Kde jsme koho potkali ;-)

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od PearlLex »

Prave, vetsina japonciku co byla dole na place, tak jsme tam jeli s klukama z JDM :)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Zavzpomínal jsem, kdo tady na fóru z JM kraje má černou 7g a napadlo mě, že asi Kenne a ono jo
Obrázek

Kromě už jmenovaných toyot jsem tam zahlédl ještě jedu MkIII Supru
Obrázek

A na černou 7g dole u boxů jsem si nakonec vzpomněl taky.

Fajn výlet a byl jsem nakonec rád, že nás neodradilo počasí ani čekání na dráhu, když jsme přijeli, dopolední už byly vyprodané, to nám čekání přišlo dlouhé, tak jsme to vzdali, ale po chvíli obhlížení a focení aut jsme zjistili, že to možná uběhne i rychleji... Nuda v Brně to rozhodně nebyla :)

Obrázek

Fotky zde: http://gramophon.rajce.idnes.cz/2014-04_Brno/
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od PearlLex »

Jo, i pres to ze sem v sobotu lestil a po nedelnim zaprseni to zas bylo jak prase, tak supr :D Ani sem si te na draze nevsiml, ja sem teda nejel, mel sem jeste zimni pojezd :D
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Dnes na Želivského kolem 18:00 večer stříbrná 7g na jihočeských značkách.
Fragnatik
Člen Týmu
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17.04.2014, 18:41

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Fragnatik »

V sobotu mezi Rebešovice a Chrlice na křižovatce na mě blikla Celica 6.gen ... myslím že modrá :D proletěla dost rychle a ani sem nestihl odpovědět :(
Toyota Celica ST182
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

Dneska bylo asi výr-očí bmw nebo co, resp. včera... nejdřív mi nějaký hovado v BMW 3 coupe který letělo asi tak min. 130km/h udělalo myšku před autem div se nepřevrátil... zrovna v takovým místě, kde si nikdo nedovolí riskovat... sjezd z barrandova, napojení jižní spojky a strakonická nebo dolu do tunelu... neskutečnej píčus... jel tak rychle že nebyl vidět ani v zrcátkách... střihnul to přes 3 pruhy stačilo bejt o 2 sekundy rychlejší a buďto by šel přes boudu nebo bych mu dal na boudu, kdyby se celi dotknul... to mě celkem rozházelo... znechutilo mi to celou jízdu do práce a pár hodin v práci...
V práci sem si celi píchnul pro změnu za BMW X3 s koulí... nechal sem mu tam 2.5 metru minimálně, protože na hovada s koulí už mam štěstí....
ne, neskutečný asi ve 2 ráno čumim jak mi poskočila celi směrem vzad... vylítnu a řikám " tak to si se asi posral ne kriple, vystoupili 2 frajeři a 1 řiká, "!já sem to neudělal schválně!" No to mě nezajímá, nechal sem ti tam 3 metry a ty mi rozmrdáš SPZ a rámeček... "tak co 1000,- a necháme to bejt... "1000,- rámeček stojí pár stovek... hele pako tohle neni tvuj rámeček z AAA, ale rámeček z US... netvářil se že by ho tozajímalo... ani to že sem div neměl díru ve značce... tak dobře zavolám cajty, ale budete tu čakat tak 2 hodiny tak se rozmyslete...sedli si ty burani do auta nastartovali a odjeli... tohle je kurva hustý :angry: naprostej fuck off.. to sem nečekal, řikal sem si, tak vytáhne 500,- a rozloučíme se... ani hovno no nekecej :biggrin: značku mam: 2SH5122 černý bmw X3 s koulí... a s blbečkem co si plete na automatu v dieselu zpátečku s rychlostí a ještě je to taková nevychovaná socka co si hraje na finančně hmotnýho... doooobře, spz sem vytlouk do skoro původního tvaru, rámeček sem vyměnil, mam v zásobě... ale ty jeden blbečku držák značky toyota stojí 1000,- lehce prasknul, ale kdyby tam nebyl prasknul by možná nárazník, a rámeček stojí 400,- výměna spz 500,- kdybych byl úchyl... ale že nejsem úchyl, a volat policajty kvůli pár stovkám se časově nyvyplatí, pomstim se ti jakmile se tohle auto ocitne v týhle ulici, a věř že mam čas na to si to očíhnout.... přijdeš o obě značky a možná ti katanou probodnu zadní gumy, zatim sem jí nepoužil, ale ty budeš premiéra... to si píchej :angry: frajírku uvidíme jestli máš kule na to odject bez značek, co budou zdemolovaný v koši...
Může se to stát každýmu, taky můžu někomu poničit auto land cruiserem s koulí... ale každopádně bych se za A omluvil a za B vytasil to 500,-, stav se znova... ideálně v neděli, když je parking free resp. v sobotu večer... borče... socko, tady ušetříš na parkování až se ti provětrá peněženka žes to neviděl... čas srazit to sebevědomí a aroganci na totální dno...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Idaho »

