Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Biscuit> hahaha :P no máti už občas zaprudí jestli bych si nenechal nabarvit vlasy... zbavit se šedi kolem uší :-) řikám: heleeee já na rozdíl tady od fogiho a bráchy aspoň neplešatim, tak nepruď :-) ale tak zase je to zajímavý, teď si potřebuju koupit botky a přemejšlel sem chvíli jestli šedý pumy s vínovou nebooo.... :-) abych jako ladil :-) no moje starý pumy jsou černý, neušpiněj se... ale šedý nebyly špatný :-) trochu mě zaujaly :biggrin:
dneska sem si vzal do práce foťák tak takhle po ránu vlhká celi... nastřílel sem asi 40 fotek, tahle ujde, se stabíkem by to bylo lepší, ale sem lenoch.
Obrázek
po cestě z práce sem se stavil koupit doutníčky, vystoupim z celi a čumim... takový mega lejno na kapotě... to sem ještě neviděl :-) to byl pták bombardér... mě musel trefit za jízdy bastard :-) mega shit
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

Microne, ty mě vždycky nějakou větou nedostaneš do kolen.. :D :D Teď to byl ten odstavec pod fotkou.. :D :D
Jinak šedivění se dá vyřešit pár způsoby, já ho už dopředu začal řešit holením hlavy. Nikdo se ti nemůže smát, že jsi rozchuchanej, nebo že máš ty vlasy mastný apod. Taky je to lepší na údržbu - přijdeš do kópelky, hodíš na hlavu trochu vody, usušíš a můžeš jít do práce. :D
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Biscuit> doutníčky monte cristo red jsou fain... dělaj mi jen dobře, v krku mě neškrábalo ani nepamatuju, na rozdíl od cigaret, nekašlu, pohoda... bez filtru a pozor i zubařka si všimla rozdílu... kdysi sem musel chodit na bělení zubů 3x do roka při cigaretách... doutníčky monte cristo 1x za rok... kvalitka je kvalitka, člověk musí dbát o svoje zdraví :-) já na požírání nejsem, když mam akorát končim, kdybych se přecpal, bude mi blbě a budu línej jak prase... pěkně akorát, co nesnim v práci, daruju bezdomovcům, stačí udělat balíček, dát ho na koš venku a do 10 minut, spíš 5 minut si ho někdo rád odnese a má snídani... nechápu plejtvání potravinama... drtičky na zbylý jídlo atd... vždyť ty lidi venku bez práce a bez střechy nad hlavou maj hlad??!!! Sice chlastaj, to já taky a co... ale maj hlad... pak mam vždycky radost, když vidim toho týpka jak si to strčí do báglu, nebo do tašky... fakt mam radost a cejtim větší spokojenost, než kdybych si to nacpal zbytečně do svýho mini pandírka :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Joey
Manager Týmu
Příspěvky: 318
Registrován: čtv 05.08.2010, 21:32

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Joey »

Dneska jsme se s Nobreakem potkali na třešních :)
Naposledy upravil(a) Joey dne čtv 30.10.2014, 06:34, celkem upraveno 1 x.
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

Jedna umévací fotka :D Zatím jediná fotka, kde Celica vypadá fakt dobře.. :D
Obrázek
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Nádherný... pokochal sem se... jej :bigups: 5+6 neomrzej nikdy... je to prostě bar-bra-vissimo... design, kvalita, takovejch let co jsou ty auta na živu a jak jsou a budou nehorázně sexy... čistá radost pohledět nejen na celek, ale i detaily... nemá to chybu a nebude mít NIKDY. :bigups:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
29Carlos
Věčnej rejpal
Příspěvky: 939
Registrován: čtv 27.06.2013, 22:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od 29Carlos »

Pár fotek Cecilky...
Přílohy
Historic Kokořínsko 2014 027a.JPG
Cecilka v cíli Kokořínska 2014
(115.09 KiB) Staženo 715 x
Veterán rallye Mělník 2014 002b.JPG
Cecilka po Krkonoších 2014
(135.47 KiB) Staženo 715 x
Veterán rallye Mělník 2014 162a.JPG
Cecilka v březnu 2014
(153.58 KiB) Staženo 715 x
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od kamen »

tak jsem taky neco pofotil.. sice jen mobilem ale prece :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

