Toyodiy ANTI "censored" solution

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od micron »

Asi jste si všimli, že z nejoblíbenější databáze Toyot zmizely na začátku března "z ničeho nic" malůvky... a o těch to je... Toyota měla prej nějaký zkurvený kecy... tak tady máš várku Toyoto, myslíš si snad, že ty malůvky vymažeš z netu? AAAni hovno milá zlatá :biggrin: :twisted: Jen si račte vybrat---- <-> Toyota nevim o co vám jde, ale nemáte šanci.... :bigups: NA-TO nemáte chapadla...
Mně se nejvíc líbí ten poslední okaz... je to takový hezký :-) přehledný joj... :whaasup: :stupid: ale nasrali mě... tady je řešení, šmejdi! Muj výlov netu.

http://toyota-europe.epcdata.ru/celica/st182l/3251/
https://partsouq.com/en/catalog/toyota/ ... 82L-BLMGFG
http://www.partsbase.org/toyota/celica- ... 9-1993-ge/
http://www.japan-parts.eu/toyota/eu/198 ... in-chassis
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od aczasa »

A dobre ty Mikrobe
Back in Czech.
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od biscuit »

jak jako ze toyota mela kecy? at me neserou, nebo bude fukusima 2 :evil:
dobre microne spione :-)
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od micron »

Asi nějakej úředníček pindíček od Toy zatahal za cecíček.... ale zapomněl si vytáhnout hlavu z prďky... nepochopil, že sice s obrázkama a kódama můžou disponovat (a taky budou- ty se k tomu vždycky dostanou) "náhradní china firmy" ovšem na druhou stranu kdyby obrázky a kódy neexistovaly pro nás, i toyota by měla míň kšeftů. Jsou prostě věci, který se daj vzít jen original a zákazník, když ví-co-chce, nemusí se zdržovat u prodejce "hledáním". stačí zvednout telefon, nadiktovat a finito.
Tohle opatření nemá logiku a způsobí jen "nedorozumění,reklamace, hádání se s prodejcem, ztrátu času a všichni budou mít nervy na špagátu" + samosebou menší zisk.
Jestli to bude pokračovat dál, nezbejvá než "Grabnout" celou sajtku a pěkně si jí uložit někam do skrejše jak sysel neeee? ps: ona původní Toydiy bude stejně někde uložená offline, aby ne :-)
Komedianti... naštěstí vždycky existuje alternativa, jak sem zjistil, předtim ale nebyl důvod jí hledat.... Toyodiy byla moc profláklá, ale z 1/2 je pořád velmi vhodná.
jako http://www.grabuj.cz , celkem mě ta služba baví :-) Supr nápad.

Rozčílí mě když vidim místo pokroku, že se to někdo snaží vrátit někam- no tam kde je tma. To nemá logiku.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od biscuit »

micron píše:Asi nějakej úředníček pindíček od Toy zatahal za cecíček....

Rozčílí mě když vidim místo pokroku, že se to někdo snaží vrátit někam- no tam kde je tma. To nemá logiku.
tvoje suverene nejlepsi vety zde na foru! ze tys kluku ted abstinoval? nebo nejakej lepsi matros? :bigups:
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
Paul87
Člen Týmu
Příspěvky: 65
Registrován: pát 05.07.2013, 08:58
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od Paul87 »

Skvělá práce... 8) Bez toho se neobejdu...
Toyota Celica GT, ST202, 3S-GE (129 kW)
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Re: Toyodiy ANTI "censored" solution

Příspěvek od micron »

Biscuit> muj matroš byl kdysi tento: ale přestal se z ničeho nic vyrábět, i když byl nejprodávanější ( to vim od trafikantek, který taky nadávaly a nechápaly proč Brasil najednou zmizely... geniální mix brasil tabáku, kořeněnej unikátní... mam 2 schovaný poslední doutníčky a jeden kámoš má asi 3/4 krabky doma, kterou zachránil, když sem byl "mimo" na baru a zapomněl sem je tam. Musim je od něj dostat, ale prej je má... on nekouří :-) výtečnej matroš, jakýkoli cigarety total sračky vs tohle - neskutečnej matroš.
Obrázek

Pak jak Brasil zmizely z pultů... byl problém, přestat kouřit? člověk neni tak závislej jako cigareťáci :-) ale dělalo mi to na rozdíl od cigaret dobře, v hlavě, žaludku i v tlamě... tak sem chvíli tápal, čim si zpříjemnit život, většina doutníčků mi nevyhovuje... Brasil člověka vytrénovali ke kvalitě... originální chuť, vůně... jej... tak dá se ještě Panter Black aka Sprint, ale ty způsobujou to, že je člověk až moc "sprint" ten název nelže, neni to do pohody jako byly Brasil.... ale Sprint Panter spojí v mozku jiný konektory, tělo se trošku brání ale tak dá se to....

