Toyotaklub a Komanche

Tlachání o všem - bez zaměření!
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

Ale jasne, na whois jsem se dival, ale kdo je pan Dusek, clen fora, nebo nejaky fanda, nebo obchodnik s domenama?
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

Nevím. Hledal jsem, ale jediné, co zjistíš, že je to pan podnikatel a (ex)člen mnoha dozorčích rad.
Maghreb
Věčnej rejpal
Příspěvky: 645
Registrován: čtv 11.08.2011, 17:20

Příspěvek od Maghreb »

Ked sa neda s nim komunikovat, co takto rychlo kupit niekde inu domenu (toyota-klub.cz alebo toyotateam.cz, atd.), doriesit hosting (docasne mozno aj dlhodobejsie by som dokazal poskytnut) a potom uz len premigrovat ... Na tomto fore skryt / zmazat vsetko a napisat len oznam, ze sa prestahovalo.
Avensis Kombi 6/2006 D-CAT 130kW facelift - ukradnuty
Komanche

Příspěvek od Komanche »

Vážení přátelé.

vzhledem k situaci, která panuje na toyotaklub.cz jsem se rozhodl založit separátní fórum toyotateam.cz (v návaznosti na již léta fungující toyotateam.sk).

Nikomu přechod tam nenutím, leč o nové fórum se hodlám svědomitě starat.

GL&HF

Komanche
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

A jsi schopen / ochoten tam třeba mirrorovat co je tady? ;-)
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Luke_Luke
Věčnej rejpal
Příspěvky: 3969
Registrován: stř 15.10.2008, 16:54
Bydliště: Ostrava pi*o!!!

Příspěvek od Luke_Luke »

aczasa mne predbehl, chtel jsem se zeptat na to stejne.
2019 Proceed 7DCT GTline PLUS
2009 Auris 1,6 dual VVT-i 125k Exclusive
ex 1997 Tigra 1,4 16V - 90k + PowerBox
Obrázek
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

Taky jsem panu Duskovi psal, ale bez odezvy, s tim kolik botů tady dříme a jak rychle se registruji další taky vidim lepsi reseni presednout na jinou lod... pokud se rychle nezacne neco dit tady.
Naposledy upravil(a) gramo dne pát 29.11.2013, 00:14, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

psali jsme o tom na icq. Já myslím že databáze by nebyl asi problém i když to pana Duska asi hodně naštve. Jen uživatele - nicky by bylo napadnutelne. Hlavně i tuto databazi by to při přenosu chtělo pročistit.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Takze balime a mizime? Chvilu pockejte nez si vsechny ty nicky a auta poberu :twisted:
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
ToyotaMan
Site Admin
Příspěvky: 265
Registrován: pon 28.06.2004, 10:39
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToyotaMan »

Vážený Eriku,
starat jsi se o klub mohl i dál, jenže ty jsi ho používal ke svému obohacování a já to akorát platil.

Takže se laskavě uklidni! Na svém webu si dělej co chceš.


to all:
Nového administrátora vybírám. Již s některými z Vás komunikuji a věřím, že do konce týdne bude nový admin znám.

Martin



Komanche píše:Vážení přátelé.

vzhledem k situaci, která panuje na toyotaklub.cz jsem se rozhodl založit separátní fórum toyotateam.cz (v návaznosti na již léta fungující toyotateam.sk).

Nikomu přechod tam nenutím, leč o nové fórum se hodlám svědomitě starat.

GL&HF

Komanche
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

Zase mi přišla SZ takže jsem sem musel přijít a něco poradím těm co se tu hádají. Z lásky k Toyotám to ani jeden neděláte tak proč? Proč se dohadovat? Proč zakládat něco novýho? Kurva opravte to tu společně, opravte vkládání fotek a zablokujte ty roboty. K čemu něco novýho? Víte kolik je tu informací? Já jsem jeden z lidí kteří jsou tu skoro od vzniku a když vidím kam se poslední dobou forum posouvá tak je mi zle - raději sem nechodím. Mám Toyoty rád a pomůžu každýmu ale sem už rád nechodím a nepomáhám tu rád lidem. Až uvidím snahu opravit hlavní stránku, promazaní roboti a opravený co tu nefunguje tak se budu jako moderátor starat. Do té doby nemám zájem hrabat se v bordelu někoho jinýho
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Uživatelský avatar
gramo
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1770
Registrován: čtv 25.09.2008, 13:11
Bydliště: Středoplky

Příspěvek od gramo »

To všechno si říkám taky, ale bez administrátorských práv se těžko něco řeší, komunikace vázne a spamboti jsou rychlí... Taky to tady mám docela rád, kvůli tomu jsem taky napsal bota Viktora, který to tady mazal spamy od asi 230 botů (bežel na Libora, já na mazíní práva nemám), ale spousta botů se denně probouzí a spousta další registruje, takhle to dál nejde...
Uživatelský avatar
libor12
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4905
Registrován: čtv 13.03.2008, 23:03
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libor12 »

už ani nefunguje tlačítko hledat. Několikrát jsem psal,ať se fórum překlopi na php3,tohle po nějakém tom přesunu nefunguje pořád v opeře. Spam boti se množí jak veverky. Ani nepočítám co jsem tu od nich smazal příspěvku. Ale tohle už opravdu nejde. Jo a pro prachy to nedělám,mám rád toyoty,ty sms co mi chodily a zprávy to ani nebudu rozebírat a tohle je totální ostuda. Ač jsou tu někteří kůrovci :) tak sem chodím právě kvůli nim,je to dobrá parta. No a sem tam přihodím nějakou tu radu. Je to o svobodné volbě,nikdo nikoho do ničeho nenutí.
...prezidentův poradce... měl z astrofyziky 3-
"Prezidentovi poradci se mýlí,já ne!"
válcová zkušebna 4x4 do 1200hp
aczasa
Věčnej rejpal
Příspěvky: 8220
Registrován: stř 07.05.2008, 10:32
Bydliště: Litomyšl

Příspěvek od aczasa »

Dekuji Nacelniku, ze ses nas - lykozrave mensiny - zastal. :-)))) My na tebe taky myslime kazdou hodinou a minutou. .:-) S laskou Tvoji Kurovci
Back in Czech.
Uživatelský avatar
Tonda
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1846
Registrován: stř 15.03.2006, 16:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda »

I přez to co jsem psal jsem se dnes nasral natolik že jsem začal krutě mazat. Včera jsem prodělal operaci a nemám stejně co dělat takže budu mazat a upravovat jak o život.

Potřebuju ale pomoci s tím co sem skáče za nový témata - za hodinu je tu min.6 nových. Takže co smažu se zase vytvoří.

PLS help
MADE IN JAPAN - žádný sOpel ...
Odpovědět

Zpět na „Pavlačová plenárka“