koupě celicy - zná někdo?

vše ohledně modelové řady Celica
Uživatelský avatar
Indy
Člen Týmu
Příspěvky: 50
Registrován: úte 08.11.2011, 18:12
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

koupě celicy - zná někdo?

Příspěvek od Indy »

chlapi znáte někdo tuhle čeldu? http://www.sportovnivozy.cz/37788-toyot ... 5-chomutov přemejšlim, že bych se na ní jel podívat, tak by jste mě mohli zastavit, jestli to za to nestojí, abych nejel zbytečně :D chci fakt pěkný auto a ne žádnej vrak... jinak kdyby jste někdo věděl, tak shánim dvoulitra 6 nebo 5 gen. čeldy... díky
Toyota 4runner II. 3.0 V6 (1990)
ex:Toyota Celica 5 gen. 2.0 GTI (1991)
Opel astra F 1.4.
BMW 735I, 725TDS, 325i
Opel cadett cabrio GSI
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

no mylsím že už cena sama os obě něco vypovídá, za ty prachy to asi žádnej zázrak nebude. Ono je dnes seženeš levne ale aby to za něco stálo ( a nebyla to náhoda ) počítej spíš kolem 50tis+...
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Za 30 6.gen nebo za 15-20 5.gen bude vždycky vrak.
Uživatelský avatar
Myfune
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1205
Registrován: pon 28.12.2009, 00:29
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Myfune »

Svoji Celicu bych ti za takhle směšný prachy neprodal. A to mám 1,8 ccm. Ale abych ti nekazil elán, tak říkám: "jeď se na ni podívat ale nekupuj" A pak se jeď podívat třeba na nějakou jinou a budeš mít alespoň srovnání.
Toyota Celica 1,8/85kW (7A-FE) r.v.1999
Ford Focus kombi 1,6/85kw r.v.2010
Toyota Yaris 1,3/66kW r.v.2007
ex:Škoda Felicia kombi 1,3 Lxi/50kW r.v.1996
ex:Toyota Corolla E11 kombi 4WD 1,8/81kw (7A-FE) r.v.2000
Ljuba
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: pon 04.06.2012, 15:50
Kontaktovat uživatele:

znate tuhle celicu?

Příspěvek od Ljuba »

Ahoj,

nechtěl jsem zakladat nove tema, tak to pisu do tohohle.

http://auto.bazos.cz/inzerat/24675620/T ... 20-Gti.php

Tahle celica se prodavala zhruba pred pul rokem za 22k, s lepsima kolama za 30k. Dnes uz ji prodava za 15. Nevite o ni nekdo neco? Premejslim ze bych si ji koupil jako vozitko na zabavu a projizdky tedka pres leto a pak si ji bud necham, nebo prodam dal, jestli to jeste vubec pujde.

Celkove by nemusela bejt v nejakym hodne spatnym stavu ne? Spis ty "tuningovy" upravy tomu srazej cenu.

Co myslite?
Diky za nazory
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Tohle je strasne tezke. Jednoduse se to musi videt, projed, zvednout. Ono za 5 tacu koupis pekny auto a za 50 mrdku a samoze naopak. Na takovy ty jedna baba povidala se nehraje. Pocitat u srotove ceny ze bezpecne odjezdim leto a pak uvidim je tak trosku naivni ... nic ve zlem a treba se najde nekdo v okoli kdo bude vedet nebo to omrkne. JAk ale vsichni uz vime u 20 let stareho auta se po koupi zazracne vzdycky neco vysere. proto jsou predmanzelske smlouvy :-)

To je jak na privatku v brne. Krasna kocka lehce snede pleti a najednou drn jak elvisovy kotlety. Zkazeny vecer, honka v podjezdu a prehozeni penez z leve kapsy do prave. Takze priste je treba predem rect. Ukaz frndu ukazu money a nebo dle navodu v podjezdu usetrit na neco do auta.
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
Kubrt
Věčnej rejpal
Příspěvky: 1559
Registrován: úte 27.11.2007, 11:19
Bydliště: Vyskov

Příspěvek od Kubrt »

Donutil jsi me vyhlasit doma poplach a zeptat se kazdeho clena

http://www.youtube.com/watch?v=OUeIjio9HNw

KDE MAME HASICI PRISTROJ?