dnes z ničeho nic... zemřel náš Denny... nikdo to nečekal, pěkně v piči... špatná slezina a krev v celým břichu... chudák... i když před 2 dnama byl u veterináře /ve špatný servisu a tam řekli že je prej v pohodě.... KO..... :oha: :stern: :sneaky: FUCK YOU!!!! Jo už nechtěl lézt lidem mezi nohama aby si načichal prdele... ani to se mu nechtělo... kurva škoda ho... mít lepší servis, žil by dál... kundy
Obrázek tak rychle kámo... tak nečekaně... no moc drsná rána, ne jen pro mě, já sem byl spíš kámoš.... ale Fogi a brácha... ty jsou v prdeli, máti nasráč... příště to chce kočku... tohle je moc citově drsný...
Naposledy upravil(a) micron dne pát 11.07.2014, 23:24, celkem upraveno 5 x.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

sorry nevim na to zrovna nemyslim... žádný mrtvolný téma neni... prostě jen vsuvka--- a konec
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

krása... hned je líp... :bigups: ps: Denny si to taky užíval v celi... jako žejo... jeli jsme s bráchou kempovat Deny měl celej zadek celi pro sebe... luxusně si to vychutnával... miloval to auto :-) :alian: proto sem ho sem dal---- byl s celicou spokojen.... :biggrin: sice musel nastupovat bočně, přes sklopený sedačky, místo kufrem, ale právě pro to se mu to líbilo... měl tam leháro.... LEHÁRO v celi... miláček... :biggrin: a co zůstane fotky a vzpomínky...
ps: biscuit< maj to bejt fotky s club celicama... nevim proč sem sereš mimoidy.... Denny znal celi... byl v ní cheš foto? ... tohle je trapný... straššně trapný... fotky jjsou to hezký ale nevhodný ještě víc než Dennyho fotka... to si uvědom..... :blush:
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Myfune »

biscuit ty syčáku. Ztvrdla mi pravá noha na plyn. :biggrin:

P.s. microne citový je to i s kočkou. Měli jsme doma kocoura a když tě každý odpoledne vítá, když jdeš domů, leží ti večer u TV na hrudi a přede, tak si prostě vytvoříš citové pouto i ke kočce. Tohle vyléčí jedině čas a nebo nový zvíře.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Myfune> taky jsme měli Mindu čičindu... byla fain... teď family nechce psa... tak řikám kočku, já sem měl vždycky kočku radši nevim proč, ale sem jedinej :-) no asi proto, že Minda vždycky přišla takhle v noci a začala buznit... tak jí stačilo pootevřít peřinu, nebo deku a vlezla si tam.... a usla mezi nohama... ne nic erotickýho ale jí se to prostě líbilo... :biggrin: vrněla jak stádo šelem... občas i slintala... :biggrin: na to klik jí bylo to bylo fakt srandovní :biggrin:
No viděl sem určitý plemeno kočky obrovský... co vypadá jak tygr... kdysi... tohle je ale asi až moc drsný... sice se o ní nemusíš starat tak moc... ale je to teda drsná číča... nevim jakej pes by si na ní dovolil... zároveň je to smutný, protože kamarádky, nebo kámoše nikdy nenajde, jen nepřátele... a navíc se na tebe budou lidi dívat jak na úchyla co potřebuje chodit s kočko-šelmou což je taky blbý... ale je krásná... nevim jak se jmenuje je to nádherný moc drsný... :biggrin: al zase o to srandovnější může bejt komunikace mezi touhle polo šelmou a psem... proč ne---?
Víš co průser je v tom, že brácha byl zvyklej chodit s Dennym... ale to s normální kočkou nemáš.... chce to něco jinýho... třeba i divnýho... to je fuck... mě napadla obří zmutovaná kočkošelma :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Co psi a kočky... pavouci jsou in :-) da celica
Pavouček na logu CELICA na prdýlce, sem se k němu přiblížil rukou a zamával mi... prackama 2ma :-) to nekecám! :-)
Obrázek
a kolega/kolegyně v zrcátku řidiče... tentokrát si to dal/a fest, ten nebo ta tam chytá ale velký maso.... sem tam hodil abych jako nakrmil a propadlo to... jako v automatu :-)
jako tenhle pavouk mrdá na malou havěť... skoro jako by chytal rovnou ptáky :-)
No já se ti pane pavouku vůbec nedivim, takovej bejvák... celica má krásný zpětný zrcátka... nádherný, ten design se fakt poved, a to by potvrdil i tenhle pavouk :-) fantastický! jenže on je na rozdíl od nás zná i zevnitř, a tam jsou 100% taky fain... tam má spižírnu mega :-)
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Celik »

Jako arachnofobik ti velmi děkuji. :)
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Odpovědět

Zpět na „Celica“