toyota celica ts

vše ohledně modelové řady Celica
Odpovědět
agent008
Člen Týmu
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 07.10.2010, 18:31
Bydliště: frýdek-místek

toyota celica ts

Příspěvek od agent008 »

Co říkate na tuto celicu je možný takovýto výkon?http://www.sportovnivozy.cz/42939-toyot ... -hustopece :roll:
Uživatelský avatar
biscuit
Věčnej rejpal
Příspěvky: 7648
Registrován: stř 05.09.2007, 12:24
Bydliště: Benátky v Podhůří

Příspěvek od biscuit »

neboj, je to jen mamlas, kterej udaj HP prepocital jako kW na PS ;)
jinymi slovy, je to urcite 188HP, tedy 140kW, neboli 192PS
1992 AT180 coupé | 1997 AE101 GLi sedan | 1995 MX-3 V6 | 2017 M3 BN Revolution Top | 2020 CX-3 Takumi
...To auto neni naše ani cizí, to auto neni v realitě vizí. To auto neni to, na co si hraje. To je taková škoda...
Uživatelský avatar
zmaxxx
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1316
Registrován: ned 04.05.2008, 18:00
Bydliště: Cajzlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zmaxxx »

biscuit píše:neboj, je to jen mamlas, kterej udaj HP prepocital jako kW na PS ;)
Ale má tam luxusní závodní řídící jednotku za 30 litrů+ :shock: takže v kombinaci s tlakem vzduchu v nížinách a Shell V-Power Nitro 121okt. to bude mít tak 300koní.
Uživatelský avatar
Srandista
Manager Týmu
Příspěvky: 325
Registrován: sob 25.07.2009, 23:56
Bydliště: Brno

Příspěvek od Srandista »

agent008: z toho motoru vacsi vykon ako standardnych 192 koni okrem pridania preplnania nedostanes... Nepodarilo sa to ani Lotusu, ktory v minulosti rokmi dokazal z motorov, ktore pouzival dostavat furt vacsie a vacsie vykony, z Toyotackeho 2ZZ-GE vacsi vykon dostali az po pridani kompresoru...
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

zdravim,

byl jsem se na ni podivat a bylo mi receno ze ta jednotka jeste umocnuje ten boost od 6k otacek... nevim co je na tom pravdy kazdopadne jsem si ji projel a jela opravdu skvele... nikde zadna rez a vsechno (az na trochu rozbite klicky) bylo jako nove... motor slapal jak mel, vacka ok, srouby ok, a tak jsem si ji koupil :D

timto se hrde pridavam mezi vas :)
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tak za tyhle prachy musí být jako nová.
Uživatelský avatar
destabilizator
Manager Týmu
Příspěvky: 458
Registrován: stř 17.08.2011, 18:39
Bydliště: Praha / Jablonec nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od destabilizator »

kamen píše:zdravim,

byl jsem se na ni podivat a bylo mi receno ze ta jednotka jeste umocnuje ten boost od 6k otacek... nevim co je na tom pravdy kazdopadne jsem si ji projel a jela opravdu skvele... nikde zadna rez a vsechno (az na trochu rozbite klicky) bylo jako nove... motor slapal jak mel, vacka ok, srouby ok, a tak jsem si ji koupil :D

timto se hrde pridavam mezi vas :)
¨

Boost? Na fotkach teda zadne turbo nevidim :P
(¨ `v´ ¨)
.`·.¸.·´
¸.·´¸.·´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·´ Toyota Celica T23 TS Lambo Style Door
You know you own Celica when you roll into lift and have to say to the passengers SORRY I CAN'T HEAR YOU OVER THE SOUND OF HOW AWESOME MY ENGINE IS.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

To nebyl Boost turbem ale Boost progrmem. Když jedu třeba na dragy nahraju do své jednotky 5000kW, ale když jedu jen na vyjížďku tak 5000kW odinstaluju a nahraju 5l/100km.
Není nutné turbo pro zvýšení výkonu, zajděte si na škoda nebo golf klub tam vás poučí.

Hlavní chyba boost userů je že nedoinstalují i širší pneumatiky stahují se myslím na google play. Tím si v traction menu nastaví přilnavost na ultimátní která většinou daruje pneumatikám 20-40 do šířky a přetrasnformuje vzorek na sliky.
Uživatelský avatar
zejdy
Manager Týmu
Příspěvky: 443
Registrován: čtv 11.09.2008, 20:40
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvek od zejdy »

:D :D :D :shock:

Jinak přeju hodně bezproblémových km......
kamen
Člen Týmu
Příspěvky: 61
Registrován: úte 09.04.2013, 18:21
Bydliště: Hodonín

Příspěvek od kamen »

diky zejdy :) zatim jsem se nesetkal s zadnym problemem... teda krome radia...ale to asi zalozim novy topic at je vetsi sance pomoci
Odpovědět

Zpět na „Celica“