Pochlubte se svojí Celicou

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Biscuit> ok... ale mohlo by to bejt ještě menší... přeci jen to neni tohle: tomu řikám kruťárna... tak že co jste to chtěl pane microne opravit... ten kód je: :-)
http://www.minidisc.org/manuals/sony/se ... manual.pdf
Tohle je matroška.... co se točí... laser product... sophisticated... not USB stick, jack, BT... :bomb: :mrgreen: tohle je kurva fest složitej matroš :-) Pane microne, kupte si prosím něco jednoduššího, kdyby jsme to opravovali, uvědomte si, že by během té doby zemřeli min. 3 japonci... děkujem za spolupráci :biggrin: Sony, zmenšovat budeme postupně... už vidíte že blokujeme i barvy podsvícení.... musíme si něco nechat na jindy... vypadá to totiž že se to už nikam nepohne... i když hundee ví a my víme že ten display budem mít taky... ale my jsme zpomalený, zpomalený, za-to ale kvalitní... to víme... počkat si a vyšperkovat... doladit chyby... stejně jako u televizí... samsung přijde dřív... ale když si počkáš na sony... reaguje rychlejc, je chytřejší, rychlejší a už ne dražší... jako tomu bejvalo... u sony se musí čekat... :biggrin: už ne průkopníci, ale ladiči... tak tak... jsou 2 typy konzumentů... 1. chce ihned co nejvíc za co nejmíň, ale zaplatí 2x cenu.... korea.... a pak 2. typ co si počká a chce ještě víc za míň... a to sem já :P ten první prípad je ale muj brácha... to já si rád počkám... :biggrin: a za 1/2 cenu budu mít svižnější strojek... neni kam pospíchat... aka jedna stolní hra... "pospíchej pomalu" se jmenovala... dobrá filosofie... mně sedí...
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Brácha mě pobavil... sem mu řikal o xv jako kdy tak přirazí... a pak tak sem koupil sony nový rádio... " do xv? neee hovnooo do celicky, ta si taky zaslouží :-) :-) brácha: " cooože? ty máš mít nový auto a řešiš si autoradio do celicy?? to si děláš prdel? .... jo vole je prostě jako žejo.... si piš :biggrin: celica taky chce dáreček, za to že bude hodná... voleeeee :biggrin: prdlajs... nová ÉRA bez minidisků... striktně data massage 2014... brácha má milnou představu, doufám že fogi nemá podobnou.... jako že celica bude stát a stát a stát někde na tajným místě a 1x za rok s ní vyjedu... no tak to nehrozí milánkové.... to fakt nehrozí... celi bude vyjíždět na úpravičky dle libosti.... a při těch výjezdech si hodlám vychutnat muziku... ty omezená nebudeš !!!! máš bavit a budeš čas/nečas nezájem----
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
hasa
Navigátor
Příspěvky: 83
Registrován: ned 10.02.2008, 17:06
Bydliště: Praha

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od hasa »

Land Rover Discovery II v8
Toyota Celica GT4 ST205
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Pardní fotky (nejen celic), ale ta první je geniální.
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

krásný fotky... to subaru 3d mi lezlo dávno lehoučce do mozku, je krásný... ale pak sem si uvědomil, hele kam se hrabe designem na celicu... nemá to kule... nemá :bigups: co má? křídlo... ale nemá ten celek... tu lahodu... ale je to pěkný subárko, celi je ale celi... a XV je šance na pokračování... jen řikám šance... může jí subaru zahodit, nemusí, ovšem mně je to šumafuck :biggrin: jen podotknu, že zahodit design konečně a určitej potenciál bavit.... by tu byl u XV po mrtvých letech--- čeho jinýho se chytit... jen XV nabízí tu možnost.... ale neni to nutnost... já jen že by to byla škoda... ignorovat---
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od micron »

Tak mam nový spolubydlící... už delší dobu si řikám co to je za pazvuky "vrkání" v 4:30 ráno aaaaa ejhle páreček holubů se mi zabydlel někde v panelu nad oknem... nechápu kde maj hnízdo, jestli ve ventilaci... to je pekelnej fičák když se zapne, ale je možný že jsou odolný... a muj parapet využívaj k producírování se... už jsou tu tak měsíc, ale včera sem je poprvý vyfotil, vždycky mi fláknou jak brzděj do okna... čuměj teda hustě a já sem taky čuměl... ještě že tan parapet je tak malej, že jim shitíky padaj dolu a nedržej se u mě :-)
Ale že si zvolili zrovna muj byt... nooo že by jim voněly doutníčky a muzika? Je to možný... otázka je jak si představujou budoucnost... mladý a tak :-) no kdyby je snesli do tý ventilace, jako že tam jsou a fakt tam asi bydlej... tak to bábátka odfoukne na chodník... jestli ale maj holubi "Za lubem" tak si to hnízdo upravěj i proti tý turbulenci a budu tu mít malou zoo :-) Si je ochočim, vytrénuju a budou z nich poštovní holubi aka DRONI jojo :-) ale jako hnízdo musej mít luxusní... když je to párek... nevim kterej z nich je golub ale je to celkem boss :-) vypasený sou oba... tady nemaj moc konkurence... dobrý jako :-)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Znebra
Navigátor
Příspěvky: 94
Registrován: stř 17.07.2013, 09:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Znebra »

micron píše:vypasený sou oba... tady nemaj moc konkurce...
Tak jednou takhle k večeři pečený holub alá kuře... 8)
Toyota Celica 1.6 STi (AT180)
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jene.S »

Zdravím všechny! Dlouho jsem se tu neukázal, až se skoro hambím. Jak se těšíte na sezónu? Já už celej netrpělivej pořádně provětral Celinu a aby to někomu nebylo líto, opět jsem dokumentoval svým aparátem! Zdar a sílu lidi!
Obrázek
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Myfune »

Jako alergik říkám "Hepčůůů ty krávo to je kousek" :D
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od destabilizator »

Kdyby tam byla vyfocena oktavka, tak to muze byt reklama na bioslozku! :D Krasny pic
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jene.S »

Ahoj věrný kolego biscuite, díky! Dlouho jsem neviděl ani při zpětném prohlížení nějaký snímek! Naláduj něco :-)
Myfune, já alergickej nejsem, ale i tak jsem při focení kejchnul tak, až jsem si skoro dal čelo do stativu :-D Díky moc!
Desto, to by teda ještě chybělo! :-) Díky i tobě.
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od gramo »

Krása, dokonce i mraky "spolupracují" s fotografem. Ta kapota je přisvětlená externím bleskem?
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Kubrt »

Mesicem vole :D
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Jene.S
Člen Týmu
Příspěvky: 60
Registrován: pát 20.01.2012, 13:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od Jene.S »

Gramo díky moc. On mi hodně pomohl s mraky i extrémně širokoúhlý objektiv ( 14mm na fullframu ), který do rohů deformuje perspektivu, pokud teda myslíš tohle :-)
Jinak jasně, externí blesk a měsíc tomu taky dost pomohl :-))))))

Bis.: Vymydlená Corolla a snímky jsou parádní... Začíná se mi líbit víc a víc tahle rolka.
Celica 2.0GT - 1997
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: "Fine" Fotky s Club Celi-cam-a

Příspěvek od uruem »

Tech aut ubývá hlavně díky mé garáži :D:D :twisted: :twisted: :twisted:
Odpovědět

Zpět na „Celica“