Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Tu modrou znám moc dobře... kdysi sem se na ní byl juknout.... lákal mě ten sosák a žábry před xxx lety :-) byla v bazaru na černým mostě... ale stačilo kolem projít a zmizel sem do svý modrý :-) ten sosák a žábry jako dobrý ale zbytek no nevyměnil bych jí ani omylem už před xxx lety... tak kapotu náhradní mam doma v ložnici se sosákem a žábrama- červenou, ale jak sem pozvolna dospíval, tak se mi čim míň chtělo jí tam dávat... je to zbytečný, jen se na to chytaj joudové jako sem byl já kdysi :-) ale jo přiláká to pozornost vždycky... já sem tuhle modrou bral jako konkurenci (i když mladší moje je 1989 tahle byla 91)... ale po prohlídce mi to stačilo :-) ne to nebyla konkurence, jen nachystanej med, lepkavej... toho se chytil tady borec... jak se jmenoval... jooo Greddy to jméno se dobře pamatuje... ten jí tam koupil... a jo hrál si sní hezky... ale přeháněl to... šel po výkonu a blbinách místo aby udržel 100% stav 3SGE stable system... jo byl inspirací pro mě, žárlil sem trošku :-) i když sem předpokládal její tvrdej osud), prostě zmagořil, a vlezlo mu to na mozek... jeho celi se začala samosebou srát, to to tu tohle a tamto... a pak všechno... pak sem jí zahlíd někde na netu s vyvráceným zadním kolem.... jako K.O. ---- a pak už byla pro mě definitivně K.O. bez inspirace... jo co se Greddymu povedlo bylo předělání nekvalitní kůže na novou... světlou bílou, kvalitní práce nějakýho týpka... fak supr... ale kůži bych nechtěl ani kdyby byla sebekrásnější :-) ale za tu investici do interieru + vypadalo to fakt mega luxusně.... kvalitní kůže... pro mě ale nepříjemná zálžitost kůže stejnak... a pak to auto jakoby zmizelo z povrchu... tak sem to vnímal já... už je jen historie.... ale ty fotky stojej za to... jo je zachycená a měla zajímavej život
počkaaat takže Avenger je Greddy???? masking :biggrin:
a tamtu příšernost s dementním nárazníkem a polepama jí někdo proved jako za co???? tohle si zase ale nezasloužila... tohle bylo příšerný kdysi vidět... motha fucka stupido tuzing JZD fakt ekl... tohle vidět že by někdo proved mýmu autu, takovej šajzung, asi bych ho svázal do kufru a hodil toho debila v pytli do čističky odpadních vod... nebo do nějakýho podobnýho místa aby se probral... no tohle je prostě exrem humus... hovno bych ho svázal a hodil na šumavě do bažiny, rašeliniště... za živa... jednou z něj bude benzín... aspoň nějakej užitek bude mít to hovado posmrtně :-) za xxx let jako retro palivo do veteránů :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
avenger
Řidič
Příspěvky: 276
Registrován: pát 19.10.2007, 21:34

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od avenger »

tahle (resp. moje) nebyla 91 ale 90.. co vim odvezl si to před 5 lety člověk do Plzně. A na čerňáku jsem jí nekoupil nýbrž V horce u čáslavy ;) ale jsem rád že máš přesné info :) na výkon jsem u ní nesáhl byla to série a repasoval jsem všechno po minulých majitelích aby auto bylo v co nejlepším stavu... nic se tam nesralo, tak už jsem auto koupil. Bouračku jsem s ní taky neměl takže opravdu nevím co tady vyprávíš za roztomilé pohádky... opět co se týče kůže tu mi prodala Lenka z Hradiště takže žádný předělání :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

avenger> takže nejsi Greddy ale asi až po Greddym... Greddy tam nechával dělat white kožku... + spoustu věcí... co mě nezajímaly... Greddy byl tady na fóru celkem známej... asi ho znáš taky ne? a kdopak zničil to auto? Greddy? nebo někdo neznámej? to se nikdo nikdy nedozví asi, kdo vylomil to zadní kolo.... podle mě ho zničil greddy... a pak putovalo putovalo až k tobě... a pak k tomu jelimanovi co mu přidal ten úžasnej FNF JZD šajzung anti design..... nebo jak tedy? seš greddy nebo ne? pane tajnej... já sem tohle auto sledoval jako ninja... chceš fotky? mam i s datem
+ je zvláštní že gredddy povídal že si koupil bmw Z4 kdysi... takže si greddy nebo ne? pane BMW? :biggrin: Na takovýhe věci já mam paměť ale pamatovat si kdo kdy má jaký narozeniny... tak to je v prdeli.... :biggrin:
ok máš je mít... 2 roots ext ok... int demolition... BEE včelka 2005 černý most srpen bazar bad condition this time 2005---- very bad.... but sexy yoyoyo pak co vim si jí bral Greddy... do parády
Obrázek
Obrázek

ale ono je celkem jedno kdo seš... víš prdlajs... a o to tady jde... vědět prdlajs je principem ekonomiky... :biggrin:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
avenger
Řidič
Příspěvky: 276
Registrován: pát 19.10.2007, 21:34

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od avenger »

ne Z4 jsem si vůbec nikdy nekupoval, kůže byla šedá a ne bílá a jak řikam je to od Lenky a už mě to docela unavuje.. spodní fotka je z Horky z čáslavy. za mě 5 let bylo auto nebouraný tečka.. takže víš uplně kulový, tím bych tu debatu uzavřel protože mě nebaví reagovat 5x na to samé :)
Antimistrator
Site Admin
Příspěvky: 20
Registrován: pát 29.11.2013, 10:57

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Antimistrator »

Zbytečnou diskuzi s nadávkama jsem přesunul do tématu ke smazání (trochu se to pomíchalo s tím, co už tam bylo, tak to nedává smysl, ale ono to nedávalo smysl ani předtím).

