co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od garfielld »

RED5ive píše:Ahojte, pro svojí osobu sháním... celou Čeldu:) Nějak se mi po ni začalo stejskat a ikdyž nejsou kačky zpátky na 7g, nějaká pěkná šestka nebo i pětka by to určitě spravila... Kdybyste někdo měli nebo věděli o něcem na prodej, pište prosím, podmínka je klima a alespoň trochu rozumný stav. Dík
Ty vole (sorry, ale tobě to jinak nemůžu napsat :) ), proč to nenapíšeš třeba tam kam se dává poptávka na auta ;)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
RED5ive
Navigátor
Příspěvky: 105
Registrován: úte 02.12.2008, 13:08

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od RED5ive »

Kocoure, buď milej:) Tam už jich takovejch je několik...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

A teď se přizná ten, kdo má fungující klimu na 5g :biggrin: :biggrin: ten vzduch bych rád okoštoval, nevěřim že je tu nějaká s funkční klimou po těch letech :-) (i když náhoda je prdel- možná funguje zrovna u tý zrasený odstavený US od Toma :-) ) jestli jo u provozovaný, tak tu bude nějakej muzejní fascinující exponát :-) a ani ten ne... neni možný :-) v tom sem dáááávno zahučel 8.000,- u odborníka na klimy... nepovedlo se, tak sem to nechal vytrhat a zbyly jen hadice... takovej voser to sem nezažil, zase ale pozitivní to bylo v tom, že nejsem na klimu 11 let zvyklej a vadí mi i v práci... když teda nejsou tropy... ale vysouší to celýho člověka... a je jasný že lidi jsou na tom pak závislý... na tom suchým vzduchu, a to nejsem :-) jsou magoři co se ubytujou a pustěj klimu na plný kule i když neni potřeba, prostě závisláci + přenášej se tim dobře nemoci...cirkulací ideální :-) klimu jen v extremu, jinak musí bejt vyplá co se mě týče... vysouší mi frňák a ten si sušim doutníčkama místo klimy :-)
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Kenne
Manager Týmu
Příspěvky: 352
Registrován: pon 31.05.2010, 12:57
Bydliště: Znojmo

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Kenne »

hele k tomu prave slouzi ta klimatizace, aby se ti nezaparily gulky :) ja jezdim celdou kazdy rok v lete do chorvatska bez problemu a to mam cernou barvu :wink:
Celica ZZT230, 2000, black
TomAss36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 30.04.2014, 08:12

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od TomAss36 »

Jako čerstvý člen a majitel 7g zdravím místní nadšence a odborníky......a měl bych prosbičku.Dávám ji trochu dohromady a rád bych se zeptal,jestli někdo nevíte o klikové hřídeli.Je to slabší verze 1zz fe.Budu rád za jakoukoliv odpověď.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od libor12 »

Kliková hřídel se dá koupit pouze originál. Existují sice různé druhovýroby - většinou čína - nejsou vyvážené,velmi nepřesné atd. Pokud máš tu celicu co se prodávala za 30 s klepajícím motorem,tak je jednodušší podívat se na allegro a vyrazit pro 1zz nebo 2zz do Polska.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
TomAss36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 30.04.2014, 08:12

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od TomAss36 »

myslel jsem,kdyby se našla někde po bouračce.V Praze sem našel motor z Avenssise,ale když do toho člověk nevidí,tak je to těžko....novou mi prodají za kolik?Motor by vyšel na 26 tisíc
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od libor12 »

Nová klika je s cenou kolem 20k. Lepší je to Polsko. http://allegro.pl/listing/listing.php?s ... =xd&link=1 Ale i tak s tím motorem můžeš za chvíli být ve stejné situaci jako předešlý majitel. Radši bych volil 2zz swap. http://allegro.pl/silnik-toyota-corolla ... 92605.html
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
TomAss36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 30.04.2014, 08:12

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od TomAss36 »

Díky za odpověď,budu si to muset promyslet....všechno ostatní se zdá dobré,ta klika byla po opravě,ale nevydržela.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od libor12 »

Aha,to jsi měl říct uvodem. V tom spodku by ti zaklepala i klika nová. Ten spodek můžeš odvézt do šrotu. Hlavu si nech.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
TomAss36
Člen Týmu
Příspěvky: 4
Registrován: stř 30.04.2014, 08:12

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od TomAss36 »

Tak to jsem zrovna slyšet nechtěl....můžu se zeptat kvuli čemu?Já myslel,že to odflákli...To bych teda asi vydal cestou toho swapu,ale to bude chtít vyměnit asi i komplet spojku,ne?(btw,převody jsou nastavené stejně?)
Indian123
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 16.07.2012, 14:35

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Indian123 »

Zdar lidi sháním pravej i levej zadní lem na celicu st182, tak kdyby je někdo měl tak bych byl velmi rád :-)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od uruem »

Co přesně myslíš tím lemem ?
Indian123
Člen Týmu
Příspěvky: 18
Registrován: pon 16.07.2012, 14:35

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od Indian123 »

Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: co nám přebejvá a někomu chybí...CELL+

Příspěvek od micron »

Takový lemy se neprodávaj... buď ti to někdo vyřízne z auta, nebo ti je musí udělat šikovnej klempíř cca origo... + neni normální hledat lemy na 5g sti/GTi mam 89 ročník nonstop venku a lemy jsou pořád jako nový... máš to nějaký divný.... čeče jinak by se prodávaly, kdyby to bylo tak hrozný u většiny aut, a to neexistuje... neni to podlaha a prahy... že....
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“