Problém při startování 6g

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
Uživatelský avatar
Johnik128
Člen Týmu
Příspěvky: 28
Registrován: úte 31.05.2011, 15:45
Bydliště: Pitín

Problém při startování 6g

Příspěvek od Johnik128 »

Zdravím,
mám takový problém. Mám Čeldu 6g 2.0 GT LPG (vím, že su barbar, ale jezdím s ní dost a nemám peněz na rozdávání) a mám s ní problém při startování a jízdě na benzín, plyn jede v pohodě. Dycky dyž otočím klíčkem je to v klidu, chytne to krásně, vyletí otáčky, ale hned jak začnú klesat, tak to začne kuckat, strašne se to dusí, otáčky spadnú tak na 700 a dyž přidám sešlápnu plyn, tak se to dusí úplně stejně, občas to i střelí do výfuku. Když vypnu motor, nastartuju znova a nenechám spadnout otáčky pod 2200 tak se to jakš takš drží, ale jede to jak na 3 a půl válce. Jakmile se motor trochu zahřeje, tak to přepne na plyn a jede to úplně v pohodě. Když je motor zahřátý, tak to jede i na benzín docela dobře, ale ne úplně, jak by mělo. Netušíte někdo co s tím?
Uživatelský avatar
Rampa89
Věčnej rejpal
Příspěvky: 2276
Registrován: ned 20.01.2008, 23:45
Bydliště: Brno

Příspěvek od Rampa89 »

Jezdíváš občas na benzín? Nebude nějaký problém se vstřikovači? Prvotně bych asi zkusil resetovat obě jednotky, jak od plynu - pojistka, tak od benzínu - EFI main v pojistkové skřínce, nechat vytažený nějakou dobu a pak uvidíš. Často bývá v souvislosti s plynem potíž s ventilem volnoběhu, ale ty tvoje syndromy nevím, jestli tomu tak odpovídají. Palivovej filtr?
Holomek!
Uživatelský avatar
micron
Fantom fóra
Příspěvky: 5624
Registrován: sob 25.12.2004, 20:21
Bydliště: micronesia (FSM)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od micron »

prvotně bych zkusil nový kábly Toyota/Denso... a nebo svíce Denso/NGK platinum... pak případně novou lambdu Denso.
Imm0rt@l 1989 YAMAHA 706 Sci-Fi CAT 2.0 GTi C3LL 30* years anniversary Blue Metal 8J1++
ObrázekObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Celica“