zavzdusneny motor

vše ohledně modelové řady Camry
Odpovědět
Návštěvník

zavzdusneny motor

Příspěvek od Návštěvník »

podarilo se mi asi zavzdusnit moji karu mam model Camry CSX station wagon z roku 92, nedrzi pri volnobehu otacky a furt to cuka. nevite nekdo jak na to? nechce se mi moc do servisu...:)
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Pokud myslíš chladicí okruh, tak nějak takhle:

Otevři víčko chladiče (pokud máš teplý motor, bacha ať Ti to nevylítne), otevři naplno topení, nastartuj a nech ohřát až se otevře termostat, samo to pak vybublá, možná bude potřeba něco málo dolít, zavřeš chladič a je hotovo.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

dekuji moc za odpoved!
nevim jestli je to chladici okruh. pokusim se presneji popsat co to dela.
dosel mi benzin, uplne. dolil jsem tam z kanystru a odjem asi 500domu.
rano jsem nastartoval a pri volnobehu otacky klesly pod 1000, kdyz jsem
zaradil a chtel se rozjet tak to chciplo. odpoledne jsem to zkousel znovu
nastartovat a tak po 1min to vzdy samo chciplo jiz pri volnobehu. jsem uplnej laik ale mam pocit ze je to spis neco se smesi, je to vubec mozne?
dik
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Aha, tak to určitě neni v chladiči.

Jedna z možností je, že ti to nasálo bordel ze dna nádrže a zaneslo palivový fitlr.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

aha, takze tohle asi jako laik neopravim co? a jeste dotaz neni mozne ze by tam byla nekde bublina vzduchu a to by zapricinilo nevhodny pomer palivove smesi? teda mozna je to blbost jenom se ptam...
kazdopadne asi tohle neni moc fajn pro motor, se chystam tak za mesic na cestu cca 8000km tak nevim co s tim.
Uživatelský avatar
BRunner
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1036
Registrován: čtv 01.07.2004, 12:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BRunner »

Kontrola, případně výměna toho filtu není zas tak složitá. Bohužel ale nevim, kde je u Camry.
Vzduch to určitě nebude. Možná ti někdo ještě něco poradí, ale asi opravdu nejjednodušší bude, pokud navštívíš servis.
Uživatelský avatar
toyotak
Navigátor
Příspěvky: 115
Registrován: pát 04.08.2006, 19:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od toyotak »

ahoj hlavne by bylo dobry si nechat zkontrolovat ecu motoru ahoj PS a pat teprva resit nejaky ten problem
Odpovědět

Zpět na „Camry“