Nejspíše jde o dvě různé celicy, jedna s bílou a druhá s šedou kůží v interiéru a tím bych to tady uzavřel.

Nevidím důvod, proč by sem kdokoli nemohl poslat fotku svého bývalého auta, i když už třeba neexistuje.
Uživatelský avatar
avenger
Řidič
Příspěvky: 276
Registrován: pát 19.10.2007, 21:34

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od avenger »

jde o stejnou celicu o které mluví ale micron má pomíchané fakta, ale jeho reakce nechápu a je mu kulové do toho co já si tady postnu nebo ne..dál se k tomu nebudu vyjadřovat, chtěl jsem nadhodit nějaké fotky pro oživení a pokud bude mít problém může mě vyhledat osobně, nemám s tím nejmenší problém.. ale nehodlám to řešit zde.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od garfielld »

micron píše:avenger> takže nejsi Greddy ale asi až po Greddym... Greddy tam nechával dělat white kožku... + spoustu věcí... co mě nezajímaly... Greddy byl tady na fóru celkem známej... asi ho znáš taky ne? a kdopak zničil to auto? Greddy? nebo někdo neznámej? to se nikdo nikdy nedozví asi, kdo vylomil to zadní kolo.... podle mě ho zničil greddy... a pak putovalo putovalo až k tobě... a pak k tomu jelimanovi co mu přidal ten úžasnej FNF JZD šajzung anti design..... nebo jak tedy? seš greddy nebo ne? pane tajnej... já sem tohle auto sledoval jako ninja... chceš fotky? mam i s datem
+ je zvláštní že gredddy povídal že si koupil bmw Z4 kdysi... takže si greddy nebo ne? pane BMW? :biggrin: Na takovýhe věci já mam paměť ale pamatovat si kdo kdy má jaký narozeniny... tak to je v prdeli.... :biggrin:
ok máš je mít... 2 roots ext ok... int demolition... BEE včelka 2005 černý most srpen bazar bad condition this time 2005---- very bad.... but sexy yoyoyo pak co vim si jí bral Greddy... do parády
ale ono je celkem jedno kdo seš... víš prdlajs... a o to tady jde... vědět prdlajs je principem ekonomiky... :biggrin:
ty zase perlíš Microne :)
btw tu Greddyho jsem cca před 3 rokama(možná i víc) vídal u nás ve Zbiroze a pak tu chvíli stála s polovylomenym zadnim kolem (asi obrubník) a už jsem jí neviděl
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Garfielld> joj no tak byla to sokyně... dost namyšlenej namasírkovanej Greddy... pak auto K.O. a místo aby se omluvil že to auto šlo do háje... bmw... jako masér blbec :-) tim mě dorazil... jako že celica už neni prostě zajímavá, kretýno... svým způsobem jí zesměšnil.... urazil... a jak se zdekloval.... jako svišť.... du do lepšího :-) BMW Z4.... nějaká blbá celica :-) :-) :-) no ale to jen tak jak sem to vnímal já... z jeho strany.... ze svý sem to vnímal spíš: tak si prohrál chlapečku.... konečně... ale trvalo to... škoda tý pěkný kůže.... by mě zajímalo jestli alespoň ta ještě existuje, bych to snad koupil jen tak na památku... protože tahle práce co na tom mistr mistr! předved byla a je špička... koupil bych tu práci jako dekoraci... a to myslim fakt vážně... všechny sedačky od mistra čalouníka... do budoucna jako posezení do obejváku proč ne...
ale jinak no prostě nezájem nepochopil sem proč se tu najednou ocitly fotky dávno mrtvýho vozu... ale i to chápu nostalgie.... fain... a to je konec jak by řeklo prasátko porky... tadydýdadá... a to je konec... :biggrin: Je to vlastně inspirace co se nesmí NIKDY stát... :bigups: NIKDY je to krásnej příklad jak všechno posrat... a prosrat ne jen love...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Jedna rychlá ze dneška.

Obrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Myfune »

Koukám gramo že si koupil k autu hangár :-D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od aczasa »

A navíc jsou všechny stejný. ;-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

to je ta unifikovaná masová produkce...
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od aczasa »

Agro Slušovice? ;-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Myfune »

Tohle bych viděl na STS Chvojkovice Brod.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od aczasa »

ObrázekObrázekObrázek
Tak jsem se byl po velmi velmi dlouhé době mrknout na stařešinu. Pomalinku se doplňuje a je reálná šance, že příští podzimní sraz už uvidí sama. ;-))
Back in Czech.
Odpovědět

Zpět na „Celica“