A pak z ničeho nic novinka, reklamní akční kampaň na většině trafik někdy v říjnu... VIP místo "Monte Cristo Cuba" doobře teda, vyzkoušel sem modrý, no celkem to neni špatný... furt sem nechápal že obě krabičky červený i modrý maj stejnej design, sem si řikal--- aaa marketing že zkoušej barvičky jako cigaretový mentoši... ale neni to tak, červený mi jedou líp, připomínaj lehce Brasil, a jsou líp namixovaný než modrý... to bez debat, takže ne marketing, ale opravdu jsou jiný. chuťově lepší... víc kořeněný, klidný relativně, no je to to nejbližší zmizelým Brasil, takže Cuba Monte Cristo supr chuťovka... jsou supr, samotný, nebo ke kafi, nebo ke všemu.... supr matroš.
Co se doutníčků týče, sem fakt vybíravej, tohle má po Brasil 10/10 za tu mixáž, příjemný pro celý mý tělo, od října jedu z 90% Monte Cristo RED mini. Kombinace toho tabáku je famozní. Jo je to unikát, když to člověk srovná se všim ostatním a když řikám se všim, myslim tim se všema značkama, stojej za houby, testoval sem všechny. Drtivá většina doutníčků jsou s divnou pachutí, nebo způsobujou že máš sračku, nebo seš moc "vyjetej" nepříjemný... nebo ti "rozčilujou žaludek" cejtíš je prostě až v žaludku, jak pálej, jsou agresivní a to je špatnej efekt-říkejme tomu cigaretovej (D)efekt. Monte Cristo red jsou geniální oproti konkurenci. Fakt příjemná záležitost, celý tělo je spokojený a na dobrý vlně. Já to beru jako lék... jo je to lék. Viva la Cuba!
Obrázek

A jinak jedu píva a víno občas... nic víc, jen muziku, ta mě inspiruje. Už dřív sem psal jak mi chutná Kozel 11 a jop teď je pivo roku, je prostě zajímavý, stejně jako ty doutníčky.

Jen mě mrzí, že sem na doutníčky nepřišel dáááávno, ale vyhulil sem ty spousty papíru a chemických hnusů Marlboro, Lucky Strike, Petra, Gaulojses... to je škoda... má to souvislost s tim, že se doutníčků lidi bojej, nevim proč, ale asi že nemaj bílej papírek :-) (Mělo to vliv i na mě). Je to ta největší stupidita a chyba co vůbec může bejt...

zase ale když kouřim a přijde somrák a ptá se jestli nemam cigaretu, tak ho odpálkuju, ne to je doutníček... aha, a utíká :biggrin: pak z koše, nebo popelníku vysomruje nedojetou cigaretu a já jen čumim... tohle je závislost jako hovado, doutníčky nezpůsobujou takovou brutal závislost, spíš si to pak uvědomíš, jak jsou ty cigarety vlastně drogy neskutečný... psychologicky vzato- ten co žádá o cigaretu si z 99% doutníček neveme, ani kdyby umíral, radši vysomruje popelník a vajgly.... to je to nejvtipnější a fest brutální. :oha:

Doutníčky se daj přirovnat ke skunku... toho sem kdysi testoval taky hodně... každej model měl jinej efekt... stejně tak maj doutníčky... 1 skunk byl akční, další utlumovací, více či méně... některý modely byly i dost nepříjemný... nedostaly člověka do pohody, některý zase jo, některý zase až moc... a najít ten pravej, nooo po tom se pak "zaprášilo" a zmizel v cuku letu... doutníčky maj podobnej efekt, když se je člověk snaží pochopit.... cigarety ale takovej efekt nemaj! Ani omylem, je to všechno jen " chemicky upravený seno v papíru" co bohužel spojí v mozku některý kontakty na trvalo... ale dá se tomu bránit... např. těmahle doutníčkama a pak teprv se to spojení přeruší, dá se a funguje to. :bigups: vřele doporučuju všem kuřákům papíru a chemickýho sena.... zkus Monte Cristo RED

Paul87> díky, vim, že přijít o obrázky je flustrující pocit, silně SILNĚ flustrující.... asi jako když zmizely z obchodů BRASIL, peklo.... :twisted: z ničeho nic.... Brasil censored, eliminated... (2 good 4 humans) - smoke rest pieces hahaha
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“