Včera se na mne z olomouce až domu lepila červená šestka :) přiznejte se :)
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Párkrát se mi cestou stalo, že jsem se ohlédl a lekl, jak to, že se tak lepí... A ještě k tomu nesvítí :)
Ještě jednou díky moc za tu štreku a rychlou pomoc.
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od gramo »

Podle všeho rozvody. Řemen měl být OK, před tím chvilku něco pískalo z té strany, takže asi nepraskl sám od sebe. Zatím se nepitvalo. Jedna z prvních hypotéz byla olejová pumpa, Joey mě nasměroval na vodní pumpu, což mi přijde daleko pravděpodobnější -- přece jen si dovedu představit, že bude pískat a zasekne se spíš, než mechanismus, kterým celou dobu proudí olej.
Uživatelský avatar
PearlLex
Člen Týmu
Příspěvky: 48
Registrován: pát 13.12.2013, 21:46
Bydliště: Jihlava

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od PearlLex »

Kamos videl v Tresti pred chvili cervenou sestku na litakach s kridlem. Myslel si ze to sem ja. Kdopak to byl? :D
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od micron »

biscuit> byly velikonoce... tak dostala celi vejprask... ten ale vrátí, otravovat policii kvůli zdeformovaný značce a prasklýmu rámečku bych se styděl... :oops: tohle je osobní problém... kterej neni podstatnej... ale jestli se ukáže... BMW bude se divit... a policii taky volat nebude... pochopí princip bumerangu ihned.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Znebra »

Hodonín - vídám dvě 7g. Jedna stává s partou BMW u OMW u Lídlu a druhá na benzince UNICORN směrem na Dubňany s oranžovým pruhem na dveřích, kdo je kdo? :D
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od kamen »

ja stavam u omw a u unicornu stoji slecna z luzic protoze tam pracuje :)
celica 7g 1.8VVTL-i
Uživatelský avatar
Kk
Manager Týmu
Příspěvky: 324
Registrován: sob 12.06.2010, 10:24

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Kk »

Dnes před půl jedenáctou u Bobrové (?objížďka Křižanov - Žďár?) pěkná 7g *H* **** (champagne metalíza) :shock: . Mával jsem, ale bohužel z necek (šedivé Mondeo combi :mad: ).
Celica 7g TS
Celik
Řidič
Příspěvky: 201
Registrován: čtv 03.05.2012, 17:32
Bydliště: Brno City

Re: Kde jsme koho potkali ;-)

Příspěvek od Celik »

Asi před hodinou v Brně-Bystrci u zastávky Zoo jsem viděl krásnou T20 v černé barvě. Podle znáčku vzadu na kufru to byla ST202. Kdopak se to jel projet ? :)
Obrázek
Toyota Celica AT200 1995
BMW E36 318ti 1997 - Winter warrior
Odpovědět

Zpět na „Celica“