Kydby u nas nekdy horelo tak jeden je v kuchyni pod drezem a druhy v predsini pod kotlem :D

Nedostal jsem ani jednu odpoved spravne.....
"Jsem zly a zeru male deti"

Toyota Celica 1,8 Kurbo, T20, ´94
Toyota Celica 1,6 2x Kurburator, TA40, ´80
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Tu chci na díli dovézt domu a na pořážku :D Takže určitě k tobě by šla raději
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Nezkorodovaná 5G ? :lol: :lol: :lol: nekdo by tam mel zajet a sebrat pánovi iluze :D
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

Náhodou, třeba moje je nezkorodovaná, všiml jsem si míst který jsou jakože orezlé ale ty už jen vyčistím šmirglem a budou se blejskat, ale kdybych ji postavil vedle 100 prorezlých na kost které mají ok lak tak s prodejí nepochodím.
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

No já právě prahy zkoumal všude jsem je odloubával, ramena jako taková orezlá budou nebo nevím jsou uplně zprasený od nástříku podvozku, jediný co mne trápí tak orezlá poloosa a přední ramena. Já bych uplně nejradší je flexou očistil (flexou i sundavám lak) a nalakoval nějakou odolnou barvou ale bojím se že už nejsou pevná za tu dobu. A to je za nové desítka hned.
Uživatelský avatar
Idaho
Věčnej rejpal
Příspěvky: 4223
Registrován: stř 21.09.2005, 13:50
Bydliště: Rožmitál pod Třemšínem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

na prahy kasli, na to se naplácá kit, stříkne barva anikdo nic nepozná dokud si to neprojde s merkou na tlouštku laku, al ejukni se na vnitřní část zadních kapes - ono to bude viditelné až po sundání narazníku zda tam jsou.
Navíc to, že nekdo před pár lety udelal prahy neznamená že dodělal výztuhy, odrezil vnitřky atd. ono když se tam "jen navaří" novej práh, tak zvenku je to hezké ale uvnitř to hnije dál.
Ja tu mel JPN GT4 ( 5gen ) bez stopy rzi a roce stání před dílnou stihly totálne hnít spoje na prazích, zadní kapsy, vnitřky dveří a fura dalších míst která jsme kontroloval a nebyla tam ani bublinka na laku..

A vzheldem k tomu že nejezdila, a je mimo jakýkoliv styk se solí atd bude teda asi neco ve vzduchu a destích/snehu.. Proste uvidíš, "absolutne bez koroze" určite nebude..
Uživatelský avatar
uruem
Věčnej rejpal
Příspěvky: 901
Registrován: pon 04.04.2011, 14:22
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od uruem »

No já ze rzi mám docela deprese pod autem mám dvě takové ty tabletkové odvlhčovačky, teď potřebuju něco vyzkoušet tak čekám jak puk až bude uplně sucho.

A ty prahy si teda musím zajet nechat zkouknout ani mne nenapadlo že by mohli bít dovařované.

V zimě budu v garáži topit na 30 stupňů aby auto bylo v pohodě


No dost keců ve špatném topíku :D
Ljuba
Člen Týmu
Příspěvky: 52
Registrován: pon 04.06.2012, 15:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ljuba »

heled ja jsem si to s ni asi rozmyslel..radsi jeste posestrim par korun a koupim neco u ceho nebudu muset tolik riskovat stav.. :D

co se ty rzi tyce, tak mam ted po dedovi feldu, najeto 53tisic, r.v. 99, a od roku 2006 garazovana.. celou dobu v pohode..v unoru jsem ji dostal a behem dvou mesicu snehu, soli, apod se rez rozlezla na vsechny lemy kol, na obou stranach stejne vepredu na spodni casti lemu blatniku nad naraznikem.. 10 let nic, a po dvou mesicich mimo garaz takova rez..to nase*e
Odpovědět

Zpět na „Celica“