohrdaj.... o to víc chci víc diamantů, já to totiž obdivuju... tuhle chemickou reakci... protože nějaká obdobná chemická reakce se pak děje ne jen na korku nebo ve flašce ale i v člověku :-) chci ty diamanty :-) na každým svým korku :-)
Naposledy upravil(a) micron dne stř 28.01.2015, 13:37, celkem upraveno 7 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: nová klubová

Příspěvek od Jimmi »

micron píše: ... voní a chutná fakt po jahodách, třešních ...
Prostě čůčo, proč to nepřiznáš hned 8)
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od Stan »

Čůčo číčo :lol:
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od micron »

Jimmi> nevim co je to čůčo... ale má to bejt požitek... pro oči, chuť, a nos... nesmí dělat hlen, knedlík v krku jako dělá převážný množství červených vín... a nesmí po nich bejt druhej den špatně od žaudku... pak ok... vzorkem myslim 1 flašku/2 na osobu v rámci testu :biggrin: K nám do hotelu jezdí spousta vinařů ku příkladu mikrosvín... 1 místo 2014, volařík, a zámecký vinařství.. maj vynikající vína... člověk během koštování vypil cca 4 litry min a byl v pohodě... vůně, chuť, energie, i člověk co je zvyklej na pívo tak byl circa střízlivej po těch lahodách... jo i my umíme fantastický vína, ale je to o jiný ceně a už si je nekoupíš u lokálního vietnamce že... což je škoda... ale růžový je takový tabu... co si budem povídat... a co modrý :-) to je teprve tabu... :biggrin: nikdo si nikdy nedovolil kápnout ždibíček modrýho barviva do vína... já řikám že je to škoda... :wink:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: nová klubová

Příspěvek od Jimmi »

micron píše: ... nevim co je to čůčo ...
No to snad ne......! :roll:
http://domacivino.kvalitne.cz/page2.html
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od micron »

Jimmi> oooou tak to sem netušil... sem spíš za tim viděl nějakou tu erotiku :-) No já sem pivař tenhle slang neznám... dobrý :biggrin: ps kde koupim živnou sůl?
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od Stan »

Dotaz - kolik zhruba může mít teplotu plechovej kryt svodů? Respektive jeho horní povrch. Zvažuju, že bych ho nechal v práci lehce opískovat a stříknout. Standardní barva je epoxidovka a vypaluje se na 120st. Případně mi lakoš nabízel jakousi vodou ředitelnou barvu, co se vypaluje na 180st. Otázka - není na tom plechu víc, když jede člověk ostřejší jízdu?
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: nová klubová

Příspěvek od Jimmi »

Je tam víc.
Stříkni to něčím hliníkovým na kamna. 600 st. apod.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od Stan »

Jako 600 jsem si tak řikal, že by mohly mít svody. U toho plechu, když má navíc 2 vrstvy, jsem u horního plechu tipoval tak 200-300. Tak to na to nejspíš seru a nechám to tak.
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Uživatelský avatar
Jimmi
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7849
Registrován: čtv 22.07.2004, 10:26
Bydliště: Praha, Teplice

Re: nová klubová

Příspěvek od Jimmi »

Soudím podle toho, jak z toho ty barvy rychle lezou. Přesné hodnoty jsem neměřil.
Zkus vypalovací silikonovou.
LB hyaku ichi 百一 4E-FE 1332/65kW modrá o->
HB 4E-FE 1332/55kW červená o+
VAZ 2103 1500/49kW bílá
Uživatelský avatar
Stan
Carina crusader
Příspěvky: 1163
Registrován: ned 21.09.2008, 12:28
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: nová klubová

Příspěvek od Stan »

Čištění a oprava všeho rezavýho v motoru pokračuje..
Menší sahara je už namontovaná, tady je ta větší:
vetrak pred.jpg
(209.11 KiB) Staženo 715 x

po..
vetrak po.jpg
(227.92 KiB) Staženo 715 x
Celica 5G gti 11/89 2.0 115kw 3S-GE (věčný ladění)
Carina E 92 liftback 2,0 16v 98kW 3S-FE (daily car)
EX Carina E 93 liftback 1,6 16V 85kW 4A-FE (5x vymazleno/5x rozbito/na díly)
Odpovědět

Zpět na „Celica“