celica RA61

vše ohledně modelové řady Celica
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

celica RA61

Příspěvek od aczasa »

Tak po letech lehu ladem a bez velkeho povsimnuti jednoho mistniho clena je zase toto tema aktualni. ;-) Kastle je konecne z velke casti odrezla (zbavena rzi) a dosti zrekonstruovana. Nejhorsi je vsechno uvnitr. Dostalo se mi to do rukou ve forme "na dobirku".
Mate-li nekdo chut a zkusenosti, tak prosim ... Plasty zrenovovat, slepit a nalestit, vsechny textilie vytepovat a vycistit a kovove veci vylestit. Skla prezila, takze jen hadr a lestenka...;+))
Jen si rikam, jak bez velke garaze to udelam. Ted je to puda, sklep a zahrada...
[img=http://img593.imageshack.us/img593/8338/4at7.jpg]
[img=http://img197.imageshack.us/img197/1545/6yu3.jpg]
[img=http://img838.imageshack.us/img838/8819/c6l6.jpg]
Back in Czech.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od garfielld »

trochu mi uniká smysl tohohle témata ? když už tak hod aspoň pořádný fotky v jakym je auto stavu nebo tak něco, ne ?:)
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

To snad vidíš, ne? Je ve stavu nukleární katastrofy. ;-) to, ze každý tady pořád řeší kastli, podvozek... Ale když dojde na interiér......
Umíš kočičáku renovovat plasty?
Back in Czech.
Uživatelský avatar
garfielld
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2185
Registrován: úte 07.06.2005, 19:31
Bydliště: Zbiroh
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od garfielld »

Mno já stejně vnímám že kastle je stěžejní, interiér už si pak člověk může pomalu dodělát a hrát si snim.
Ti můžu taky nafotit ten muj bordel v garáži ;) nikdy jsem plasty nerenovoval, tak bohužel.
Obrázek
Celica AT200 r.v.95, 7AFE 1,8l (115k) ..... Celica GT4 r.v.91, 3SGTE 2,0l (230k)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

V poho. ;-) ono to je v teto chvili spise jako povzdech. ;-) nad sluzbami a dovednosti jednoho clena fora, ktery nabizi servisni sluzby...
Back in Czech.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

lezelo to u Petra...
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Re: celica RA61

Příspěvek od Kubrt »

Tak hlavne ze to nespenezil nebo to neskoncilo nekde ve srotu. Co uz no, postav garaz z osb a hura na to. Beztak nemas co delat.

Priznam se ale ze jsem se chvili smal :lol:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

Njn, Kubo, uz to tak asi dopadne. ;-) Mam zatim jen zpevnenou plochu, takze vztycim sloupky a hura na budovani pristresku. :-) To jsem se to ale unavil jen pri myslence na to.. :-)))) Nechcete nekdo na brigadu? :-)))))) Neplatim, ale mam dost dobre zasobovani zakladnimi potravinami (rozumej pivo, jabkovice... :-))))).
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od Idaho »

aczasa píše:Njn, Kubo, uz to tak asi dopadne. ;-) Mam zatim jen zpevnenou plochu, takze vztycim sloupky a hura na budovani pristresku. :-) To jsem se to ale unavil jen pri myslence na to.. :-)))) Nechcete nekdo na brigadu? :-)))))) Neplatim, ale mam dost dobre zasobovani zakladnimi potravinami (rozumej pivo, jabkovice... :-))))).

Pokud by byl zájem, jsem schopen nabídnout pískování a vyvaření karoserie, renovace náprav, přípradně motoru atd. Chápu že po předchozích zkušenostech jinde asi budeš trosku zdrženlivý v zadávání zakázky, ale pokdu bude zájem nemám problém si o tom promluvit a domluvit s ena postupech. bohužel srenovací interiéru plastu atd nemám absolutne zkušenost, takže v této části nemohu pomoci.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

Njn. Když ono je kastle už pomalu blízko kompletaci. V pátek se na ni zajedu podívat a uvidím. Kdyztak se ozvu, ale je to na me daleko ( na případné kontroly).
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od Idaho »

aczasa píše:Njn. Když ono je kastle už pomalu blízko kompletaci. V pátek se na ni zajedu podívat a uvidím. Kdyztak se ozvu, ale je to na me daleko ( na případné kontroly).

je mi to jasné, každpoádne pokud bys mel zájem jsme schopni pomoci. držím palce.
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

A potřebuji ty třetí dveře. ;-)))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od Idaho »

aczasa píše:A potřebuji ty třetí dveře. ;-)))

psal jsi torovi? tobe uplne chybí nebo jsou shnilé , ( vyrobíme, vyvaříme.. na AE86 vyrábíme blatníky ze 4 starých kusu :) a nepoznáš :)
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Re: celica RA61

Příspěvek od aczasa »

jsou totalne zrezle v castech dolehajicich k oknu. leda bych je vyzvedl a hodil k tobe, ale jak rikam... mam trochu problem s tim, ze jsi daleko.. :-)))) A torrovi jsem psal jen SZ. Tobe SMS abys mi na nej poslal cislo. :-))))
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Re: celica RA61

Příspěvek od Idaho »

aczasa píše:jsou totalne zrezle v castech dolehajicich k oknu. leda bych je vyzvedl a hodil k tobe, ale jak rikam... mam trochu problem s tim, ze jsi daleko.. :-)))) A torrovi jsem psal jen SZ. Tobe SMS abys mi na nej poslal cislo. :-))))
promin, rodinné problémy, máš sz..
Odpovědět

Zpět na „Celica“